Mida arvate poliitikute sõnumitest riigieelarve kohta?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Kristjan  02.10 kell 14:49
Miks ei oleks võinudki siis tõsta vaid nende pensione kellel alla 500,või siis vaid baas osa ehk kõige vaesemaid!

Eesti nuumab Venemaad      elektritsaabtasuta blogspot com   01.10 kell 22:03
Viimati Eesti kinkis Venemaale Tallinna sadama terminali mille omanikuks sai Hodorkovski.

Eesti kingib Venemaale tuumarakette ja tuumaallveelaevu igal aastal 10 miljardi euro väärtuses. Sellise summa Eesti kulutab vene bensiinile,diislile ja maagaasile.
Vene bensiini ja diisli ning maagaasi asemel saab kasutada vesiniku mida saab tasuta piiramatus koguses HHO generatori abil.

     .  01.10 kell 15:49
Jälle bardakk,täna jälle eilne küsimus,ärgake palun kuku !

Sõda on teel      tik tak   01.10 kell 15:18
Tuim rahade iseendale ümber jagamine nagu juba 2,5 miljardit soojenduseks jagati. Sellise hooga pole Eestit keegi kunagi varem varastanud täieliku vastuseisu puudumise juures.

Polegi probleeme     kuulaja  01.10 kell 14:43
Teemad said otsa.

POLEGI TEEMAT     JUSS  01.10 kell 14:21
TÄNA ON 1.OKTOOBER

     .  30.09 kell 16:37
Valitsuspoliitikute sõnumid on asjalikud ja positiivsed.Rehvormistide ja sotsialistide rumalusi ei kannata küll kuulata.Pensionitõusuga olen rahul.

Paratamatus     julia  30.09 kell 16:30
Kuna õpetajad ei hakka kunagi saama sellist palka kui infotehnoloogid, siis inimesi, kes läheksid õpetama raha pärast ei saa meil kunagi piisavalt olema ja kui meil ei leidu inimesi, kes ei saa elada teisiti kui lapsi õpetades, siis sureb meie riilik kooliharidus paratamatult välja ja asemele tulevad erakoolid. Suurem osa lastest peavad siis piirduma mingi algharidusega, millest neile ju tegelikult piisabki. Telefonis tuhnimise saavad niigi selgeks.

     töötu pensionär  30.09 kell 16:25
Ei jõudnud kontrollida, aga minu mäletamist mööda ei ole pensioni indekseerimise aluseks ei SKT ega nt huntide arvukus, vaid eelmise aasta keskmise palga suurus.

Milleks mannetuid materdada?     julia  30.09 kell 16:09
Kui riigi eelarvest eraldatakse rohkem raha teadusele, siis ei usu, et Eesti probleeme see lahendaks. Eesti probleemid on lisaks valimistele ikka ka majandusprobleemid ja tõsiasi, et valitsus ei tegele sisuliselt pankrotistunud energeetikaga ega arva midagi seda käsitlevate teadlaste arvamustest on sümtomaatiline. Riik, mille kodanike tegevus peatas aastakümneteks geoloogilised, põlevkivikeemia ja tuumaenergeetika uurimused ongi selle tagajärjeks, et ehitame usinasti tulevikus saabuvat riiklikku pankrotti, mille saabumisele on usinasti kaasa aidanud nii reformikad kui praegune koalitsioon. Tegevusetus maksab ükskord kindlasti kätte, kuid usk et euroliit maksab igasugused tobedused kinni on vägagi levinud. Asjaolu, et Eesti puidutööstus piirdub suuresti välismaiste saekaatrite toodanguga ja puidukeemia või muud innovaatilised lahendused kostuvad vaid vagade soovidena on meie riigi rikkuste kasutamisel samuti iseloomulik. Keegi investeerib ja igasugune investeering on hea, sest riik ei ole suuteline peale betooni ja asfaldi millessegi investeerima.

     töötu pensionär  30.09 kell 16:08
Vähemalt pensionäre lollitatakse. Kuna pensioni indekseerimist 2021.a. ei tule ja pensionile lisatakse KUNI 20 eurot (miinus tulumaks), siis nt mina pole kindel, kas mu pension hoopis mitte ei vähene.
Eesti 65+ pensionäride suhtelisuse vaesuse määr on olnud EL-s kõige kõrgem (46,3%). Möödunud aastal moodustas Eesti keskmine vanaduspension keskmisest netopalgast umbes 42, mis on ELs väikseim näitaja. Hurraa? Pensionär, kes leiab, et saab pensioni liiga palju, annetagu liigne raha heategevuseks.

