Mida arvate uutest koroonapiirangutest?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Takjad     elektritsaabtasuta blogspot com   02.10 kell 0:05
Takjaid vist on erinevaid. Millise takja juured sobivad ?
Olge pai ja lisage taime nimetustele ladina keelsed nimetused sest taime kindlaks teha pole lihtne.
Linnast taimi koguda ei saa. Autode heitegaasid ja linnatolm teevad taimedega midagi koledat. Taimed muutuvad hulluks.
Neil pole maitset ja arvatavasti ei nad ravi ka.
Noored taimetargad on aktiivsed aga kui puudub side vanemate tegijatega siis juhtub see,et tulevad apsakad sisse. Ameerikas elab noor taimetark,nimeks Serg ei Boute nko. Ta teab palju taimi,soovitab keha kinnitada rohuga, muruga, no selle samaga mida lehmad kugistavad :)) Tal on raamat " Ed ible gre ens ".
Tore mees teine.
Kuid taimi kogub aiast mis asub keset linna...vaat kus rumaluke.

     .  29.09 kell 14:16
Varsti pea nädal aega sama vana küsimus koroonapiirangutest,mis toimub teil seal ?

     .  28.09 kell 16:49
Seda lava põhjalaskmist peaks uurima Venemaa . Soome , Rootsi hakkavad kinni mätsima jälle .

     Täiendus  28.09 kell 16:35
Libauudiste edastamine Kukus ei ole asjakohane. Kantar on teada tuntud EKRE vihkaja. Sama Nordstat.

Kommentaar     Täiendus  28.09 kell 15:56
Saksa, Norra, Taani kes iganes kuid mitte Rootsi

Kommentaar     Infot juurde  28.09 kell 15:53
https://www.aftonbladet.se/nyheter/a/kRaOOk/experterna-skadan-orsakad-av-kraft-pa-600-ton

Vaadake infot Rootsist

Mnjahh     küsimus oli  28.09 kell 15:27
Kuidas hoida oma tervist .. .
enamus räägib siin teemal : mida riik peaks või ei tohiks teha...
Kandke maski kui olete haige ( Paljud Aasias kannavad juba kümneid aastaid selliselt maske)..Täna on lisandunud sellele teadmisele lisaks: pese käsi ja kanna maski siseruumides ,sest pole teada kes on haige...
Kui on vaja kedagi toetada seebi ja maskiga siis see on juba oluliselt väiksem probleem..
Kõik kinni panna ja keelata on lihne..kuidas elada on küsimus...
Teadlik nakatuse edasi andmine pole kuidagi kergem kuritegu ..kui näiteks traadi tõmbamine kahe puu vahele ( seda siis metsarajale ,takistuseks ..et vigastada ratturit)
Kuid seda tuleks ka takistada/ ära hoida ... haige peab saama haigusraha...

     .  28.09 kell 15:24
Kukul ikka igivana küsimus juba mitu päeva,ärgake üles !

Kommentaar     Aeg selguseks.  28.09 kell 14:30
Muuli võib suhkruvett juua. Ristkokkupõrke korral allveelaevaga (Rootsi omaga!!) ei toimu mingit lohisemist vaid toimib vedruefekt laeva külgpinnalt (füüsikaon see mis sellised asjad määrab. Igasugune leelo on ära tüüdanud. Juba algselt viitab tavaõnnetuse välistamisele salastamisete jada. 50, 75 aastat, dokumentide hävitamine. Probleem pääsenute nimekirjaga ja kaadritega esmauudistest (Pihti ja tädrukute juhtum). Aeg teatud kodanikud liistule tõmmata.

     M49  24.09 kell 17:05
Üle 1000 arsti on alla kirjutanud pöördumisele mis ütleb et Covid pole probleem. Majandus on probleem. Meil pole tegemist meditsiinilise probleemiga

     Rait  24.09 kell 16:55
Kustkohast pärinev info, et maski kandes põed viiruse leebemalt läbi.
Ainuke tõenduslik maskikandmise soovitus pärineb hamstrite peal tehtud katsest ja on ka pooleledi oletuslik.

perifeeriast     enn  24.09 kell 16:50
Milleks rahastada Eestis teadust, kui riiklikud otsused tulenevad mitte ekspertide vaid valijate arvamusest: kui ikka rahvas mingit majandusarengut ei soovi, siis seda ka ei toimu ja teadussaavutused müüakse välismaale. Kui ikka leidub nakatajaid ja neid leidub, siis ei päästa olukorda ei teadlased ega poliitikud.

