Milles peaksime hoidma ühte joont?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   03.09 kell 14:01
Kapitalism teeb vaeseks ja vaenlasteks omavahel mehe ja naise,naabrid,külarahva.
Eesti elukeskkonna viib tagasi maale looduse keskele tasuta elekter ja kütus,robotid.
HHO generator annab kütust tasuta

     Uku  02.09 kell 16:52
Kutsun üles kõiki eestimaalasi koonduma EKRE seljataha, et moodustada ühtne ja võimas erakond, kelle osavõtul ja toel seista ja võidelda eelolevate kriiside ärahoidmise ja seljatamise nimel. Tagumine aeg on eestimaalastel seljad kokku panna ja nagu üks mees tulevastele keerulistele aegadele vastu astuda. Elagu EKRE ja Eesti rahvusriik!

     Liis  02.09 kell 16:17
Inimlikkuses peaksime hoidma ühte joont. inimesed on läinud kurjaks, õelaks. Käib üks pidev üheteisele ärapanemine, solvamine.

Me oleme väike rahvas -hoiame ühtteist, soovime kõigile head ja põhiline: HOIAME KOKKU, et me väike aga sitke rahvas siin maamuna peal edasi eksisteeriks.
Kõike head, päikest igasse päeva.

Pole siin enam mingit ühtsust     kuulaja  02.09 kell 15:47
Meie riigis tahab igaüks olla ise kuningas, kes ajab omale vaid omale sobivat asja ja arvab, et kogu maailm peab samade tahtmiste järgi toimima.

Jääge Neutraalseks     kusti Tartust  02.09 kell 15:45
Euroopa liidu jamaga ,ei ole eestlane ammu nõus.
Igal väiksel riigil jäägu ka oma otsustamise õigus, Meie ei tohiks ka praegu Valgevene asjadesse nii suhtuda ,nagu tegi mingi seltskond Riigikogust..
Millega tekitame endile probleeme ,,Selleks on suured riigid ja ÜRO olemas

     Tiiu  02.09 kell 15:33
Esialgu pean mainima, et olen pigem Iisraeli pooldaja kuigi leian, et nende vallutatud alade osas oleks see riik pidanud ammu midagi ette võtma. Solmani etteastest aga on või,atu aru saada. Ametlikul visiidil ei anta sellisele dokumendile eraisikuna allkirja päris kindlasti mitte. Solmanil ei oleks küll olnud probleeme välisministriga teemal suhelda ja seega võib seda allkirja ikka lugeda vähemasti Isamaa omaks kui valitsuses tervikuna on probleeme üksteise austamisega massiliselt. Ehk ongi asja ülesvõtmine seotud opositsiooniga, aga Tarve seisukohaga, et opositsioon ei tohiks sõna võtta sellistel teemade, ei saa ma küll kuidagi nõustuda.

     Tom  02.09 kell 15:09
Peaksime jääma rahulikuks igas olukorras,nõu pidama ja arutlema. Emotsionaalsed reageeringud ei kuulu eestlase kultuuri juurde.Hirmutamise asemel tuleb julgustada.

     .  02.09 kell 14:58
Euroikke alt rahva vabastamises peame hoidma jätkuvalt ühist joont .