Mis mõjutab inimeste hinnanguid?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   13.10 kell 22:50
Juudid kodustasid inimkonna.


Miks homo huuled on lillad?
Miks homo lihaste toonus on madal ?
Miks ei eksisteeri homo suguelundeid?
On olemas mees ja naissuguelundid aga homosuguelundeid ei eksisteeri.

Homoseksualism on nakkushaigus mis on ravitav ravimtaimede abil.

     Uku  08.10 kell 15:15
Iga inimese hinnanguid mõjutab eelkõige tema enda isiklik südametunnistus, alles seejärel teda ümbritsev keskkond. Põhimõttekindlad ja sirge seljaga inimesed, reeglina, ei lase endaga manipuleerida ega luba ennast ära osta. Ainult tuulelipuna lehvivad, põhimõttelagedad ja selgrootud inimesed võimaldavad peavoolumeedial ennast mõjutada. Annaks taevas, et taolisi inimesi jääks aina vähemaks.

     .  07.10 kell 16:52
Minu hinnanguid ei mõjuta miski,ega keski,kuigi praegu on tohutu hulk propagandakanalaid ja väljaandeid,mis toodavad libauudiseid ja valetavad 90 protsenti.Igasugused uuringud püüavad samuti näidata oravate tohutut populaarsust,kuigi tegelikult on vastupidi.

Proosaliselt     made  07.10 kell 15:08
Hinnangud on läbi ajaloo kujunenud kogemustest, millest omakorda on kujunenud traditsioonid. Alates kahekümnenda sajandi kataklüsmidest on traditsioonid purunenud ja hinnanguid hakanud kujundama meedia ning kaasajal eriti massimeedia. Kes massimeedia kaudu hinnanguid kujundavad on iseküsimus. Igatahes on selles osa infosõjal, nagu arenenud riikide meedias väidetakse, on peamiseks kujundajaks pahade reziimide mõju. Samas ei usu, et inimeste isiklik kogemus kui hinnangu mõjutaja täiesti kadunud oleks, sest ka sotsiaalmeedias jagavad inimesed kuuldavasti oma praktilisi kogemusi. Mingid inimesed annavad hinnanguid kohalikele poliitikutele ja erakondadele. Loodetavasti nad ikka teavad, milleks see lehmakauplemine vajalik on.