Mis teid vaevab?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Mees49  29.08 kell 9:21
Vaevab see et Eesti pole õigusriik. Et Eestis on pukki pandud president. See on veel hullem kui Valgevenes.Vaevab see,et rahval puudub kontroll seaduste üle.Rahvas ei saa algatada seaduseelnõusid ega Riigikogu laiali saata.

Kohus     Süütü  27.08 kell 17:03
Millal lõpeb prokuröride ja kohtunike omavoli Eesti Vabariigis???? Millal saab õigusriik meie riigist????
Jõgeva konnatiigi justiitsmaffia on hoos........ koos peaprökurör hintoga, kes läheb ka üle laipade.

     Erkki Ehrlich  27.08 kell 16:56
Exploreis Kuku töötab !

     Uku  27.08 kell 16:47
"Mis vaevab Sinu südant,
mis iial nõuad sa?
See, kes on meie Issand,
kõik Tema hooleks anna sa"
Need meile kõigile tuntud luuleread viitavad asjaolule, et meie tarbetud muremõtted, liigne muretsemine ja asjatu südamevalu ei lahenda ühtegi probleemi, küll aga kahjustab meie vaimset tervist. Siit ka järeldus: hoiame võimaluse korral oma mõtted, tunded ja emotsioonid kontrolli all, siis oleme vaimselt terved, elurõõmsad ja õnnelikud.

Mis mind vaevab!     Sirje  27.08 kell 16:33
Ma arvan, et meie presidendil pole häda midagi. Nii mõistlikku presidentti pole kaua arga olnud.
Aga mis mind tõesti vaevab on Helmede käitumine, mis juba ammust ajast jätab soovida

     pettunud  27.08 kell 16:27
Minul on väga piinlik nende meie presidenti solvavate ja kiruvate helistajate pärast. Nendest sappi pritsivatest vanameestest saan veel aru. Neil ei mahu pähe, et üks naisterahvas on nendest palju kaugemale jõudnud. Aga need vanaprouad, kes mitte midagi arusaamata pimedas vihas teda sõimavad- Need tunnustuse saanud inimesed valis välja ikka nende poolt taevani kiidetud koalitsiooni minister. See, et R.Aeg pärast väitis et tema ei tea midagi näitas et ta ei tee oma tööd piisava tähelepanuga.

Teisitimõtleja     Silja  27.08 kell 16:26
Vaevab küsimus, kes otsustas ja millal, et Eesti peab arenema liberalismi põhimõtete järgi?!Ja veel häirib, miks konservatiivsust halvustatakse ja välja naerdakse?

     Joonas  27.08 kell 15:58
Mind häirivad lihtsalt rumalad inimesed. Rumalad, keda populistlikud poliitikud mõjutada suudavad. Ja nagu EKRE valijate hulka vaadates, on paraku selliseid Eestis palju.
Lisaks häirib see, et igast kalevipojast on üleöö viroloog saanud, kasvõi siinsamas kommenteerinu Tomi näitel.
Aitäh!

Vastuolu     kuulaja  27.08 kell 15:55
Kuidas on see võimalik, et mõni parimatest parim koolilõpetaja presidendi vastuvõtul Kadriorus ei suutnud telekanalile anda lühiintervjuud eesti keeles? Kui eesti keelt ei oska, siis ei saa selline koolilõpetanu Narvast olla parimatest parim! Parimatest parima koolilõpetanu tunnistus peaks olema viitega ja mõnede neljadega!

     Tom  27.08 kell 15:47
Häirib järjekordne koronapaanika. Poliitikud ei taha vastutust võtta ning hakkavad taas piirama meie elu. Kuigi saab järjest selgemaks,et Rootsi variant on olnud õige.

     Vaevab  27.08 kell 15:46
Et meie riigis võib minister olla tõbras ja lihtsalt halb inimene.

Totalitaarne maffiriik teeb muret      Juta Jurts   27.08 kell 15:31
Et kodanikud ei saa aru mida tähendab vaba demokraatlik õigusriik ning ei mõista seda, et enda ja oma riigi vabaduste eest eest tuleb võidelda vahendeid valimata, kui vabadused peaks ohus olema moel, kus riigipöördega ainuisikulise võimu haaranud kolmandate osapoolte teenistuses olevad totalitaristid varastavad kodanikelt ühegi pidurita inimõigused, põhiõigused, tühistavad parlamentaarse demokraatia "teie enda turvaliseuse huvides" retoorika saatel.

Teeb ka väga muret maailma üks enam üle dimensioneeritud monofunktsionaalne politseiriik kasvab sellisel kiirusel kõikdest seadustest vabastatuse juures varastatud koolitunnistustega juhtide juhatusel. Samas ei ole võimalik ka kõige lihtsamaid seaduseid jõustada üha kiiremini kasvava isiku ja varavastaste kuritegevuse oludes sest riigi suurim sõjaväega samas mahus rahastatud kodanike vastu võtlemise mehhanims tegeleb vaid poliitliste eesmärkide jõustamisega maailmarekordilisest mahtudes. Mida sätestab ebaseaduslik seadusandlus, milleks pole iial mandaati saadud.

Üha enam valdkondi on lagenud klanniühiskonna väga üksikute väga küsitavate võimetega jõukude küüsi ning riigi võimekamad ja andekamad isikud tühistatakse kiirusel mida on nähtud vaid totalitaarse diktatuuri küüsis ja ka siis mitte sellises mahus. 30a valesid ostuseid äärmiselt purustavatel tagajärgedel, kus ainult lõhkuda osatakse.
Üks anonüümne isik võib otsustada, et võtame kogu riigi metsa maha ja mitte ühtegi pidurit sellele ei ole. Või, et võtame kõigilt kodanikelt nende igasuguse privaatuses ja vabaduse. Presidendiks võib saada eluaegse ülevalpidamisega suvaline väga selgelt Eesti vastu meelestatud isik jne. See kõik on ületanud kõik piirid ja see vajab sõda tänaseks või me lõpetame koonslusaagrites kõik nagu see alati sellise asjade käigu juures on ajaloos läinud.

Teeb väga muret, et Eesti on totalitaarne klanniühiskond olemata kunagi demokraatlik riik olnud. See paneb langetama väga põhimõtteliseid ja tõsiseid ostuseid üha suuremat hulka inimesi, mis juba täna on maailma rekordilises mahus. Eestist on saanud Nõukogude Eesti nomenklatuuri taskuriik ja see teeb väga murelikuks olles võtnud kogu elanikonnalt igasuguse tuleviku tänaseks.

     Aiku  27.08 kell 15:10
Tervis pole enam see mis vanasti aga starost ne radost !

     .  27.08 kell 15:00
Vaevab,et kapitalismi maaletoomisega alustati sulgemistega eriti maal.Suleti hästitoimiv põllumajandus,poed,koolid,postkontorid,sööklad,lasteaiad,sünnitusmajad,töökohad jne.Asemele tehti kodutud,töötud,narkomaanid,tööpõlgurid jne.

     Helgi  27.08 kell 14:24
Mina ei jõua ära imestada,miks eestlased korrutavad päevast päeva meile 80 aastat tagasi tankidega peale surutud sovetskii jazõkki. Võiks vähemalt 30 aastat ilusat eesti keelt kõnelda,kuid looda sa seda.
Ikka :DISTANZIA,SITUATZIA,EMOZIA,PERSON JNE.