Mida piirata, mida keelata?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

elektritsaabtasuta      elektritsaabtasuta blogspot com   12.11 kell 4:09
1)Eesti kinkis Venemaale Tallinna sadama terminali mille omanikuks sai Hodorkovski.
2)Eestil puudub Venemaaga riigipiir juba 30 aastat.
3)PPA omanikuks on Peterburi maffia.
4) Eestlane korraldas paraadi saksa mundrites.
Talle tuldi koju ja tapeti haamriga.
Kriminaalasja ei algatatud.


elektritsaabtasuta      elektritsaabtasuta blogspot com   12.11 kell 3:24
Kui inflatsiooni ei tekitataks siis metsa ei raisataks.

Inflatsiooniga imetakse Eestist miljardeid eurosid ja hoitakse elatustaset madalana.

Inflatsiooni tekitatakse sisendhindade tõstmise abil.
Nii kuis tõstetakse elektrivoolu hinda siis automaatselt kerkivad hinnad teenustele ja toodetele aga palgad ei kerki.

Inflatsiooni likvideerimiseks riik peab kodanikele tagastama raha mille on kasseerinud Eesti Energia elektriarvete kaudu ja enam mitte esitama elektri arveid kodanikele sest Eesti Energia on riigiasutus mille omanikuks on kõik Eesti kodanikud.

Eesti tarbeks piisab kolmest tuulepargist millede tuulikud on 200 meetri kõrgused sest seal on tuult alati. Teine variant on päikesepaneelide jaam mille pindala on Sirtsu soo jagu.

Tuulikud ja päikesepaneelid annavad elektrit tasuta sest tuul puhub tasuta ja päike paistab tasuta, ning puuduvad hoolduskulud.

Maha liigkasu pangandus      elektritsaabtasuta blogspot com   11.11 kell 1:11
1)Kui riik ise kuritegevust ei organiseeriks siis seda ei eksisteeriks.
2)Kui PPA teeks tööd siis kuritegevust ei eksisteeriks.
3)Sellest kuidas riik on organiseerinud kuritegevuse on kirjas Politsei Menetluskoodeksis.
4) Riik hoiab elanikke puudulikkuse põhises riigikorras ja puudulikkuse põhises elatustasemes ja majanduses. Sedasi riik sunnib elanikke kuritegelikule teele. Puudulikkuse põhist elatustaset luuakse inflatsiooni abil. Külluse põhiseks muudab elatustaseme inflatsiooni likvideerimine.

Maha liigkasu pangandus      elektritsaabtasuta blogspot com   10.11 kell 22:21
Liigkasu pangandus tuleb likvideerida.
Krooniviirus on liigkasu panganduse produkt.
Liigkasu panganduse produktideks on sõjategevus,
terrorism...kriisid...kuritegevus,perverdid, kodutus,hinnatõus, eluasemellaen,tasuline eluase,tasuline vesi, tasuline parkimine, tasulised spordisaalid, ajupesu jpms.

Eesti nuumab Venemaad      elektritsaabtasuta blogspot com   10.11 kell 17:04
Inflatsiooni ehk hinnatõusu abil imetakse Eestist miljardeid eurosid ja hoitakse elatustaset madalana.
Inflatsiooni tekitatakse sisendhindade tõstmise abil keskpankade kasumi tarbeks.
Sisendhindadeks on kütuse,elektri,toorainete,toidu,ehitusmaterjalide hinnad.
Nii kuis tõstetakse elektrivoolu hinda siis automaatselt kerkivad hinnad teenustele ja toodetele aga palgad ei kerki.
Viimati Isamaa tõstis elektrivoolu hinda 400 % millega tekitas tohutu inflatsiooni.

Inflatsiooni likvideerimiseks on Eestile tarvis kolme tuukeparki mille tuulikud on 200 kõrgused sest seal on tuult alati. Teine variant on päikesepaneelide jaam mille pindala on Sirtsu soo suurune. Taastuvenergia tasu on vargus. Tuulikud ja päikesepaneelid annavad elektrit tasuta.

Eesti riik peab kodanikele tagastama raha mille on kasseerinud Eesti Energia elektriarvete kaudu ja enam mitte esitama elektri arveid kodanikele sest Eesti Energia on riigiasutus mille omanikuks on kõik Eesti kodanikud.

