Kas rahvahääletus abielu kohta on omal kohal?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

M54     ei  17.09 kell 14:36
Ei ole.
Enamlaste ( e .Bolševikude nn. rahva võim) valitsemise meetoditest me alles vabanesime ..enam tagasi ei taha ...
Demokraatia (ka rahva võim) on valitsemisvorm, mille tunnuseks on kodanikkonna osalemine poliitikas, võimude lahusus ja tasakaalustatus..kus enamus arvestab ka kõigi vähemustega!
Vabadust tahtsime!
Vabadus, ka priius, kõige üldisemas mõttes on takistuste, piirangute või sunni puudumine.Kes tahab kuuluda mõnda MTÜ-sse või koperatiivi või seltsi..siis seda ka saab teha.
Sellised on ka kõik orjentatsiooni väljendavad organisatsioonid.
Perekond on pere..kui keegi tahab oma pere luua samasoolisega ..siis nii on.
Kui kirik ei registreeri sellist abielu(vähesed nii teevad) siis see ei tähenda et riik seda ei saa teha..
Põhiseadus aga ei tohiks eristada kedagi sugu või rahvuse või ammugi rassilise erinevuse pärast. Pere mudel on ainult selle pere asi..

     M49  17.09 kell 6:24
Jah on

Infrapuna kaamerad koolides...     Iko  16.09 kell 13:46
Ettevaatust lapsed ! Kuna koolidesse plaanitakse paigutada soojuskaamerad, siis kikkis nokspeliga ei maksa kooliuksest sisse astuda ja väikemees tuleb ennem maha rahustada ... !! Soojuskaamera näeb läbi teie aluspesu !

loodusseadused     Asta Sirk  15.09 kell 16:47
Miski võiks siiski siin heitlikus ilmas olla ka püha-lapse sünd loomulikul teel emast ja isast ning lapse kasvamine selles perekonnas. Homoabielu ei saa iialgi võrdseks mehe-naise abieluga, sest looduseadused on karmid. Aga millegipärast tahetakse jõuga peale suruda, et pole vahet ja traditsioonilist peret tabab aina jõulisem materdamine. Küsitlus selles osas on vajalik ja huvitavgi, kuigi kardan, et vastus ei pruugigi EKREle meelepärane olla.

Veloidioodi lageraie      Karma   15.09 kell 16:34
Alo Lõokese puhul pidagi siis kodanikud silmas, et see on see inimene, kes on nende sadade km kaupa Eestis läbi viidud veloidioodid laegeraie autor. Sh. Järvemetsa ja Viljandi mnt
äärse metsa hävitamine (kui mnt ääres on ruumi küll aga ei velomehel on vaja kõik mets maha tõmmata ju alati nagu läks ka Männikutee äärega) ning see üli jõhker laastamine kesklinna viimase metsakoosluse kallal seal veel sm.Kõlvarti abiga jätkub, et ühiskondlikuruumi üha enam privatiseerida ühele väga väikesele poliit privilgeeritud grupile ühiskonna. Seltskond kellel on ühiskonnale vaid ja ainult nõudmised, et kogu ülejäänud ühiskond peab lapsmeeste nõudmised nii rahastama, kui lõpetama kogu oma elu ning ülejäänud ühiskonnalt võetakse nende elukvaliteet. Sügavalt kuritegelik riigivarastamise mehhanism SA Terviserajad on aga omaette Eesti varasteriigile omane seadustest vabastatud asfaldi metsa kallamise peatükk millesse tasuks vägagi süveneda. Kelle tankistina siis ülimalt ülbe ja kasvatamatu seadusteväline sm.Lõokene ka tegutseb.

Vastulause     kuulaja  15.09 kell 16:14
Selles, et Eestis on iive madal, seda ei saa küll ainult seksuaalvähemuste kraesse panna. Tegelikult on paljudel lesbidelgi järglased olemas. Ka paljud heteroabielupaarid ei saa meditsiinilistel näidustustel järglasi. Osad heteronaised jäävad üksikuks, sest ei leia enda kõrvale sobivat meest. Ja kui palju on riigis raske vaimse või füüsilise puudega inimesi, kellel ei saa kunagi järglasi olema.
Kirume küll seda kadunud veneaega, aga siis sündis ka kõige rohkem eesti lapsi. Enamus iibest tuligi maalt! Nüüd on maaelu hävinenud ja rahvas linna põgenenud. Kahjuks linlane ei ole kunagi palju lapsi tahtnud ning nii jääb see olema ka tulevikus. Elu riigis on muutunud liiga kalliks, et suuta üles kasvatada rohkem kui kolm või enam last. Nüüd usklikest kohtumõistjad marss palvetunnile.

     pensionär  15.09 kell 16:13
Tegin apsaka. Venna ja õe asemel pidasin silmas vendi.

     pensionär  15.09 kell 16:09
Praegu on Eesti kohtunikud juba abieluks tunnistanud isikutevahelisi suhteid välisriikide seaduste alusel, st hakanud ise seadusi tegema. Nii võivad nad varsti abieluks tunnistada ka abielu õe ja venna vahel. Nad ju armastavad teineteist!
Referendum ei ole praeguste seaduste kohaselt võimalik, sellepärast tahetakse rahvaküsitlust. Küsitluse vastu saavad olla ainult need "liberaalid", keda tegelikult ei huvita rahva arvamus ja kes kardavad selle tulemusi.
Mis puutub rahasse, siis loomulikult on odavam teha küsitlus koos KOV valimistega, mitte eraldi.
PS. Abiellumine ei ole sama, mis pulmapidu!

