Mida arvate teie politseile antud volitustest?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Vangalriigis ke ei leppinud kokku     Minek  31.08 kell 16:54
Kui ikkagi enamus voi suur hulk riigi kodanike pole nous kehtiva Pohiseadusega tuleks laiali ara minna. Minul tana on vaga raske Eestis elu jatkamisega jatkata olukorras kus kyyditajate pidu kaib taiel raual edasi.

Riik     kuulaja  31.08 kell 16:41
Sellist valitsust küll ei oodanud! Eelmine oli hull, see pole sugugi parem!

Surmalaagrid avatakse kuna?      ENSV   31.08 kell 16:07
Täna on Eestis antud ametnikele Taavi Rõiva valitsuse poolt õigus ilma kohtuotsuseta vabadusevõtmine.

Politsei teeb täna ise seaduseid ja jõustab neid maffiariigi suva järgi sulgedes ettevõtteid ja tungides valimatult üks kõik kelle eravaldustesse ja kodudesse!!! Kuidas see on PÕHISEADUSEGA kooskülas!? Inim ja põhiõiguste varastamises osaline olnud sm.Ülle Madise on aga jälle vait nii nagu sm. Maris Jesse nõudmise puhul hakata kõiki inimesi avaliksuruumis registreerima.
Põhiseadus ei kehti juba ammu, kuidas me saame rääkida enam mingist demokraatiast ja õigusriigist mida pole kunagi eksisteerinud.

Me tühistame Põhiseaduse ja lubame juba inimesi maha lasta maailma kõige teisejärgulsiema RNA viiruse pärast. Me oleme ületanud isegi absurdi piirid mille kõrval saksa natsionaal sostialistid tunduvad juba naljamehed. Ainus asi milles EU pole venemaad veel ületanud on koonduslaagrid, kõik muu on tänaseks juba tehtud kuni mõtteroimadeni mille eest kohtuväliselt karistatakse Eestiski juba ivapävaliselt. Väike hulk ühiksonnast terroriseerib kogu ülejäänud ajupestud ühiskonda kiirusel mis on ületanud kõik piirid ja mis sunnib nii ajudel kui kapitalil Eestist põgenema sest selge on see, et me ei ole mass hukkamisest enam kaugel. Riigis kus politsei rammim süsteemselt inimesi autodega surnuks, et ära hoid raskemaid kuritegusid ning kus maailmas trahvitakse EU aeglasemas liikluses üks kõik kui suures mahus seaduseid rikkudes maailmas suurimas mahus elanikonda ei ole midagi muud, kui totalitaarne politseiriik. Eesti ei ole demokratlik riik PUNKT

Kus on presidenti jätis? Mis ta nüüd vait jälle on sest Eesti riigis on võimu haaranud võõrväed ning tegeletakse riigi ja rahvuse hävitamisega ning totalitaarsele reshiimile allutamisega, mis mõistagi kolmandaid osapooli esindava normeklatuuri maffia huvides nende arvates.

Igal kodanikul on kohustus oma riigi ja isikuvabaduste eest asuda surma hinnaga võitlusesse, kui tegevus on vastuolus Põhiseadusega. See on väga ühene ja väga lihtne iseseisva riigi aluspõhimõte. Tegemist on sügavalt Eesti omariikluse vastu suunatud tegevusega nähtatmatud teisejärgulsit vaenlase motiivi kasutades, mis töötab tänu kultuuri ja haridusgenotsiidi efektiivsusele paremini, kui kunagi iial varem.

     .  31.08 kell 15:58
Politseile on vaja kõvasti õigusi juurde anda,aitab nunnutamisest.Võtke Indiast või Valgevenest eeskuju.

Totalitarism      mendiriik   31.08 kell 15:54
Tegemist on järgmise ebaseadusliku totalitaarse politsiriigi rajamise peatükiga samal ajal Valgevene suunas avaldusi tehes millest pole sama hooga ühtegi mandaati antud.

Hetkel seisatud Abipoliseniku seadus ootab meil uut vooru, mis vaid üks samm koonduslaagritest, kui keegi vaevuks seda lugema.

     Prohvet  31.08 kell 15:44
Siin pole midagi imestada, politseile on antud volitused erinevateks jõuvõteteks mis kestavad juba reformikate valitsuse ajast, ja minnakse julmalt oma süütu Eesti rahva vastu samamoodi nagu Venemaal, Valgevenes jne. ei ole midagi siin riigis erinevat kuivaid Eestis on see salastatud aga mujal riikides avalik.

kurb!     leo  31.08 kell 14:23
Et KUKU järgi on politseile antud volitused, millega too rikub seadusi ega järgi põhiseadust? Kas peaksime ka seadust rikkuma ja poliitilistele meeleavaldustele kogunema? Minu arvates on politsei tegevus viiruselevitajate jälgimisel ja nende tegevuse piiramisel hambutu ja nad pole selles süüdi, sest poliitikud ei tee midagi selleks et oleks seadused, millega saaks viiruselevitajate tegevust piirata.

     Aiku  31.08 kell 14:12
Milleks selline küsimus ?

     Ats  31.08 kell 14:06
Õige asi