Inflatsioon ongi olnud meie majanduskasv?
Einar Eiland, EMÜ majandusmagister :”
Kui panna graafikule kõrvuti inflatsiooni ja sisemajanduse kogutoodangu kõverad, selgub, et kümne viimase aasta jooksul pole tavakodanik mitte mingit majanduskasvu tunda saanudki.

Lähtudes Eesti Panga soovitatud statistikaameti andmetest, jõuame hämmastavale järeldusele: majanduskasv ületab inflatsiooni kümne aasta lõikes vaid 1,3 protsendiga. Võib öelda, et sisuliselt nullib inflatsioon majanduskasvu.

Kui arvestada majandustsükli pikkuseks kümme aastat, see on eelmisest langusest praeguse kriisini, siis on meie majanduskasv tavakodanikule osutunud nullilähedaseks, sest nii palju kui on tõusnud majandus, on kasvanud hinnadki. Tavatarbija pole saadud raha eest rohkem osta saanud. Headel aegadel kogutu on halbadel aegadel kohe kasutusse läinud.

Meie taasiseseisvumise perioodi viimased kümme aastat pole olnud mitte majanduskasv, vaid meeleheitlik Euroopa hindade tagaajamine. Kõige rängemalt on inflatsiooni läbi kannatanud tavatarbija ehk kõige nõrgem lüli ühiskonnas. Just tema on sunnitud tarbima kõige enam kallinevaid tooteid, näiteks toitu. Ta ei osta kinnisvara ega kulda, mida hiljem kallimalt müüa.

Naudi roosasid prille

Seega on valitsuspoliitika osaks kujunenud raha äravõtmine või äravõtmise organiseerimine nendelt, kellest jõud üle käib ja vastava informatiivse seisundi loomine. Selline käitumine on iseloomulik feodaalkorrale, mitte demokraatlikule riigile. Vastuolu ilmneb ka euroopalike tavadega, mille kohaselt riik peaks toimima rahva huvides, mitte looma tingimusi inimeste vaesumiseks. Viimati nimetatud protsessist räägime, sest lõhe Eesti ja Euroopa Liidu sissetulekute vahel suureneb.

Eesti kõrget inflatsiooni on probleemina käsitlenud ka rahvusvahelised reitinguagentuurid. Ilmselt oli ka nende mure seotud rahva vaesumisega. Ent selle jutu ees on siinse maakamara valitsejad oma kõrvad lihtsalt sulgenud. Seega on pimekurdi mängimisest saanud meie poliitika osa.

Rahvale valeandmete ja pooltõdede esitamine või olukorra tõlgendamine omakasupüüdlikult on kuritegelik nii valimistel valitsejate poolt hääletanute kui ka ühiskonna suhtes.

Kreeka laenude puhul oleme valeandmete esitamise julgelt hukka mõistnud. Kuid kahjuks on valelike pooltõdede esitamisest Eesti Panga ja statistikaameti andmetele tuginedes saanud kohaliku poliitika lahutamatu osa. Tegeliku seisundi varjamine meenutab olukorda arstipraksisest, kus patsiendile pakutakse kõhuvalu raviks roosade prillide kandmist ja lõbusate meelelahutuslike multifilmide vaatamist.

Mõne aja pärast aga selgub, et patsient on surnud või riigist lahkunud. Nii laheneb olukord ise ega vajagi riiklikku sekkumist.

Elagu inflatsioonita ja külluse põhine Eesti !

     Uku  10.11 kell 16:38
Keelata tuleks alljärgnevad tegevused:
1. Põhiseaduse eiramine
2. Rahvusriikide likvideerimine
3. Valitsuse kukutamine
4. Teisitimõtlemise vaenamine
5. Sõnavabaduse piiramine
6. Ametivõimu kuritarvitamine
7. Ametnike omavoli
Ja nii edasi...

