Kas Teid praegu midagi ka rahustab?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   09.09 kell 22:48
Päikene rahustab ja toidab jpms.
1.Päikese ja tuulega võrreldes vaimulikud,poliitikud,pankurid ja kantpead on tolm.
Nad juba mõne aasta pärast kõdunevad mullas aga päikene ja tuul kingivad meile iga päev nii palju rikkust ja õnne kui me suudame seda vastu võtta.
Võim ja raha on kaduvad nähtused aga päikene jääb meid alati toitma. Päike alati täidab meid energiaga,ta on meid loonud ja toidab iga päev.

2.Kui mitu eurot päikene kulutab ühe rohulible kasvatamiseks?
Iseenesest mõistvalt me teame,et päikene paneb kasvama iga rohuliblekese jne. aga pöörakem tähelepanu sellele kui palju energiat ta selleks kulutab. Kui mitu eurot päikene kulutab põõsaste,puude kasvatamiseks?
Raha vedeleb maas...Seal kus on veidikenegi rohelust, seal kus taimed saavad oma eluks vajaliku energia päikeselt seal ka päikesepaneelid koguvad selle energia kokku ja täidavad teid energiaga-maailmas pole paika kus päikesepaneelid ei tööta! Igal aastaajal...


3.Kui mitu minutit oma elust sa kulutad enesele? Kui mitu minutit oma elust sa elad enesele? Oma elu jooksul kui mitu eurot sa kulutad enesele? Kas sa pühendad oma elu õhumüüjatele?
Peasuuna meedias on korduvalt levitatud sõnumit:Kui sa iga päev jääd tööle hiljaks kümme minutit siis aasta jooksul su ülemus kaotab terve nädala.
Seda ei mainita,et sa võidad oma elust terve nädala.
No,kalkuleerigem siis mitu minutit oma elust me kulutame kütte- ja elektriarvetele.
Võrumaa Teatajas kirjutatakse: Küttearveteks kulub kogu sissetulek!
http://www.vorumaateataja.ee/index.php/44-arvamus/3161-soojatootmises-nokk-kinni-saba-lahti
Mida see siis tähendab?!!! Kui küttearveteks kulub kogu sissetulek siis terve oma elu sa kulutad küttearveteks...oma elu sa pühendad kütuse ärimeeste teenimseks...

Kuku Raadio rahustab     Anne  09.09 kell 16:57
Ma elan USAs. Pingelises keskkonnas töötades kuulan taustaks Kuku Raadiot, mis hetkega meele rahulikuks teeb. Eesti keele, koduste uudiste ning huvitavate mõttete kuulamisel tekib mingi teatud turvatunne: juhtugu mis iganes aga kodu on olemas ja siia saab alati tagasi tulla.

     M49  09.09 kell 16:17
Rahustab teadmine, et kõik möödub..

ilu rahustab     jaan  09.09 kell 16:17
Alati rahustab, kui viibin männikus ja eriti rahustab pohlade punane ja sinikate sina. Seal ei ole mul olnud mingit vajadust mõtelda poliitikast, riikidest ja rahast. Selle asemel imetlen noori kaseriisikaid ja tajun geenide imelisi võimeid ning naudin vanu tuttavaid: taimi, päikeses kullendavaid männitüvesid ja kaskede kaunist kuju. Kui ma pole metsas, vaid pühin tänavat või jalutan niisama, siis pakub mulle naudingut tajuda eeldusi, mille järgi maailma olemus on preküberneetiline ja determinantselt määratud ja mistahes evolutsioon polegi juhuste jada vaid tuleneb eelnevast eeldusest. Jällegi ei pea ma vajalikuks muretseda raha ja poliitika pärast vaid tunda vaimset naudingut. See on väga rahustav.

