Mida soovitate infomüras orienteerumiseks?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Eesti nuumab Venemaad      elektritsaabtasuta blogspot com   26.10 kell 18:33
Kuna juudid kodustasid inimkonna siis infokanalitest tuleb sama tekst terves maailmas.

Eesti nuumab vaenlasi
1)Eesti kingib liigkasu pangandusele 10 miljardit eurot igal aastal.
2) Eesti kingib Venemaale tuumarakette ja tuumaallveelaevu igal aastal 10 miljardi euro väärtuses. Sellise summa Eesti kulutab vene bensiini ja diisli ning maagaasi peale. Selle asemel saab kasutada vesiniku mida saab tasuta piiramatus koguses HHO generatori abil mis on müügil internetis paarisaja euro eest. Elektrolüüsi aparaat ehk HHO generator lahutab veest vesiniku mida kasutatakse sisepõlemis mootoreis bensiini ja diisli asemel ning hoonete kütmiseks.
3) Eesti kinkis Venemaale Tallinna sadama terminali mille omanikuks sai Hodorkovski.     pensionär  26.10 kell 17:28
Kella keeramine ei anna kellelegi aega juurde ega võta seda ära! Kellaajad ei kehti mitte ainult EL-s. Vööndiaeg kehtis enne ja kehtib praegugi ülejäänud maailmas. Sõja ajal kehtestati Saksamaa poolt vallutatud aladel nö Saksa aeg (suvel ka suveaeg). See fakt tekitab ajaloolaste seas sündmuste kirjeldamisel siiani segadust. Oleks Saksa väed piisavalt kaugele itta jõudnud, tulnuks lõpuks kella järgi tõdeda, et päike tõuseb õhtul ja loojub hommikul!

sõda meedias     Anne  26.10 kell 17:23
Olen sügavalt pettunud ETV ja vikerraadio uudiste saadetes.Mis õigusega kasutatatakse valitsust pooldavate inimeste raha,et koostada kava Kaja Kallase sõjas.Tema ju andis peale kaotust intervjuu,kus kuulutas sõja viimase veretilgani,et valitsus kukutada.Praegu ju toimuvad rünnakud nagu rindel ja väejuhid on opositsioonist.

     pensionär  26.10 kell 17:03
Kellakeeramise teemal helistanu jutt oli pisut kohatu. Kas parem on see, et EL on jaotatud tagasi ajavöönditesse, mis on kõigile teada või see, et kuskile reisides ei tea kunagi, kas kella tuleb keerata 1 tund tagasi või kolm tundi ette. Praegu pakub ju EL, et iga riik võib valida, millise aja valib! Kõlab nagu see, et inimesel olgu õigus ennast kord aafriklaseks, kord asiaadiks pidada. Vööndiaegade taastamine looks selguse ja korra majja. Nn suveaeg kehtib ju ainult suvel ja kellel on küll suvel valget aega ikka veel vähe!

Kaua võib?     Kurb:  26.10 kell 16:40
Urmo Soonvald ja M. Reikop lausa kogu jutu vältel irvitasid üleolevalt "Ringvaates ," Kuidas see sobilik saab olla neutraalsele saatele.
Ei lähe meelest kunagi, et K.Kallas sai otseeetris peaministrile riigireetmises räiget kahtlustust kaela määrida. Ja ei mingit häda ei järgnenud talle. Kuidas nii?
Asi on ikka väga erapoolik.

     .  26.10 kell 16:36
Tere . Pole ajalehti tellinud pea 30 a. Ei huvita see propaganda ja tohutu reklaam Telest vaid mõnda üksikut saadet kõlbab vaadata , seal samuti massiline europropa ja reklaam . Raadiot ikka vahel kuulan .

     pensionär  26.10 kell 16:34
Ükskõik mida, aga mitte ERRi ja Päevalehte. Isegi Postimees kipub samal kursil liikuma. Kui neid jälgida, tekib mulje, et nn seksuaalvähemus on ammu juba enamus ja reeglina vasakpoolsed. Silma torkavad just naised. Sain õnneks ära öeldud, kuni seda ei loeta vihakõneks ega vanglaga karistata.

soovitus     Rain  26.10 kell 15:59
lugedes ja mõtestades infot, mõelge alati, kes kirjutajale või kõnelejale palka maksab. Praegusel juhul kibestunud reformarite ja nende käsilaste selja tagant paistavad Euroopa Liidu tegelinskite vuntsid, maskid, mida iganes. Neil on ( vähemalt peaks olema) hingepõhjas häbi viimase 10, tagumiku laiaks istumise peale kulunud aasta pärast. Vaatan täiesti rahulolevalt valitsuskoalitsiooni praegusi toimetamisi. Peaminister on suurmeister, kellele Kaja Kallas kõlbab vast võileibu tegema.

