Mis on parim moodus oma meelsuse väljendamiseks?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     ats  27.10 kell 16:45
Olen aastaid seda saadet jälginud, olid kunagi keskerakondlased, nüüd ekrelased kes kõik liinid hõlmanud? Kuidas see võimalik on, või võimutahe nii suur?

no nii     vanamees  27.10 kell 15:41
Meil polegi sellist aega ,,et oma
meelsust välja näidata.
Ja kõige hullem --ega seda lihtrahvast ei kuulata. Teistes riikides on ikka näha -et ka kodanikel on teatud õigused

     tallinlane  27.10 kell 15:34
Täiesti nõus,et Kuku raadio on hea koht ,kus oma meelsust avaldada aga tihti on saatejuhist lausa kahju kui ühed ja samad inimesed niisama jahuvad.Ei tea kas pole küsimusest aru saanud või kannatavad suhtlemisvaeguse all.Eetriaeg on lühike peaks ka teisi inimesi austama.

     Tiiu  27.10 kell 14:59
Kas oma meelsust ongi vaja igal hetkel väljendada? Ehk on see vajalik vaid siis, kui selleks on sobiv hetk. Sain tänases KUKU hommikuprogrammis häbistatud, sest minu meelsus ei suuda tänavu meie folkloori tähtsamaiks pidada. Kindlasti on häbistatud ka paljud teised, kes ootavad oma arstiaega praegusel ajal ja need, kes jäid sellest kevadel ilma (või kelle aeg lükati edasi). Muidugi on ju meeldiv kui sa ei saagi oma ränka diagnoosi, aga kas ikka mardi- ja kadripäeva tähistamine asendab ravi kui diagnoos on saadud. Kui nüüd oma häbist lähemalt rääkida neile, kes ehk saadet ei jälginud, siis häbistajaks oli Eesti folkloorinõukogu, kes kutsus üles kutsuma endale koju mardi-ja kadrisante ja neid peoga vastu võtma. Tundus, et ka saatejuhid sattusid elevusse. Soovitus neile, kes seda koroonaviirust hirmsasti kardavad oli aga see, et nad võivad peo ka õues korraldada. Mul on häbi, aga mu meelsus on see, et oma folklooripidusid peaksime korraldama ehk siis, kui see meie medistsiinitöötajaid ja haigeid ei ohustaks. Ehk on just praegu veel viimane aeg sellest meelsusest rääkida.

Kuku Raadio ja Vikerraadioa     kuulaja  27.10 kell 14:56
Ikka Kuku Raadio ja Vikerraadio saated, kuhu saab üks ja sama seltskond (ekre trollid)sisse helistada ja tüütuseni oma iba ajada!