Kuidas teie isolatsiooninõuet mõistate?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     oioi  14.08 kell 17:16
Kui tore oli Kelmsaare (kui ei eksi) väljapressimist Ukrainlased koju saatnud ettevõtjalt kuulda: et" mis nüüd edasi, kas kaebate edasi, olete ju kahju saanud, kui suur on kahju" jne.
Kuulge, lõpetage see tsirkus ja tola mängimine ära.
Kui põllumajandustootjad PRIA-lttoetusi said, kas äriplaanis oli kirjas, et kasutatakse võõrtööjõudu? Või oli hoopis töökohtade loomine oma inimestele...

     pensionär  13.08 kell 16:54
Iga mõistusega inimene saab aru, et isolatsioon ei tähenda toas lamamist nagu väidab T. Niilo ja ilmselt ka saatejuht.

     mõte  13.08 kell 16:52
Mõistan nii, et inimene istub kodus ja laseb endale ka toidu koju tuua.
Ohtlikust piirkonnast, nt Ukrainlast tulnud nn tööturistid oligi õige koju saata.

Isoleerijad     Toivo Elme  13.08 kell 16:38
Isolatsioonireeglid on seadnud inimesed. Tõlgendamist saab aga suunata väga erinevate meetoditega. PPA koos Terviseametiga täitsid aga kindlalt oma tööandja suuniseid.
Isoleerida oleks vaja kõigepealt Helmede klann, kes igapäevaselt tühjendab oma ööpotti rahvale pähe valades. Ja seda valitsuse vaikival heakskiidul. Häbi on...

Tegemata tööst     joonas  13.08 kell 16:32
Isolatsiooni saab tagada ainult juhul kui seadused võimaldavad isolatsiooni määratud isiku suhtes rakendada elektroonilist järelvalvet. Kuna Eestis seda tehtud ei ole, siis leidub alati isikuid, kelle vastutustundetu käitumine tekitab uusi nakkuskoldeid ja ruineerib majandust. Isolatsioonis olev isik peab asuma määratud asukohas ja tema selles asukohas viibimine peab olema pidevalt kontrollitav. Politseireidid ja helistamised on naljanumber.

     Debora  13.08 kell 16:14
Saan aru nii, et kui 2 inimest viibivad koos looduse siis isolatsiooninõue ei ole täidetud. Kui aga 1 inimene on üksinda metsas siis on.

     .  13.08 kell 16:08
Korralik isolatsioon on,kui riik paneb piirid lukku ja ei mingeid võõrliike sisse,ega siinseid välja.Aitab juba tohutust rändamistest ja haikete sisseveost lennukitega.Lennuliiklus reostab kodumaad enim.Tooge oravate võimu ajal küüditatud tagasi kodumaale.Valitsus ajab õiget asja.

     pensionär  13.08 kell 16:07
Mõistan niimoodi, et välismaalasel ja tema Eestisse toimetanud isiku poolt tuleb järgida meil konkreetselt neile kehtestatud reegleid, millega nad on ise nõustunud. Vahet ei ole, kas tegemist on jalgratturite, rallisõitjate või kellegi muuga. Kehtestatud reegel on reegel ja selle rikkuja peab selle eest vastutama. Järgmine kord ehk mõeldakse enne otsustamist pisut rohkem järele. Et Ukraina töölised reegleid ei järginud, ei üllata, aga et meie tööandjad nii juhmakad on, üllatas küll ebameeldivalt. Nende mainele on see tõsine mats.

     Katrin   13.08 kell 16:01
Isolatsioonireegleid kontrollib siiski Terviseamet mitte perekond Helme ja tundub, et on hulk inimesi kes leiavad, et seadust võib rikkuda juhul kui seaduse kehtestamises on EKRE olnud osaline.

     oioi  13.08 kell 16:00
Kas KuKu raadio ei ole rahul Eesti kohtu tegevusega, et sellise küsimuse esitab?
ISOLATSIOON tähendab, et inimene viibib isoreeitult kas oma ruumides või oma majas, mitte ei jaluta ringi metsas seeni korjates, kus võib teiste seenelistega kohtuda, ega remondi maja. Mi nu sugulane oli isolatsioonis, kuna test oli positiive märtsis ja ta oli KODUS, nelja seina vahel.

tagakius     Reonella  13.08 kell 15:57
Tundub tagakiusuna

Nii ja naa     Jah  13.08 kell 15:56
Mõistan nii, et välditakse kokkupuudet avalikkusega. PPA kõnealust otsust ei pea põhjendatuks. Muuseas, juuli keskel tuli Venemaalt tuttav Eestisse puhkama. Lubati sipsti üle piiri ja ei mingit isolatsiooni juttu. Sooviti vaid head puhkust! Mine võta kinni, kes mida ja kuidas tõlgendab!

Reeglid     Mart  13.08 kell 15:50
Kokkulepitud teeglid on täitmiseks, mitte suvaliseks tōlgendamiseks!

     Aiku  13.08 kell 15:48
Isolatsioon on ühiskonnale ohtlike haigete või vabadusekaotusega seotud eraldamine ümbrusest, tavaliselt selleks ettenähtud ruumidesse - nii ütleb vikibeedia .