Kuhu võiks kuluda teie annetatud raha?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Energiaühistu      elektritsaabtasuta blogspot com   05.11 kell 12:02
Taanlastel on kombeks moodustada energiaühistuid mis maksavad pensioni osanikele.
Eestis Taanlaste eeskujul moodustati energiaühistu mis maksab osanikele pensioni.
1200 inimest panid rahad kokku ja ostsid tuulepargi mis maksab neile pensioni.
Kes panustas 10 eurot, kes 2000 eurot, kes sadatuhat-sedasi 1200 inimest panid rahad kokku ja ostsid tuulepargi mis maksab osanikele pensioni.ja tehke seda     isa ja vanaisa  04.11 kell 15:31
ANNETAN NIIGI kogu RAHA LASTELE,,UMBES 300€ KUUS

Elagu Varro !     Rahast loomuliklut !  04.11 kell 12:16
Kindlasti annetan SAPTK -le ja Varro Vooglaiule ! Olen seda ka korduvalt teinud ! Kindlasti ei anneta LGBT-le !

Eesti nuumab Venemaad      elektritsaabtasuta blogspot com   03.11 kell 21:00
Nõmme Raadio koduleht sai paugu ära ja on ajutiselt maas. Sigatsetud on mujalgi, aga kuni Lepa ise pauku ei saa, on kõik taastatav

     Lola  03.11 kell 16:55
Inimesed peaks raha andes eeldama (nõudma) ka järelvalvet, et kogutud raha ka eesmärgipäraselt kasutatakse. Kurb lugu oli kõnnirobotiga Tallinnas, kus seda jäi haldama x OÜ, kes sellest täna kasu teenib.

Tervishoidu     eestlane  03.11 kell 16:48
IKKA annetan Vähihaigetele
sest meie peret ,,on see hirmus haigus palju räsinud

     Noormees  03.11 kell 16:47
Objektiiv.loomulikult

     .  03.11 kell 16:44
Annetan samuti traditsioonilise perekonna kaitseks , sest nagu rahvaküsitlus näitas nädal tagasi televisioonis on 90 protsenti homoabielude vastu .

     Annetaja  03.11 kell 15:57
Inimesed annetavad ju sihtotstarbeliselt. Keegi ei anneta ju nii öelda musta auku. Selles mõttes on see küsimus veider. Ise olen perioodiliselt annetanud SAPTKile.

     Malle  03.11 kell 15:53
Raha vähe, aga annetan oma keha peale surma arstitudengitele. Igal juhul ei annetaks ma Varro Vooglaidile ega üldse erakondadele.

Banaanivabariik     kuulaja  03.11 kell 15:12
Äkki igasugustele ühiskonda lõhkuvatele tobedatele referendumite korraldamiste peale!

     Heidi  03.11 kell 15:09
Mul on püsikorraldused
1.Loomakaitsele
2.Vähihaigetele lastele
3.Loomade varjupaikadele

     .  03.11 kell 14:40
Tere.Minu annetus võiks kuluda sellele,et inimesed ei peaks enam koopas elama ja politseis ning kohtus saabuks kord majja,ning austataks tavainimest,mitte nii nagu eilses Kuuuurijas näidati.Katrin Lust teeb üksi rahvale rohkem head,kui kõik muud kokku.Sügav kummardus talle.

Ulmlemine     siina  03.11 kell 14:39
Kui mul oleks piisavalt raha, siis ma annetaks selle niisuguse tehisintellekti loomiseks, mis lõpetaks igasuguse progressi, kaotaks raha, poliitika ja riigid. Korralikult käituvatel inimestel oleks sel juhul üks privileeg, nad võiksid köögivilja kasvatada ja seda maheköögivilja võiksid nad ka tarbida. Ülejäänud sööksid ainult sünteetilist toitu. Korralik käitumine tähendaks täielikku allumist, sest kuigi tehisintellekti võimu ei vääraks mitte miski võiks ikkagi esineda kangelasi, kes sooviksid igavest saastamist taastada. Nemad siis ei suuda korralikult käituda, kuid nagu teatavad katsed näitavad, on täiesti võimalik teatava tehnoloogiaga käitumist korrigeerida. Niisiis pole võimatu, et kogu inimkond haarab labidad, hargid, rehad ja tegeleb permakultuuri, vihmausside kasvatamise, komposti tootmise ja muu sellise vaimset maailma korrastava tegevusega ja tal pole vaja muretseda majanduskasvu või puude langetamise pärast ja kaevandamisega ta ka ei tegele.