Kas haridusasutuste avamine 1.septembril on täiendav koroonaoht?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   03.09 kell 13:46
1)
Krooniviirus on liigkasu panganduse produkt ja sestap tuleb likvideerida liigkasu pangandus.
Liigkasu panganduse produktideks on terrorism...kriisid...kuritegevus,perverdid, kodutus,hinnatõus,eluasemellaen,tasuline vesi,tasuline parkimine jpms.
Krooniviirus lendab 2 meetri kõrgusel ,sestap lapsed ei haigestu.


HHO generator annab kütust tasuta
2)
Kuna krooniviirus lendab lastele ohutus kõrguses mille tõttu lapsed ei nakatu siis vanemad inimesed peavad hakkama liikuma kükakil .

3)
Ohutu distants,ohutu liikumisviis

Ohutu liikumisviis on käpuli.
Kuna krooniviirus lendab lastele ohutus kõrguses mille tõttu lapsed ei nakatu siis vanemad inimesed peavad hakkama liikuma käpuli.

see pole kerge     luule  26.08 kell 17:37
Elamine on inimese jaoks oht. Surnud inimese jaoks ohte pole aga elus inimene põeb igasuguseid haigusi ja samas tahab ta üha rohkem tarbida ja kapitalistlik õnnistus vajabki üha suuremat tarbimist, kuid pole võimeline vältima erinevaid ohte. Eks me näeme, kuhu see kontaktivaba kooliharidus ja muu koroonaerisus meid lõpuks viib. Kooliõpetajad peaksid sellises olukorras viibima ainult kodus ja koolis ja ka kodus säilitama isolatsiooni.

     pensionär  26.08 kell 16:58
Kahju, et helistanud õpetaja vaatas asja ainult enda aspektist. Õpilased ja nende vanemad jäid tal täiesti tagaplaanile!

     Katrin   26.08 kell 16:55
Seda kuidas kooliaasta algus mõjub viiruse levikule las prognoosivad spetsialistid ehk Terviseamet, aga pööraksin tähelepanu, et gripi ja koroonasurmasid ei ole võimalik võrrelda, kuna tõkestamise meetmed on olnud totaalselt erinevad, ehk siis gripi puhul null ja koroona puhul pandi ju terve riik lukku ja inimesed istusid kodus

Nõme valitsus     ats  26.08 kell 16:40
Selle asemel et tegeletaks koroona uue rünnakuga, mängivad Helmed valitsusjuhtidena lolle, ilmselt jäävad ära koolilaste rõõmud ja tänage kaabusid!

     Vallo  26.08 kell 15:58
Oleks aeg mõistusele tulla ja see koroona hullus lõpetada. Kõik eelnevad gripiepideemiad on olnud palju suuremate surmadega Need nii nimetatud "koroona surmad" on valetatud, surdud on koroodaga, mitte koroonasse. Algselt oli Eestis 69 koroona surma, nüüd siis osa ärkas ellu ja "koroona"surmasi jäi järgi 63. Kus rahva mõistus on? A-uu, a-uu.

     pensionär  26.08 kell 15:54
Iga piirangu kaotamine on ju täiendav oht. Hariduseasutuste avamine on kindlasti kordades ohutum kui meelelahtusasutuste täielik avamine. Nii väidan spetside väidete ja nõukaaegsete isiklike kogemuste põhjal.

Teine laine     kuulaja  26.08 kell 15:39
Loomulikult on! Juhtub nii, et pea igas koolis saab olema keegi koroonahaige ja pärast seda kool suletakse.

....     Tädi uuno  26.08 kell 15:26
Koroonapaniköörid istugu ilusti kodus. Ühiskonda ei tohi lukku keerata mingi gripiviiruse pärast.

     .  26.08 kell 15:20
Koolid lukku,piirid lukku,riikidevaheline transport lukku.

Korrona     Ahto  26.08 kell 15:13
Täiendav koroonaoht on Helmed, no laske neil minnna!