     Tiiu  15.09 kell 16:06
Olevile
Kas sind saab propagandaga samasoolisega abielluma panna või tegema soovahetusoperatsioone? Mind ei saaks seda kuidagi tegema sundida kui just ei ähvardata surma või vangistusega nagu sajand tagasi. Usuga seotud küsimused on hoopis teistsugused ja neid ühte patta panna küll ei saa.

me jõuame sõjani      Sõja ootel   15.09 kell 16:01
Meil on absoluutselt olulisemaid küsimus aga vb välispoliitikas on see oluline märk, kus homod ise pressisid ennast ebaasuate vahenditega teistele peale ja nüüd siis tuleb selle eest ka vastujõud. Aga kahju on, et totalitarismi võidukäigu ajastul me peame tegelema shampanja sotsialistide probleemidega.

Meil on täna väga tõsine probleem, kus üksikisikud teevad üha suuremaid otsuseid selleks mandaadi omamata ning riigijuhtimise mudel on lõpuni kokku kukkunud olles muutunud ametnikemaffiaks kelle jaoks on inimesed mitte vastupidi. See asi tuleks lahendada enne, kui me jõuame sõjani, mis praegusel on vältimatu asjadekäik ja milleni praegune inim ja põhiõigused varastavad mendiriigi juhtimismudel kõige kehvemeate juhatusel meid viib.

Kogu see homoabielude teema on ju sama hooga mandaaditu totalitarismi edenemise resultaat. Ehk vaataks puudetaga metsa seltsimehed harimatud.

Tiiule     olev  15.09 kell 15:59
Homo-, soovahetuse- ja multikulti propaganda on mõelnud rahva nõrgestamiseks ja sisekonfliktide tekitamiseks- (näiteks moslemid ja samasoolised), et siis oleks lihtsam nõrka rahvast allutada ja valitseda

     Krid  15.09 kell 15:59
Nii nagu suruti jultunult läbi kooseluseadus, nii tahetakse tulevikus ka homoabielud läbi suruda. Mandunud läänes on LGBD kõrvale tulnud juba pedofiilid, kes nõuavad omale õigust lastega seksida. Kaugel sellest pole enam nekro- ja zoofiilia. Quo vadis?

ema ja isa     jaan  15.09 kell 15:56
Tekib üldse küsimus, miks selle küsitluse vastu nii hirmsasti võideldakse? kas liberaalid kardavad fakti kinnitust, et enamus rahvast EI POOLDA homoabielusid?

Altair ees vannutakse igavest kooselu     kuulaja  15.09 kell 15:52
Ajab suisa naerma see loosung, kus abielu on püha. Iga teine heteroabielu lahutab. Vohab vallasemadus ja kärgperendus. Ekre alustade muutmist sealt, mitte ärgu kiusaku seksuaalvähemusi!

     .  15.09 kell 15:51
Toetan samuti rahvahääletust.Üleüldse peaks rohkem rahval lasta otsustada ja riigikogu võiks laiali saata,kui mõtetu raharaiskamise jõuk tohutute palkadega.

ema ja isa     jaan  15.09 kell 15:51
See on õige hetk rahvaküsitluseks. Siis näeb, kuivõrd rahvas toetab või mitte kooseluseaduse mõtet ehk kas homoabielud on perspektiivikas Eestis või mitte.

     Uku  15.09 kell 15:50
Kui abielu puudutavat seaduseparandust pole võimalik ametlikult teostada, siis on rahvahääletus ainus võimalus seda teha. Võttes arvesse Eesti pea olematut rahvastiku juurdekasvu, siis on iseenesest mõistetav, et perekonna seadus väärtustab abielu kui mehe- ja naisevahelist liitu, mis on igati loomulik ja eluterve viis traditsioonilise perekonna loomiseks ja järglaste kasvatamiseks. Vastasel korral hääbub eesti keel, kultuur ja rahvus ajaloohämarusse. Valik on meie kätes...

     poliitikahuviline  15.09 kell 15:39
100% nõus kodanik Tiiuga .Tõesti ei saa aru milleks jaurata mingi rahvahääletuse kallal,mis probleemid neid inimesi vaevavad.Ega muud ei oska soovitada kui nad peaksid pöörduma ise abi saamiseks psühholoogide poole.Kes ja kus PROPAGEERIB samasoolisi suhteid??? Kust selline väide võetakse ?Tulge mõistusele!Kui mõni poliitik tahab väga pildil püsida,siis tulgu välja ideega(kui selleks ollakse võimeline) ,mis majandust edasi viiks.LÕPETAGE SEE MÕTETU JURA JA LOLLUSTE VÄLJAMÕTLEMINE!!!

     Tiiu  15.09 kell 15:34
Olevile!
Mina ei tea, et keegi sünniks siia ilma väljaspool heterosuhet. Sinu loogika järgi peaks ju karistama midagi, mis ei ole veel meie võimuses, milleni meie meditsiin ei ulatu, iseasi kas see üldse vajalik oleks. Sinu kirjutisest kumab, et sina ise ei ole oma seksuaalsuses kindel, sest kuidas muidu sa kujutad ette, et kedagi saab selles suunas mõjutada.

     Krisile  15.09 kell 15:27
Ja kes keelab sellel 75% abielluda???
Kas sellesk on vaja mingit uut seadust, et naine ja mees võiks abiellluda???
Või peavad abielluda soovijad panema oma soovi rahvahääletusele?

1-20 | 21-26