Keelame EKRE ära     Timo sõber  10.11 kell 16:07
Mardist saime jagu, Martinist saame ka varsti, siis lõpetame EKRE ära! - eks Timo!??? DDDD
- keelame EKRE ära, Timo eks!!??

     ats  10.11 kell 15:49
ekrelaste möla tuleks piirata, sest see on ohtlik väikese haritusega inimestele, kes arvavad, et nüüd kõik VÕIVAD.

     Mart  10.11 kell 15:25
Piirata alkoholi ja tubakatoodete müük tavapoodides - suunata see eraldi kaupluseks.

Keelata üle 5 aasta vanuste autorehvide kasutamine.

Kui TÖÖD POLE     joosep toots  10.11 kell 15:14
KEELATA ON kõike KERGE ,,AGA
KAS SEDA RAHAKEST SIIS JÄTKUB
KAS VÕI TOIDUPOODI,,APTEEKI

     .  10.11 kell 15:10
Tere.Ära tasub keelata Nato ja muud sõjardid,ning tapamasinad atradeks taguda.Tekitage armastust,mitte sõda ja kurjust.

välja öeldes...     Soovitus   10.11 kell 15:04
Presidendil Viljandis käimine ära keelata ! Seisku paigal ja hoidku neutraalset hoiakut parteide suhtes !
Ammu on hakanud häirima tema tegevus !

Haridus ja haritus     kuulaja  10.11 kell 14:52
Keelata ja piirata tuleks rumaluse, kadeduse ja õeluse vohamist riigis! Aga see pole ka enda teha, kui on piiratud mõtlemisvõime ja puudub lai silmaring.

Dead End      S   10.11 kell 14:51
Riigis, mille suurim asutus on maailma üks kallim politsei, mis teleleb maailma konkurentsitult suurimas mahus kiirusemõõtmise ja elanike trahvimisega läbi selle ning esimese käsu peale oma kodanike ründamisel, et võimu varastatnud poliitkriminaalide eraarmeena?
Riigis, kus kohalik omavalitsus on varastatnud ära kogu avaliku ruumi ning selle maksustanud maailma kõrgemate tasudega olles kehtetanud see läbi ka pankroti kesklinnadele maailma kallimad ligipääsu piletid. Sh. inimestel pole võimalik enam oma kodudele ilma maksmata ligi saada ja õiguskantslerist kolaborant keeldub süsteemselt reageerimast riigi hävitamisele maffiapoolt mille paneb paika mailmas haruldane valimismehhanism naaberriigi kodaniikkond. Ehk oma riigi kodanikel on keelatud liikuda ja tegutseda täna sisuliselt terves oma riigis, kus on tänaseks maailma väikseim avalikruum.
Keelatud on kõik, mis kirjeldab kvaliteetset tervet ühiskonda. Küll on aga OK piiramatu mürareostus, varastamine, lageraie, üks kõik millises mahus ehituslubade müümine ja see läbi maailma üks ebastabiilseim elukeskonda sest iga päev võib keegi sinu aknataha ehitada 10 000 inimesega kvartali kogu ülejäänud keskkonna ja sinu elukeskonna ja kodu selleg häivitades jne. Sisuliselt maailma suurimad piirangud eratranspordi kasutamisele ning kõigi isikuvabaduste võtmine on ühiskonna ja riigi ühene lõpp.

https://rahvastik.ee/valimised/eesti-kohalikel-valimistel-otsustavad-valismaalased-latis-mitte/

