Kuidas sellel maal normaalselt elada?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Kuule UKU-ke     olen töö-invaliid  26.08 kell 7:41
ON ka haigeks töötanud inimesi ,KES pole hädapätakad kunagi olnud ; Halb tervis on
selle vaesuse põhjus ,,sest midagi enam teha pole..Tagasi tööle minna ei suuda ja elavad väiksest sandi rahast . Vot see suur arv inimesi --üle eestimaa -üksi toime enam ei tule.

kus on kurva kodu?     ellen  25.08 kell 17:41
On inimesi, kelle arvates on normaalne laiata ja raisata ja kui seda ei saa, siis muidugi pole normaalset elu. Miks me ei küsi, kuidas need meie vaesed inimesed ikkagi elavad? Vaeseid inimesi elab meil ju päris palju. Minu vanaema sissetulek oli nõukogude ajal kümme rubla toetust kuus ja talle vihjati, et tal on ju abielus tütar, kes võib ema ülal pidada. Tütar oli teise grupi invaliid. Vanaema kaltsudes ei käinud ja kerjamisega ei tegelenud. Wabariigi ajal oli ta talus teenija, kuid talunikud küüditati ja nii ei olnud vanaemal võimalik ühtegi isikut leida, kes oleks saanud tema töötamise kohta tunnistust anda. Kas kaasaja vaestel pole enam muust heietada kui normaalsest elust?

     rein  25.08 kell 16:53
Ekre pidi ju kõik ebanormaalsused ära kaotama.Tegelikkus midagi muud, jamad ainult süvenesid.

     Asta.  25.08 kell 16:40
Vastus-vähendage ametnike armeed.
Minge korraks sotsiaalkindlustuseameti lehele,pea läheb kirjuks kui palju on spetsialiste,peaspetsialiste,juhtivaid spetsialiste,kommunikatsiooni spetsialist,kommunikatsiooni juht??
Kutsekoolides on võimalik õppida ametit(mitte spetsilistiks),millega elu aeg leiba teenida,õppige või mitu ametit.

elada...     Mart  25.08 kell 16:26
Alustagem sellest,et kõik teeksid seda,mille eest nad palka saavad.Nüüd märkame,et sinna avalikku sektorisse polegi nii palju inimesi vaja.Ja edasi tulebki nendel ülejäänud inimestel alustada meie palju kiidetud hästi kerge ja lihtsa vähemaksustatud ettevõtlusega.

tulevik     Olev  25.08 kell 16:04
Et EV elu normaliseeruks ja sellisena kestaks, tuleks kasvatada noored ausateks, töökateks ja patriootlikeks. Et nad elaksid ja maksaksid makse kodumaal, mitte ja ei ajaks Soomes jm taga "pikka rubla". Uskumatult paljud noortekambad kerjavad raha vanemalt põlvkonnalt,isegi võõrstelt pensionäridelt tänaval -- nii suur vajadus on alkoholi ja uimastite järel. Seadusesilm vaatab mööda, mõned täiskasvanud lihtsalt ostavadki lastele viina, ehkki karistuseks on ette nähtud aasta vanglas. Ajakirjanikud võiksid uurida, mis toimub alkopoodide ees. Samuti tuleks tähelepanu pöörata kaklustele, ropendamisele, alandustele noorte hulgas. Kõigil ei ole vanematega vedanud. Seetõttu leian, et kõik täiskasvanud vastutavad kõigi laste eest.

     Karu-Kati  25.08 kell 15:51
Suhestudes võimalikult vähe riigiga ning meie teenindussfääriga. Siis on elu päris ilus.

     Uku  25.08 kell 15:46
Kes elada oskab, see elab igal pool normaalselt. Ainult luuserid ja hädapätakad jäävad kõikjal hätta. Olgem siis rahul sellega, mis meil on ja ärgem elagem üle oma võimete. Elame veel...

Valitsejatele     vanaisa  25.08 kell 15:44
Kui rääkida Meie eesti inimestest -- Siis pensionist ei saa normaalselt ära elatud ,iga kuu lõpus pole raha .