Millist teemat on Eesti ajakirjandus käsitlenud liiga vähe või liiga palju?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Helgi  05.10 kell 16:59
Kas Kukul on keelatud soovitada rahvale taskukohast tervendamist?

     Helgi  05.10 kell 16:45
Rohkem tuleks rääkida odavamast tervise parandamise võimalusest.Kasutasin aastaid kuiva silma puhul apteegist ostetud kalleid tilku,kuid nüüd juba aastaid kasutan selleks bioenergeetikute (tervendajate) energeetiliselt laetud vett (arvutist sõnum 0,85 senti).Olge terved.

Kurjus sünnitab kurjust     kuulaja  05.10 kell 16:33
Rohkem tuleks rääkida ja ka tegeleda vaimsete probleemide küüsis vaevlevate inimestega. Ka see helistaja, kes oli täis viha ja põlgust presidendi vastu, vähemustest rääkimata, vajaks kiiremas korras abi. Kurjus tekitab kurjust!

no nii     JOOSEP   05.10 kell 15:50
1, KROONA JUTTE ON LEHTEDES JA RAADIOS IGA PÄEV JA ERITI PALJU
AGA MIKS VAKTSIINI MEIL POLE ?
2, ESTONIA LAEVA UUEST FILMIST VÄGA VÄHE-- ,,AGA VALITSUS EI KUULA EKRET ---JÄLLE KUIDAGI HIILITAKSE EEMALE

     Kilekott  05.10 kell 15:42
Peameedias pole analüüsitud meie Eesti vaeseks jäämise põhjuseid. Lubatud jõukuse asemel on rahvas jäänud vaeseks ning riigi teenusteks ei jätku ressurrsi. Huvitav, kuipalju raha kadus välisriikidesse eelmise valitsuse ajal?
Liiga palju on kajastatud Koroonaga seonduvat ja erakondade kaheldavaid reitinguid.


Pensionite indekseerimise seadus     kuulaja  05.10 kell 14:59
Seda teemat, et miks riik toodab juurde aina uusi vaesusesse jäävaid pensionäre? Pean silmas madalapalgalisi, kes ei käivad küll päevast päeva tööl, aga pensionile jäädes on pensioniaastaid liiga vähe, sest üks tööaasta ei anna ühte pensioniaastat. Pean seda oma rahva vastu väga suureks ebaõigluseks, mis tuleb riigil heastada. Tagant järele tuleb kõik röövitud tööaastad tagasi anda ja üks tööaasta võrdub ühe pensioniaastaga. Kui riik tahab kõrgepalgalisi premeerida, siis maksku neile kasvõi ühe tööaasta eest viid pensioniaastat.

     .  05.10 kell 14:23
Tere.Näiteks see teema,et mida või keda käisid Usa sõjalennukid viimas või toomas Rootsis kohe peale laevahukku.Üks minister lubas küsida ja vastuse anda,aga pole ei kippu,ega kõppu ütlend.