Mida oleks Eestil praegu kasulik luurata?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   07.10 kell 13:49
1)Eesti valitsus on reetur.
Eesti kinkis Venemaale Tallinna sadama terminali mille omanikuks sai Hodorkovski.
2) kapo on reetur. Kapo arreteeris Tiit Veeberi mil ta tahtis Tartu linna kütta kohaliku turbaga mis on 9 korda odavamad vene gaasist.
4) Inflatsiooni tekitamise abil nuumatakse välismaa panku. Eestist imetakse miljardeid eurosid liigkasu panganduse tarbeks.
Inflatsiooni ehk hinnatõusu tekitatakse sisendhindade tõstmise abil keskpankade kasumi tarbeks.
Viimati Isamaa tõstis elektrivoolu hinda 400 % !!! -sellega tekitas tohutu inflatsiooni.
Eesti riik peab kodanikele tagastama raha mille on kasseerinud Eesti Energia elektriarvete kaudu ja enam mitte esitama elektri arveid kodanikele sest Eesti Energia on riigiasutus mille omanikuks on koik Eesti kodanikud.
3) Kapo töökohustuseks on ideoloogiatöö. Kuna kapo on reetur ja Venemaa teenistuses siis nad kirjutavad neid haigeid kommentaare ja artikleid.

     Uku  06.10 kell 16:51
1. Eestil oleks praegu kasulik luurata nii meie ida- kui ka põhjanaabrite järele, et välja selgitada, kas nende eriteenistused pole mingil moel seotud parvlaeva Estonia traagilise hukuga.
2. Samuti võiks luurata, nii siseriiklikult kui ka väljaspool, nende järele, kes tegelevad eesti keele, kultuuri ja rahvusriigi õõnestamisega, ega soosi rahvastiku loomulikku juurdekasvu.
3. Luurama peaks ka padu-liberaalide järele, kes propageerivad äärmiselt pealetükkivalt väärastunud maailmaavaateid ja tallavad jalge alla sajandeid püsinud üldinimlikke väärtusi.

     tallinlane  06.10 kell 16:28
Tundub ,et kõige suuremad luurajad tahavad olla need sallimatud konservatiivid.Täiesti arusaamatu ,miks peab luurama teiste magamistubades.Minu meelest sellest saadav info on meie riigi majandusele väga tühine või lausa olematu.Võib-olla oleks mõistlikum neid ressurse kasutada mujal ???

     pensionär  06.10 kell 16:05
Eestil oleks ilmselt kasulik tegelda vastuluurega. Tankide, rakettide, lennukite, õppuste jne. andmed on tänapäeval kergesti kättesaadavad. Aga kes on need, Eestis reeglina vene rahvusest riigireetjad, on eestlastel kergem kindlaks teha kui nt ameeriklastel või sakslastel.

     M49  06.10 kell 15:57
Eesti soroslastel on huvi luurata inimeste mõtetes. Kõik mis pole neile sobiv läheb paragrahvi alla

Kombeorjad     kuulaja  06.10 kell 15:43
Kurjad ja sallimatud konservatiivid tahaksid eelkõige luurata iga inimese magamistoas, et siis kõik patustajad koheselt risti lüüa!

valvake      Torim  06.10 kell 15:12
Mitte ainult luurata ,,vaid
põhimure on Estonia Laeva pidev valvamine ,,Kes rootsist käivad seal põhjas
ja jälle midagi otsivad,või varjavad ,miks käiakse isegi laeva sees?..
Enne kui ESTONIA üles tõstetakse ,peame ise Seda pidevalt jälgima