     Malle  26.10 kell 15:57
Soovitan kuulata Helmede pühapäevahommikust huumoriosaadet, siis saab pisut naerda ja teadmise, kui nõmedad on isa-poega.

     Ma   26.10 kell 15:56
Soovitan lugeda nt soome ajakirjandust, sest kuigi ka see on üsna sotsialistlik, aga midagi maailmast toimuvast saab siiski teada. ERR on sotsialistide häälekandja, Kanal 2 ja TV 3-s liialt labaseid saateid nagu mingid selgeltnägijad jms..., nii et siis Objektiiv. Katoliiklastele ei oska kaasa elada, aga uudised on seal head ja seisukohad ausad.
Nn peavoolumeedia on selline nõukogude liidu aegse rahva hääle imidžiga infoallikas kahjuks.

     Tiiu  26.10 kell 15:55
Kui paljud helistajad arvavad, et kõik Helme öeldu on infomüra, siis peaks ju meedia ta välja lülitama. Paraku peaks siis ta ministrikoha vabastama. Me oleme oma meelsust avaldanud, et ei iial enam kestvaid ovatsioone ja las see nii jääbki.

liba-meedia     Krista  26.10 kell 15:53
Küsimus on ERR.is, mis peab olema erapooletu seaduse järgi. Kahjuks ta seda ei ole ja seepärast peab lõpetama ERR-i tegevuse. Las jääb vaid erameedia.

Kõik on vastupidi enamasti      Flip   26.10 kell 15:52
Kui keegi räägib millestki siis ta üldjuhul soovib sult seda ära võtta. Kes räägib vabadusest on enamasti rusikareshiimi huviline jne.
Kes räägib turvalisusest, mis on kõik sinu enda turvalisuse huvides ei ole iial sulle ühtegi vabadust või õigust lisanud vaid alati võtnud.

Nii on juba 3,a.     eestlane  26.10 kell 15:40
Olen loobunud ajalehtedest,,miks kõik see igapäevane jutt ,,Läheb jälle uue pealkirjaga homme meediasse ?
Ainult ahju tule tegemiseks
ei telli 3.aastat ajalehti.


Infomüra     kuulaja  26.10 kell 15:34
Rahvas ju elatubki näitemängudest. Saavad nii leiba kui tsirkust ja argipäev palju huvitavam.

Agenda teada keskendu olulisele      Ameerikahääl   26.10 kell 15:18
Süsteem on suhteliselt lihtne kõige pealt riigihankelised propagandakanalid sm.Luige ja Propagandaministeerium ERR valetavad alati selle pealt saab esimese sõrenduse ära teha ja siis vaatad üle keda helbed tühistavad, sõimava, ründavad või eitavad, populiste kõrvale jättes ja hakkab asi selguma. Suures pildis aga on ju politseiriikide totalitaristide eesmärk teada seega kell 21.00 saabuvad sinu järgmiste vabaduste ja õiguste eemaldamise teadaanded ning sealt siis lähtub totaltiaristide politseiriigi maffia vastaste tegevuste orjentiirid ja suunad.

Naiivisete ja mitte väga teraste eestlaste tesejärgulsite ebaolulise nabaaugu teemadega juaramine on aga ju täiesti ebaoluline, mille saab kohe laualt maha pühikda.

     TALLINLANE  26.10 kell 14:58
Kuna aega on piisavalt,püüan lugeda võimalikult kõike ,mis meedias poliitika kohta on õelda,samuti jälgida välismeediat ja nende kajastust Eesti kohta ja panna sellest kokku pildi.Järeldus on -EESTI ON VIIMASE AASTAGA KAOTANUD OMA TÕSISELTVÕETAVUST NII KODU KUI KA VÄLISMAAL ,KAHJUKS ÜTLEVAD SEDA KA MÕNED MU TUUTAVAD ,KES EI ELA EESTIS. KAHJU !!!

     Debora  26.10 kell 14:41
loen vähem, väldin klikkide arvule orienteeritud meediaportaale ja selge poliitilise orientatsiooniga väljaandeid.