Kas ja kus on üle reageeritud?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

usaldust neile, kes valdavad teavet!     Rein  10.09 kell 16:42
kui TA ja minister keelasid jalgpallimatši, algas meedias kaagutamine: nad on peata, jooksevad ringi ja keelavad mõttetult. Kui hulk inimesi kõnealusest jalgpallimeeskonnast haigestus, ei palunud andeks ükski ajakirjanik ega muidu arvaja. Süüdimatu üle- ja valesti reageerimine on meil igapäevane, sh kõigile tähtsas tervisevaldkonnas, näiteid võiks veel palju tuua.

pisut jama     jane  10.09 kell 16:28
Me ju saime esimesest stuudiost teada, kuidas reageerima peab ja et ainsad mõistusega poliitikud on Rootsis. Mitte keegi ei arva, et maksumaksjate raha eest ülalpeetav ERR töötaja kuidagi üle reageeris. Üle reageeris ikka valedest poliitikutest koosnev Tallinna linnavalitsus ja õieti reageeris õigetest erakondlastest koosnev Tartu linnavalitsus, mis joomaurgaste tegevuse taastas. Alkoholi ostmine on teatavasti samuti oluline riigi tugi kui turistid. Reageerida võib ainult nii nagu vaba ajakirjandus ette näitab. Vaba ajakirjandus ei reageeri kunagi valesti ja mingist üle- ega alareageerimisest pole selle puhul kunagi kuulnud.

     .  10.09 kell 16:18
Üle on reageeritud Valgevene valimiste teemal,kuna siin käib juba palju aastaid suurem valimispettus tänu e valimisele ja midagi ei ole ette võetud . Tümitades vabu riike juhib euro oma palju tõsisematest jamadest tähelepanu kõrvale .

Maailma microreguleerimise ilmameiistrid     Totalitarismi kursil   10.09 kell 16:04
Eestis on tänaseks üks maailma üledimensioneeritum ja kallim politsei osakaal ühiskonnast riigi suurima asutusena. Tegeletakse vaid ühe valdkonnaga äärmiselt valikuliselt poliitagitatsiooni korras seaduseid jõustades valede vahenditega valesid probleeme lahendades, mis on tänaseks elu täiesti talumatuks õudseks Eestis muutnud. Nii jubedat ühiskonda tõesti pole maailmas kuskil enam peale Hiina ja Venemaa, mille väike loll vend ju Eesti alati on olnud.

On raske leida riiki kus oleks olemine nii ahistav Nõukogude Liit, kui see täna ühegi vabaduseta politseiriik Eestis on EU ühtede kõrgemate maksude eest.

Suures pildis aga microreguleerimise maailmaeister riigis maailma ühe suurma bürokraatia juures ei ole enam midagi, mis poleks surnuks reguleeritud ja keelatud. Mille tulemuseks on vaid vihjal ja kurjusel rajanev riik, kus kõik vihkavad kõiki, mis läbi ka elu on muutunud võimatuks ja tegusad inimesed lahkuvad üha kiiremini ja tänavad täituvad seadustest ja maksudest vabastatud Boldi ja Woldi neegritega vaid üha kiiremini.

Väga, väga raske on tänast Eestit mitte vihata ja sügavalt põlata sest nii nagu Eesti käitub vaid totaltiaarne jätis ja varas.

Politseiriik      Anna Püss   10.09 kell 15:51
Kiirusepiirangud on kahtlusteta Eestis üle igasuguse piiri nagu Eesti maailma suurimas protsentuaalses mahus oma elanike läbi liikluse iga aastane tarhvimine EU kõrgemate baastrahvidega. Mis probleemi lahendatakse ikkagi?

...     Tädi uuno  10.09 kell 15:44
Mõttetuid kiirusepiiranguid on väga palju. On võetud aluseks kõige halvema või oskamatuma autojuhi näide ja siis selle järgi tuimalt kõigile lajatatud.

     Heidi  10.09 kell 15:38
Kõrtside, ööklubide, veinikeldrite ja muude joomakohtade piiramisel on alareageeritud. Koroonaviiruse massilisel taastulemisel on just taolistel kohtadel otsustav süü.