Kuhu see valitsuskriis tüürib?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Reformierakond on kehtetu      elektritsaabtasuta blogspot com   26.10 kell 16:08
Reformierakond on kehtetu sellest ajast saati mil neile avaldati umbusaldust ja nad pidid lahkuma valitsusest sest nad ei suutnud riiki juhtida.
Usalduse kaotanud firma pankrotistub aga erakond maksumaksjate rahaga ostab reklaamartikleid ja nendega koos usalduse.

     elektritsaabtasuta blogspot com   22.10 kell 23:12
Deutsche Welle raadiot Eestis ei kuulata. See raadio on eetris Venemaal.

Kuidas saab Venemaa raadio tekitada kriisi Eesti valitsuses ?

Kas Eesti peavoolu meedia oskab veel enam jaburamat sensatsiooni tekitada ?

     Koerpoiss  21.10 kell 17:52
@Mõtlen
Pean tunnistama, et lumpen ei olnud just parim väljend (seetõttu ka jutumärkides). Antud hetkel ei olnud küsimus eestluses.
Ole hea, palun defineeri eestlus!
Küsimus oli: Kuhu see valitsuskriis tüürib?


     Mees metsast  21.10 kell 17:37
Niinimetatud "valitsuskriis" lõpeb sellega, et Keskerakond kaotab osa oma valijatest ja EKRE saab neid oluliselt juurde. Selle nimel kutsun üles kõiki edumeelseid eestimaalasi EKRE-le ja tema liidritele massilist toetust avaldama, nii sotsiaalmeedias kui tänaval. Elagu EKRE ja suveräänne Eesti Rahvusriik!

     Mõtlen   21.10 kell 17:20
Koepoiss siis arvab, et eestlust hoidvad inimesed on lumpen. Sellised rukkilillepurused ja enamasti maakad...? Ei ole nii.
Maailma kõige kurjemad režiimid on olnud sotsialistlikud. Annaks Jumal, et nad kunagi enam võimule ei saaks!

     Koepoiss  21.10 kell 17:13
Päikest kõigile!
Ei tüüri see kriis kuhugi. Kahjuks!
Ratase tahe peaministrina püsida on liiga suur, et miskit olulist muutuks ja EKRE taob vägagi edukalt "lumpenile" meeldivat trummi (see on nüüd koht, kus lärmajad lihtsalt võtavad oma). Kõige huvitavam tulemus oleks vähemusvalitsus: EKRE asemel sotsid valitsuses ja EKRE ning Ref opositsioonis...
(ai kurja, ei mäleta enam valimistulemusi, kas oleks ikka vähemusvalitsus)

     Riin  21.10 kell 16:57
Huvitav jah, et sõna on vaba. Aga mõnede arvates on ühele sõna rohkem vaba kui teistele.

     Tiiu  21.10 kell 16:56
Huvitav sõnavabadus kui siseminister soovitab osadel inimestel Rootsi minna. Küsimus on ju selles, kas ta on lihtinimene oma arvamusega või riigi minister.

Info-operatsioon     Kai  21.10 kell 16:43
Nn skandaal on kunstlikult tekitatud - ilmset meedia poolt, väänates Helme intervjuud. Kui ei ole millegi pärast vabandada, siis oleks ju ülim enese alandamine, kui vabandad homo-maffia ja vasak-äärmuslaste surve sunnil - ja mitte-millegi eest!

     sõna pole vaba  21.10 kell 16:41
Kui peaministril on sirge selg, siis ta lõpetab selle kunstlikult tekitatud kriisi ja hakkab liberaalidele vastu.
Mulle ei meeldi, et sõnavabadus on lubatud ainult liberaalidele. Jah, ma oleks väljendunud teisiti kui Helme, aga kuna on sõnavabadus, siis võis ta nii väljenduda. Üks võib vihata suurt osa rahvast - ekremeelseid, teine nimetas talle mittemeeldivaid inimesi juba aastaid tagasi moraalseteks värdjateks. Paneme sinna juurde hr. Ligi väljendid..., meenuvad valekaebused, nt olematu rünnak Stroomi rannas, aga valekaebajat ei karistata.... riik on ikka kreenis ja mitte kergelt.
Ja ajakirjandus lõpetagu inimeste lollitamine. Vähemalt vene aja inimesed ja ilmselt ka nende lapsed mäletavad-teavad, et kui teskti mõte muuta vastupidiseks, võib lehest ka pisut adekvaatset infot saada.