Kas midagi on veel keelamata Eestis?      Totalitaarne Mendiriik   10.11 kell 14:41
Kas maailma suurimas mahus keelde kehtestanud väga selgelt totalitaarsel politseiriigi kursil olevas riigis saab enam midagi väga palju keelata, kui kõik näitajad ja sealt tulenevad varjased surmad ja enesetapud on maailma tipus? 12.märtsi riigipöörde tulemusena tühistatud inim- ja põhiõigused seadsid peale sm.Pärtsu 12.märtsi riigipööret kõigi aegade järgmise kõrgeima sõjakuriteo tasemel märgi.
Samal ajal politseiriik kasvab venemendimaffia juhatusel mahus, mida on maailmas väge vähestes Lääne riikides võimalik kohata enam. Reaalselt Venemaa tase jälle. Millal selleks kõigeks saadi ikkagi mandaat? Politsei ja ametnikemaffia abil on hävitatud kogu riigi siseturvalisus ja majandus tänaseks. Maailma suurim elanikonna trahvimine läbi EU aeglasema liikluse riigi suurima asutuse ja suurimate kulude juures, mis iga päev põhjustab riigile pöördumatumaid kahjusid on vaid väike näide Eesti jõletust reaalsusest. Tänaseks on Eestis sisuliselt kõik keelatud. On meeletud nõudmised aga mitte keegi nõudjatest ei suuda neile vastata isegi 10% ulatuses. Samas maailma suurima ametnikemassi seadusest vabastamine on loondu maailma ühe suurima ebavõrduses rääkimata sellest, et ametnikud on vedanud pea terve viimase dekaadi oma riigi kodanike vastase võitluse eest riigi palgatõusu vedades riigi kõrgeimate palkadega. Ei ole inimest, kes ei oleks täna maailma enam krimnaliseeritud riigis kogu aeg vähemalt ühes asjas süüdi mille eest ei saaks miilitsate platnoiühiskonnas kas teha EU kõrgeima trahvi või vangi panna. Ja rong liigub vaid varasteloodud riigis ühes suunas. Vargad on puutumatud kõik ülejäänud inimesed omavad aga maailma suurmas mahus kohustusi ja keelde per kodanik. Väga selge põhjus, miks Eestist lahkuvad ajud ja mõtlevad inimesed sest see ühiskond ei ole enam ammu elatav kukkudes iga aasta kõikides elukvaliteet näitavates uuringutes just varastatud vabaduste ja maailma kiiremini tõusvate ja kõrgeimate maksude juures. 90% "usaldusega" politseiga riik, kus mitte keegi ei tea mitte kedagi keda seadustest vabasatud politsei pätid ei oleks ebaseaduslikult rünnanud ja mitte kunagi kedagi aidanud maailma ühe kallima siseturvalisuse hävitanud teenuse juures. See fakt räägib väga selgelt enda eest lõpuni välja, mis koht on tänane totalitaristide ja varaste loodud maffiariik Eesti. Sellises mahus tsensuuri nagu täna Eestis pole Eestis kunagi olnud, mida näitab väga selgelt kõigi aegade suurm reaalselt töötavate tsensorite maht, mille kõrval oli NL nali.
Ministri mahavõtmine üks kõik, kui laus loll ta ka ei oleks selle tsiteerimise eest, mis on kogu ülejäänud vabale maailmale avalikult loetav on raskelt haige maffia ja orjaühiskonna järgmine allakäigu näide nagu Ratase ja Reinsalu salaja tehtud inimõiguste vargus EU'ga koostöös. Üski põhiseaduse karant ei reageerinud ja keeldusid oma tööd tegemast. Maksudest vabastatud raha aga võeti seinast edasi oma töötegemisest keeldudes nagu seda PPA töötajad alati on teinud. Milleks selline maailma õelam ja kurjusest ning rumalusest pakatav pommiauk? Milleks? Kõik läks ju valesti, kõik otused on olnud valed ja kõik on pettus ja vale olnud täpselt sama hooga. Lõpetame ära aitab küll. On raske kedagi ja midagi enam põlata kui seda on tänane Eesti maailma üks rumalam riigireeturite abil jällegi orjastunud "riik", mis ei suuda üthegi riigi funtksiooni täita. Isegi tänavavalgustust ei ole stuudetud 30a saavutada, mis enda all olevat maadki suudaks valgustada. Eestis maandud on pilt täpselt nagu laastatud Aafrika riiki tuleks, mida see ka on. Pole kohta millega poleks rohkem paraleele kui Aafrika, Venemaa, Hiina ja Lõuna-Ameerika. Kuidas sellistest saaks keegi lugupidada? Jõudu Covidi mõrvade tootmisel maailma lollimate isehakanud mandaadita juhtide juhatusel. PM alla 10K kes teab kust hangitud häält, lapsminister 237 mandaati ja null haridust. Mis saaks valesti minna?

Mida keelata     Muna  10.11 kell 14:18
Euroopa Liidu keelaks ära, Inimeste ahistamise keelan, pidusid luban ja aktiivsust luban.

Keelan rohepesu ajudes