Pensionär valetab     Ka pensionär  30.09 kell 16:07
Huvitav, kuidas see pensionär sõidab lastelastega välismaal ringi, kui ta saab liikumispuude eest riigilt toetust? Mina ei jõua poodigi minna (ca 300m), aga minult võeti see toetus ära.

silmaklapid     Rein  30.09 kell 16:05
Tiiu, kas olete ikka riigieelarvet lugenud? Ainult laen? Kuidas nii? Kas keegi sundis eelteadmisteta sõna võtma?

oh teid küll     penskar Eedu  30.09 kell 16:01
jah IMELIK lugu ::: Kui üks helistaja vanamees käib Reisimas ja aitab oma lapsi 500€ --Siis on tubli mees.
Aga ON ÜKSIKUKS JÄÄNUD INIMESI ,,kes sellest rahast -EI ELA... See on TÕDE.

kitsarinnaline     Olev  30.09 kell 16:01
kuulaja võiks vaadata laiemat pilti,sh EV võimalusi, mitte kirjutada müstilisest lähedasest. Temalegi on tee avatud "valetajate" kohale. Kas ta saaks paremini hakkama? Annaks raha lähedasele, seda küll.

     Tiiu  30.09 kell 15:59
Olen penskar, aga ei rõõmusta mind ka pensionitõus. Isegi nörritab see, et suurim on see neil, kellel puudub vajalik tõõstaaž. Paraku ei ole ma nõus ka selle mehega, kes arvas, et pensionid peaksid hoopis langema, sest pensioniindeks sõltub SKT-st ja elukallidusest. Endise ettevõtjana ajab tigedaks see, et kogu raskuse peaksid endale võtma ettevõtjad. Kui oleks kokku hoitud riigisektori suurendamise, palgatõusude ja preemiate arvel, siis oleks isegi ilma palkasid vähendamata olnud riigile suur kokkuhoid. Järsku oleks suutnud ka haigeid lapsi ja nende vanemaid toetada ilma või hoolimata sellest, et nende hädadest mööda vaadata. Rahaga laiamine on saanud Ratase valitsuste firmamärgiks ja häbimärgistatakse hoopis kasinust ja lootmist enda jõule. Väga meeldejääv on Ratase mantra, et nemad töötavad riigi kasuks eelarvet tehes, muudkui töötavad ja töötavad, aga eesmärgiks on hoopis toetuda ainult laenudele.

Valetajad!     kuulaja  30.09 kell 15:48
Möödunud aastal ka räägiti mingist müstilisest 7-eurosest erakorralisest pensionitõusust. Tegelikkus oli see, et üks mu lähedane sai sellest vaid 1.11 eurot + maksustamise, mida oli 8-9 euro vahel! Valetajad!

oh teid küll     penskar Eedu  30.09 kell 14:46
LAUSA mõnitamine
on 20€ pensionitõus ???

     Debora  30.09 kell 14:42
Kui oleks nii, et opositsioon kiidab valitsust ja viimane püüab eelarve kaudu täita opositsiooni valimislubadusi, siis oleks tõesti midagi viltu. Aga päike tõuseb ikka idast ja opositsioon materdab - ei midagi uut siin päikese all.

Eelarve     Taat  30.09 kell 14:21
Mida on lihtinimesel arvata. Suured juhid ise teavad mida teevad. Vene keeles on ütlemini жираф длиней ему видней. See on lausa mõnitammine, et mida teie arvate. Millal enne on seda rahva käest küsitud.