Kallis MARI, Karmid reeglid eestis     Oi seda jama  24.09 kell 16:44
JA ,Kes nakatab teadlikult teisi inimesi , Ja läheb linna ikka poodi ,isegi haigena tööle --siis selline peab isoleerima ;
Tuleb Haiglasse suunata ja jutul lõpp... Nii oleks pidanud riik käituma juba varem --Ka suguhaiguste levitajatega

protokoll     Zelenko  24.09 kell 16:41
Miks ei ole mu perearstil võimalik mulle välja kirjutada ennetavaks raviks koroona vastu Plaquenili retsepti ? Miks Ravimiamet lubab seda ravimit ainult eriarstil väljastada. Nagu me teame kasutatakse hüdroksüklorokviini koos tsingiga paljud riigipead ennetava abinõuna.
Ning inimesed ei haigestu. Ravimiametil tuleks anda perearstidele luba selle ravi väljastamiseks. See ennetaks riskirühmade riski haigeks jäämisel. Ma küsin, kas Ravimiamet tegeleb siin poliitikaga, mitte aga inimeste hoidmise ja raviga.
Leian, et Ravimiamet on korruptiivne oma tegevuses, kui ta ei soodusta ravimi kättesaadavust laialdaselt ja efektiivselt. Vaba info ajastul on inimestel teada millist raviprotokolle kasutavad dr. Zelenko ja dr. Raoult. Peavoolumeedia tsenseeriv poliitika koroonaravi suhtes on aga kuritahtlik ja pahatahtlik.

VOX POPULI     Mari  24.09 kell 16:31
Mina olen just piirangute vastane. Iga inimese oma asi on ennast kaitsta nakatumise eest.
Kui kaua me siis kõike piirame? Aasta? Kaks aastat?
Kas siis on meil ravim selle viiruse vastu või raudkindel vaktsiin?
Kas neid nakatunuid, kellel pole haigusnähtusi ka ravitakse? Millega ja miks?
Minul käisid külalised suvel nii Norrast, Rootsist kui Soomest. Ma ei tea, kas me saime nakkuse aga haigeks me ei jäänud. Olen küll riskigrupis ja mis siis.
Ma ei keela oma lastel, lastelastel ja lastelastelastel omal külas käia. Seni pole haigeks sellest jäänud.Kui mu pere mul enam külas käia ei saa, siis pole mu elul enam mingit mõtet. Pere on kõige tähtsam.
Enamus inimesi tahab piiranguid aga teistele, mitte endale. Ja muidugi karistusi.
Tulge mõistusele ja alustage ikka iseendist.
Seni kuni nakatunud saadetakse lihtsalt koju nakatama pereliikmeid ega isoleerita haiglatesse tervenemiseni, levib nakkus rõõmsalt edasi.
Mida me siis tegelikult piirame?

     Helgi  24.09 kell 16:29
Nägin YLE 1-s videot kahe koera tegevusest korona tajumisel.

Midagi peab tegema?     ene  24.09 kell 16:26
Kui meedia leidis mingi päeviku ja jaurab eestlastest kui petistest siis võiks igasuguse profispordi ära keelat: milleks anda võimalusi oma riigi määrimiseks, pealegi on sportlased erakordselt distsiplineerimatud nagu seda näitasid Nõmme jalgpallurid. Miks Eestis diagnoosimiseks koeri ei kasutata. Kui kõik üritustel osalejad koerte abil diagnoositaks oleks nakatumisoht ilmselt väiksem kui vastu võetud inimarvu piirangud tagavad. Valitsus vist põhimõtteliselt ei kasuta teiste arukamate riikide (Läti, Soome) kogemusi tulemuste saavutamiseks. Arvukuse piiramise ainus kindel tulemus on sissetulekute kahekordne vähenemine.

Täpsustus     Aljosha  24.09 kell 16:23
Lisan täpsustuseks, et ürituste korraldamisel kunnises ruumis soovitas terviseamet juba nädalaid tagasi vaid selliseid, kus külalised ei vaheta kohti (ei liigu rohkem kui hädavalik ehk ei mingeid kohvipause ega tantsimist) ning hiljem on tuvastatav, kellega kokku puutusid. Nii korraldaja kui ka valitsusliikmed oleks pidanud reegleid järgima kui seda ka tavakodanikelt oodatakse.

Aga valitsus?     Aljosha  24.09 kell 16:04
Üsna värskelt nägime teleri vahendusel poliitilist eliiti, sealhulgas peaministrit ja rahandusministrit, osalemas suurel pidustusel, kus osalejate vahel ei hoitud distantsi, tarbiti hilisel ajal alkoholi, maski ei kandnud isegi teenindajad. Miks peaksin mina tavainimesena piirangutest kinni pidama kui nende kehtestajad terviseameti soovitustele vilistavad.
Mul oleks hea meel kuulda ka hõbelusika galal lõbutsenud poliitikute kommentaare.

Karantiini nõutakse riskiriikidest sisenejatelt v.a. “tutvustega isikutel” (Freeh ja tema kaaskond). Jällegi, miks peaksin mina reegleid järgima kui kõik seda ei tee?

     ..  24.09 kell 15:53
Väga nõrgalt piirate,raiute koera saba jupikaupa.Piirid täielikult kinni,joomaurkad,borduurkad kinni,alko.narko täielikult keelata!Siis oleks levikuga lõpp.

1-20 | 21-25