     Uku  09.09 kell 16:10
Enese rahustamiseks ja vaimse tasakaalu säilitamiseks on terve rida häid ja kasulikke võtteid. Iga inimene võiks nende seast valida just temale kõige sobivama ja veenvalt usutavama. Alustada võiks, näiteks, selle teadmisega, et siinilmas on kõik ajutine ja ükskord lõpeb kõik niikuinii. Kõik tänased mured ja probleemid on juba homme ajaloo hämarusse taandunud ja neid meenutatakse kui vajalikke õppetunde. Selle asemel, et asjatult muretseda ja närveerida, võiks kõigepealt teha kõik endast olenev ja alles seejärel loota kellelegi teisele, kaasaarvatud Kõigekõrgemale. Kõik, mis peab juhtuma, juhtub nii või teisiti, meist endist sõltumata. Seni aga elame veel ja hoiame oma mõttemaailma eluterve ja lootusrikkana. Küll siis saabuvad ka paremad ja helgemad päevad, kuna nii on alati olnud ja on ka edaspidi, kuni määratud aegade lõpuni.

     .  09.09 kell 15:56
Google Mapsi järgi on Piirisaar Põlva maakonnas,mitte Tartumaal.

     Tiiu  09.09 kell 15:45
Sellele saab vastata vaid huumorivõtmes, sest teemad, mis üleval, ei rahusta kuidagi. Kui nüüd sellest kiuslikust viirusest rääkida, siis on ju tore, et nii paljud aitavad kuvandit uimasest eestlasest kõrvaldada. Esialgu peab ju haigena kõik talle teadaolevad klubid Tartus läbi käima, et haiguse levitamine oleks ikka massiivsem. Kui piirid veidi avanesid, siis oli väga paslik kokku võtta kümnene kamp ja siirduda sinna, kus haigust rohkem. Muidugi väärivad kiitust ka inimesed, kes rallilt kohe lahkuvad (14!!!! katselt) kui tervis halveneb. See maskijutt on ju loba, sest hamburgereid õgivad ja niisama maskid lõua all suhtlevad jäid ju ikka ja jälle silma igale telekavaatajale. Kõik need inimesed aga väärivad kiitust, sest oskavad loendada sadu, keda nakatasid.
Samavõrra rahustab ka valitsus. Väga headel majandusaastatel teha ikka ja jälle puudujäägiga eelarve ja nüüd kavandada erakorralise laenuga kõikmõeldavate tobedate lubaduste täitmine on rahustav. Pensionitõus on meelitav kõikidele pensionäridele, aga meil ei ole ju kombeks nimetada asju õigete nimedega. Need tõusud ei peegelda ju tegelikkust vaid ikka ainult seda, et nende, kes oma pensioni teadlikult tõsta püüdsid rabades tööd teha, ei ole lootustki lisa saada. Seda peegeldab ka hästi ju nn üksiku pensionäri toetus, mis tegelikult on sotsiaalabi väikese pensioni saajatele ega ole kuidagi seotud üksi elamisega. "Rahustab" see, et sellega antakse signaal, et ära õpi, ära püüa paremat vaid aja kuidagi läbi, küll siis kui hääli on vaja siis sulle ka abi antakse.
Rahustavat on praegu väga vähe nii maailmas kui meil. Populism ruulib rohkem kui kunagi varem.

     .  09.09 kell 15:44
Rahustab,et on selline rahulik ja mõistlik valitsus ja peaminister ja Ekre,kes kaitseb riiki ja traditsoonilisi pereväärtusi.Teistsuguse valitsusega oleks rahutused ammu olnud.

Kapitalism     kuulaja  09.09 kell 15:07
Kapitalismis elamine ei garanteeri kunagi hingerahu. Rikkad, kes kardavad enamkõige oma külluslikku vara kaotamist ja vaesed, kes võitlevad lihtsalt ellujäämise nimel. Kadunud Sotsialismil olid siiski ka mõned head ja inimlikud küljed, millest muidugi ei räägita.

raha põle     haige   09.09 kell 14:57
Kallid Ravimid aitavad meie rahvast rahustada !