Milliste mõtete ja soovidega saadate teie täna noored kooli?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   03.09 kell 13:50
Oh kooliaeg oh kooliaeg millal sina tuled
koolimaja peldikus lastest saavad peded

ikka     õpetaja  01.09 kell 16:55
on vaja asju ka pähe õppida, sest see treenib mälu ja klikkida peab ka oskama. Muidu kasvatame halli massi ja seda on võimalik nö ära tinistada poliitikute ja jumal teab kelle poolt

     Helgi  01.09 kell 16:53
Soovisin tervist ja jõudu.

     HEIDI  01.09 kell 16:01
Soovin kõigile elukestvat õpihimu.
Astusin ise aastal 2019, 57-aastasena Tallinna Ülikooli


     In  01.09 kell 15:57
36.a.on igal aatal keegi lastest 1.09 kooli läinud, sel aastal enam mitte

     Ma   01.09 kell 15:53
Soovin, et noortel oleks kooli minnes kodust piisavalt kaasa võtta vanavanemate mälupilte sotsialistliku tegelikkuse ja terrori kohta, nii et nad ei langeks uuspunase globalistliku ajupesu võrku, mida kannab suur osa peavoolu meediast ja kardetavasti ka mitmed õpetajad. Endised kommunistid on ju suures osas praegused globalistid.

hoolimist     Olev  01.09 kell 15:45
Soovin nii vanadele kui noortele, et nad tõesti pingutaksid oma aju õppides ja uurides. Soovin neile head kasvatust, tervisespordiga tagatud reipust, ilusat, rikkalikku eesti keelt. Palun ärge ropendage ei eesti, vene ega inglise keeles! Ärge kasutage tugevama õigust, vaid hoolige kaasinimestest,kõigist elusolenditest, looduskeskkonnast, milleta kõik me hukkuksime. Mõelge ning arutlege poliitika jm nähtuste üle, piirdumata kahtlustuste, ähvarduste ja sõimuga.
Eelkõige soovin kogu hingest, et noored ei hävitaks oma tervist ekraanide, uimastite, alkoholi ja suitsuga. Ja et täiskasvanud ei juhataks neid halvale teele oma eeskuju ja mõjuvõimuga. Tänaval kõndides, kaupluste ees ja ühistranspordis näen tihti taaruvaid, magavaid või ebaloomulikult vehklevaid ja segaseid silpe hõikuvaid noori, kes on mingite kahjulike ainete mõju all. Nende isad-emad ilmselt ei tea, kus lapsed on, kuidas käituvad ja kellega seltsivad. Aga mis võiks meile olla tähtsam oma lastest ja teistest noortest -- Eesti tulevikust?

     Mees49  01.09 kell 15:33
Et noored õpiks oma peaga mõtlema. Muidu on oht sattuda globalistide- liberastide ajupesu alla.

Võta elu nii nagu ta on     kuulaja  01.09 kell 15:00
Õpi, et su silmaring koos teadmistega saab olema avar, avatud ja tolerantne.

Mm     Tädi uuno  01.09 kell 14:48
Õpi hoolega, muidu võib sinust kasvada ekre toetaja.