Millisena näete Maarjamäe memoriaalkompleksi tulevikku?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   25.08 kell 13:42
Elektri müümine teeb terve Eesti vaeseks
Eesti riigijuhid on nii vaimupimedad ja juhmid,nad ei tea kuidas luua rikkust.
Elektri müümine tekitab inflatsiooni ja see tekitab vaesust.
Rikkuse loob tasuta elektrivool.

Posted by elektritsaabtasuta.blogspot.com at

Miks tapeti Muammar Gaddafi ?


* Riigis oli hea elujärg ja majanduslik õitseng
* * Igaühel oli õigus elamispinnale:
* * * Kinnisvaraäri ja vahendus oli keelatud
* * * Intressivaba laen korteri ostmiseks
* * * Noorpaar sai pere rajamiseks $64000 elamispinna soetamiseks
* * * Korterti üürimine tasuta
* * * Tasuta elekter
* Üliodav bensiin, 1 liiter maksis $0.14
* Tasuta haridus ja meditsiin
* Sünnitoetus vanematele $5000
* Lastetoetus $1000 aastas
* Minimaalne töötukindlustus $730
* Sulges riigis NATO baasid
* Medõe palk alates $1000
* Ühekordne äri alustmise toetus $20000
* Madalad maksud ja lõivud
* SKP elaniku kohta $14000


kasulikust jamast     mats  24.08 kell 17:09
Kõige olulisemad on ikka sildid? Kui panna teises maailmasõjas hukkunute mälestuseks sellised sildid, mis on meie kaasajal olulised, siis võiksime eelkõige mälestada neid USA ja Suurbritannia sõdureid, kes selles sõjas langesid ja Euroopale vabaduse tõid ja maailmasõja võitsid. Meil pole mingit põhjust pidevalt korrutada kommunistlikku propagandat mingitest punaarmee võitudest, kuid USA tähtsust vaba maailma hoidmisel peaksime oluliseks pidama ja selle kompleksi kujundamisel sellest ka lähtuma ja mitte kiunuma rahapuudusest ja venelaste okupatsioonist: meile on saabunud vabadus ja me peaksime hindama nende riikide toetust tänu millele see saabus ja selles kontekstis peaksime USA ja Suurbritannia tookordset meelekindlust hindama. Milline oleks maailm kui seda oleks hakkanud juhtima natsid?

     talnast  24.08 kell 16:39
Tegemist on okupantide poolt nende vastu sõdinute HAUDADELE püstitatud ausambaga iseendile. Nii tulebki sellesse suhtuda - eemaldada sellest nii palju kui võimalik ja käituda seal kui SURNUAIAL. Ka kõikvõimalike ürituste puhul.

populist jääb selleks     mitte ehitaja vaid lammutaja  24.08 kell 16:13
Ilmselt selgitavad Populistid välja mida (millist lähenemist)toetaksid nende valijad..Aga nagu Postimees tegi vahepeal hüppe konservatiivsuse suunda ja sai kõrvetada ..(tellijate arv kahanes järsult) on minul küsimus :
Kas täna teeb katse samamoodi KUKU .
Sellise otsuse mida lammutada ja mida renoveerida ei võta kindlasti vastu Kuku kuulajad või Helemed. Samuti pole vaja tekitada mälestusmärkide vastu või poolt sõdimist või emotsionaalset vaidlemist.
Mitte midagi konservatiivset pole mälestusmärkidega võitlemises.Eestis on lausa Barclay de Tolly mausoleum on Jõgeveste mõisa kalmistul Helme kihelkonnas .Ta oli ju Vene väejuht kindralfeldmarssal..sealhulgas sõdis
Vene-Türgi sõjas ning Vene-Rootsi sõjas.. need ju mõlemad meie liitlased täna! Kas Helme kihelkonnas asuv kabel sellisele on sobiv..küsige Helmelt ?

Valed     kuulaja  24.08 kell 16:06
Helmed tegelegu pigem vaesuse likvideerimisega, mis on palju suurem probleem! Enamus lubadusi on see valitsus täitmata jätnud. Ainult valedega saadakse võimule!

Tomile ja uunole...     Udo Kõiv  24.08 kell 16:00
Ärge hämage, Mart on vaid oma arvamuse öelnud ja kõik ülejäänu on pevoolu pasarahe !!! Mida ka Kuku kaasa laulab.

     Tomas  24.08 kell 15:56
Lammutada.
Miks mitte ehitada uue Rahvusooper Estonia maja?     ....  24.08 kell 15:55
kurb on see, et sinna mattis suure osa oma loomingulist potentsiaali, aega ja närvi kaks väga andekat kunstnikku - skulptor Matti Varik ja arhitekt Allan Murdmaa, mõlemad olid hinnatud õppejõud ja tänaseks juba kadunukesed. Kunstiliselt ja arhitektuuriliselt ei ole see koht kehv. Obelisk valmis varem ja eraldi, teiste meeste tööna (kah väga tuntud mehed). Memoriaal lõplikult valmis ei saanudki. Jah, mehed said selle tööga materiaalselt heale järjele, kuid - üsna karmi vaimse hinnaga. Memoriaali ja ka linnahalli lammutamise plaan on aga väga selgelt ühemõtteline - tegu oleks puhtalt kinnisvaratehinguga - saab neid "miljonivaateid" sinna veel hulgaliselt klaaskastidesse müüa...

     .  24.08 kell 15:47
Tasub ilusti korda teha,nagu ilusal Nõuka ajal oli ja tuli põlema.

     Aiku  24.08 kell 15:42
Lammutame ära ja asemele uue ostuparadiisi !

     Tom  24.08 kell 15:31
tädi uunole. See ongi Helme perekonna kampaanja,et mitte arutada tähtsamaid teemasid. Neile on kasulik,kui saavad toetus-ja laenurahasid segamatult jagada.

,,     tädi uuno  24.08 kell 15:22
See memoriaali teema ei ole mitte midagi muud kui järjekordne perekond kaabude sooja õhu võngutamine. Selle asemel et midagi sisulist teha, tegeletakse lausa ministri tasemel mingi vana puusliku küsimusega. Asi mille kohta peaks otsuse tegema linnaosa valitsus.

     Helgi  24.08 kell 15:13
Raadio Kuku teatel on praegu sooja 20 kr.,kuid ajalehe Postimees andmetel on TAJUTAV temp.15,2 kr.Kas poleks tore öelda kuulajaile õiget teavet?
See hirmutav oda tuleks Maarjamäel maha võtta ja arutada,kuidas ala korrastada.