     Vallo  21.10 kell 16:25
Kas kõigile peavad kõik inimesed meeldima? Lisaks pervertidele ei meeldi mulle veel paljud inimesed. Näiteks need, kes söögilauas tahtlikult peeretavad. Kas ma olen nüüd vihakõneleja? Jüri Ratas peaks vabandama, et ta kui bilderberglane, läks kaasa DW intervjuu võltsitud mahakirjutuse abil loodud skandaaliga.

     tallinlane  21.10 kell 16:22
Tahaks vastata eelmise saatetunni esimesele helistajale,et ,,no,mis ta siis nii väga ütles?" Kas tõesti.Kui sellist teksti tuleks kellegi külajoodiku suust ,no olgu pealegi.Aga
kui selliseid solvanguid ja inetusi ü tleb teatud inimeste suhtes valitsuse
minister ,kas siis selline matslikkus ongi meie riigis uus tase ja seda on olnud korduvalt.Ja keegi küsis veel,et kus olid homod varem.Neid ei olnud sugugi vähem .Seni kui neid ei solvatud ,ei olnud põhjust tänavale tulla.Mis teha kui mind lüüakse, kas pean teise põse ette keerama. SAAGE ARU SEE ON PROTEST,ET NEId KA VÕRDVÄÄRSELT KOHELDAKSE. ...olen 100% hetero.

     Yaan  21.10 kell 16:11
Tundub, et SM on esimese pika positiivse sammu juba astunud - nimelt õnnestus täna ühe Delfi artikli pildil näha (vist) esimest korda, kuidas mantlis kodanik oli siseruumis kaamera ees ilma peakatteta nagu soliidsele Eesti härrasmehele kohane.

nii on     mati ,,,eestlane  21.10 kell 16:10
Kuku raadio on päris kallutatu,,,
Ajakirjandus on täitsa kriisis.

     Mõtlen   21.10 kell 16:03
Kui raadiokanalites on külalisesinejad, on nad enamasti sotsid või muidu vasakpoolsed paduliberaalid. Miks? Ikka sellepärast, et nad oma agendiga rahva ajusid töötleks.
Kui meedia oleks erapooletu, siis see kunstlikult tekitatud ja tõlkevea valel baseeruv kriis lihtsalt kustuks susisedes. Nüüd ei tea, loodan et ajakuejandusel hakkab häbi ja kõik siiski laabub.

Soovitus Kukule     Otsekoheselt  21.10 kell 15:40
Oi kuidas KUKU Raadio ajakirjanikud veel oleks huvitatud valitsuse kukkumisest ! Selge poliitiline kallutatus on eesti rahvale ammu selge ! Pasundage ka jälle, et Reformierakonna populaarsus on EMOR-i küsitluse põhjal 99,99 %.

LGPT - vaikigu     vanaisa  21.10 kell 15:37
Meie eestis mingisugust valitsuse kriisi pole,,,Aga miks see ajakirjandus teeb kõvasti tööd ,et Ekrest lahti saada.See on juba vastik kuulta,Et homosid läbi valitsuse peame kaitsma
Nende hälvikute pärast peab
eestlane siin iga tund haigete jama kuulama.

Ekrelaste hüsteeri     kuulaja  21.10 kell 15:29
Tänase Vikerraadio päevaküsimus oli selles, et mida teete lastega koolivaheajal? Kuna enne seda andis väga mõistliku intervjuu Isamaa erkonnast Siim Kiisler, siis nihkus helistajatele mõeldud saateaeg pisut üle. Vastu võeti 3 kõnet, kellest kaks ei olnud üldse võimelised aru saama päevaküsimusest. Esimene helistaja sõimas vähemusi, teine rääkis raamatutest ja kolmandat ärritas Kiisleri kõne, mis üle aja lasti ja kuidas ekrele liiga tehakse. Vox Populil palun katkestada sellised kõne, kui ei räägita päevaküsimuse teemal ja saateaega üritatakse kasutada kellegi sõimamiseks. Muuseas ühed ja samad helistajad kõlavad nii Vikerraadio kui Kuku Raadios!

Lõik Kalle Muuli artiklist     Muuli pani täppi.  21.10 kell 15:26
Tegelikult käib võitlus vene valijate häälte pärast.

Mart Helme venekeelsest intervjuust Deutsche Wellele on esile tõstetud küll tõlkeprobleeme, küll muid ebaolulisi asju, kuid peaaegu üldse pole räägitud ühest kõige tähtsamast poliitilisest küsimusest. Miks siseminister läks intervjuud andma enda töösse otseselt mitte puutuvatel tundlikel teemadel ja miks ta oli valmis seda tegema veel võõrkeeles, mida ta väga ladusalt ei valda?

Vastus on lihtne: Mart Helme läks püüdma vene valijate hääli. Nendesamade valijate hääli, keda Keskerakond on seni ikka enda omaks pidanud. EKRE tahtis teha ja tegigi seda, mida seni on tavaliselt teinud Keskerakond – ta läks vene valijale vene keeles rääkima teist juttu kui räägitakse eesti valijatele eesti keeles.

Sellest tuleneb ka Keskerakonna tavapärasest ägedam reaktsioon.

     PaiKall  21.10 kell 15:22
Kriis on reformierakondlastel, kelledelt hakkab ära kaduma eliidi toetus. Oleks tore, kui lihtrahvale serveeritav valitsuskriis tüüriks välja EKRE võiduni ja suurte korruptsioonijuhtumite ilmsikstulekuni.

1-20 | 21-25