Kes teeb metsale liiga?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   23.08 kell 12:32
1.
Riigimaffia teeb metsale liiga,likvideerivad eestlaste elukeskkonda.
Eesti riigi erastanud grupeering peab Maausulisi ebaolulisteks ja Hiisi liigseteks.
Eesti rahvuse likvideerimise otstarbel teevad lageraiet.

2.
Kapo arreteeris Tiit Veeberi mil ta tahtis Tartu linna kütta kohaliku turbaga mis on odavam vene gaasist 9 korda.

et mets jääks metsa     aga  17.08 kell 16:57
juba paari päeva pärast on see küsimus vähetähtis..
watch?v=Vb-jHQyJi6M
Et oleks meile mõistetavam mis toimub valgevenes..
Täna õhtul on rahvas kella 18.00 alates jälle protestimas.seekord on esitatud ka nõudmised ja tahetakse televisooni maja ees sundida televisiooni näitama tõde.
On suur oht ,et täna hilisõhtust algavad jälle kokkupõrked ja provokatsioonide oht on suurem.


     Prohvet  17.08 kell 16:50
Need on haiged arenematud inimesed kes ei näe ehk ei tehagi näha mida Eesti metsadele ja loodusele tervikuna on tekitatud ja jätkatakse samas vaimus.
See on Eesti metsaärikatest vargade ja nende vahendajate lõpmatu ahnus millega Eesti metsi hävitatakse.
Aga õnneks see ärikate ahnus lõppeb peagi nendele iseendile täieliku hävinguga.


     rohekas  17.08 kell 16:39
Minu viga: "spetsialistist" helistaja kasutas siiski sõna "haavandik", mitte "haavendik". Aga vahet pole, kuigi puidumeeste tegevuse tulemuseks sobiks sõna "haavandik" väga hästi.

Lendorav     Rait   17.08 kell 16:37
Otsustusvõimetud KKM ministeeriumi ametnikud.Poliitiliselt menetleti LENDORAVAT aastaid aga selget ja ühtset seisukohta kuidas edasi minna pole.Alles ;kavatsetakse; laiapõhjalist arutelu?Laif projekt seisab.Riigi poolt on alatu seljataga maksustada neid kes sõlmivad Vääris elupaiga lepingu või müüvad sihtkaitse vööndisse võetud metsa riigile.Iga arvestatud haava paberipuu tihumeetrilt võetakse maha ESTONIAN Celli dotatsioon.(juba aastast 2006)Metsaomanik on Isandaile maksustatav alam ,mitte vaba kodanik.Loodame et Riigikontroll kevadeks ka auditi Estonian Cell-i dotatsiooni kohta esitab.

Naine     Kuusk  17.08 kell 16:34
Metsale teevad liiga inimesed kes ei näe looduse ilu ,puidja taimi Inimene kes viskab prügi maha ja viib ka prügi metsa ! Tean sellele inimesele
makstakse karmilt kätte Saage aru kuidas soovite aga tasu tuleb hiljem
kätte!

     rohekas  17.08 kell 16:32
Metsale teevad liiga puidutöölised ja nende tööandjad. Ma olen lugenud väga paljude TEADLASTE artikleid, milles tõestatakse, et praegune rüüsteraie on vale ja seda tuleb piirata. Pole aga sattunud nägema ühegi TEADLASE artiklit, et tuleks sama moodi jätkata ja isegi raiemahtu suurendada. Selle pooldajad on reeglina ikka "põlised" metsatöölised, "spetsialistid" nagu üks saatesse helistanu, kes "haaviku" asemel kasutas sõna "haavendik"...

     M49  17.08 kell 16:09
Eesti inimesed. Kui ma vaatan mis sodi ja rämpsu on teekaldad ja metsa sissesõuduteed täis siis on masendav elada sellistega samas riigis

Mets     Eero Krabi  17.08 kell 16:02
Ka Saksamaal olid suured metsa spetsid asja kallal ja nüüd on tulemuseks suur park, kus vahest ka mõni puu kasvab. Eesti saatus saab olema sama, kuid väljapääsuna näen toorme väljaveo keeldu, materjali väärtustamist näiteks kvaliteetmööblina ja siis selle eksporti ja samas tuleb rahaahned metsamajandajad asendada mõistusega isenditega ja seda ka alates valitsuse mõtteviisist.
Tänan.

varaste loodud riik varastele      Mänd   17.08 kell 15:52
Vanad metsamehed: rahahullus on vallutanud metsa majandamise - Arvamus https://arvamus.postimees.ee/7040727/vanad-metsamehed-rahahullus-on-vallutanud-metsa-majandamise

     Liis  17.08 kell 15:51
Metsale teevad liiga metsapoliitika vastased, kes ei tea mesamajandamisest mitte midagi.
Mets tahab pidevat tegelemist.

Ja needsamad metsafanaatikud on ohuks riigile, sest nende nõudmised meenutavad revolutsiooniaegseid nõudmisi: kõik rahvale. Selline käitumine on ohuks Eeti Vabariigi riigikorrale.

Metsal on omanikud, kes majandavad seda parimal viisil.

Eesti      Tera   17.08 kell 15:49
Maffiariik.

Raha     kuulaja  17.08 kell 15:39
Ahnus teeb liiga!

     Aiku  17.08 kell 15:38
Eks inimesed kes veavad metsa prahti ,inimesed kes ei karjata loomi ja lasevad metsal võsastuda ,inimesed kes arvavad et metsal on kasulik surra vanadusse ,inimesed kes näevad puidus ainult eurosid .

     Hiiumaalt   17.08 kell 15:33
Erametsaoanikud, kes võtavad kiirelt raha väja ja jätavad reeglina maha läbu ja lõhutud metsateed.

     Tom  17.08 kell 15:02
Metsale teevad liiga need,kel puuduvad teadmised matsamajandamisest,küll aga on emotsioon. Lärmamisega pole võimalik teadmisi korvata.

     .  17.08 kell 14:54
Tere !Ikka inimene koos nende koledate ülisuurte harvesteridega.See on hirmus,mis neist koletistest maha jääb.Isegi raierahu ja linnurahu ajal tegid need masinad ööpäev läbi röövraiet.Samuti ülisuured ja ülirasked metsaveoautod lõhuvad kõik metsad ja teed ära.Need tuleks ära keelata.