Millele peaks praegu enim keskenduma?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Helen  19.11 kell 17:21
Keskenduma peaks EU käskude asemel rohkem Eestimaa rahva kuulamisele. Et oleks rohkem rahvahääletusi meile olulistel teemadel (lageraied, keemiarajad, 5G jne) ja et ka Rahvaalgatused ka kellelegi seal tipus korda läheks. 300-st algatusest ainult kahe tõsiselt võtmine ei ole piisav.
Keskenduma peaks ka sellele, et mingi viirusega ei saaks ära võtta inimeste vabadusi ja põhiõigusi. Et lõppeks türanlik võimutsemine.

     Helgi  16.11 kell 14:39
Mind paneb imestama,kui palju on Eestis sõnade tegemisest elatuvaid inimesi,kellest suur osa on traditsioonilise perekonna vastu,kelle najal püsib eesti keele tulevik.Ootan rahvaküsitlust sel teemal.

Lõpetada valitsuse kukutamiseke õhutamin     Konservatiiv  13.11 kell 16:12
Austatud meedia!
Tuleks lõpetada valitsuse kukutamisele õhutamine!
Keskenduda riigi ja rahva heale käekäigule konstruktiivselt!
EI SUUDA ENAM TALUDA SEADUSLIKU VALITSUSE KIUSAMIST JA ÜHESUUNALIST PROPAGANDAT! JA LÕPETAGE RAHVA LÕHESTAMINE, SÜÜDISTADES KONSERVATIIVE!
COVID-19 pandeemiaga võitluses peaks meedia lõpetama lõhestavad, "demokraatlikud" rahvaküsitlused ja keskenduma rahva üleskutsumisele tegemaks kõik, et haiguspuhangu ja majandusraskustega hästi toime tulla. Ja KOOS, mitte rõhutades, mida keegi valesti tegi või tegemata jättis.
Tundub, nagu oleks mõistus meedia ja opositsiooni maha jätnud. Väga kurb.

Värske õhk     Margus Kangur  13.11 kell 14:39
Mõtteid tervishoiu ministrile! Et kõige selle keelamise taustal, kas ei võiks lihtsalt jagada soovitust tuulutada tube? Lisaks vaadata üle avalikuks kasutamiseks olevate ruumide ventilatsioon. Postimehes hiljuti ilmunud artklis maskide kvaliteedi kontrollist Tartu ülikoolis tuvastas, et suuremate kollete puhul toimus nakatumine ruumis, kus oli nii halb ventilatsioon, et poleks aidanud ka väga heast maskist.

     Kaupo  12.11 kell 17:46
Peaks rääkima mida toob kaasa 5g. Elektromagnetkiirguse reostus, selle mõju kogu elusloodusele. Eestis kehtivad kiirgusnormid ei kaitse kedagi. 5G on vajalik ainult ärimeestele ja riigile suurema kontrolli saavutamiseks meie üle. Mida rohkem tehislikku meie elus, seda vähemaks jääb kõike loomulikku.

     Ott  12.11 kell 17:45
Teemasid on ju mitmeid. Kõige olulisemad on minu meelest sadades kordades inimorganismile ohtlikkuse piiri ületanud kiirgusnornid mis tuleks üle vaadata, wifid koolides ja lasteaedades, aga ka koroonareaalsuse kallutatud kajastamine. Kui ikkagi kümned tuhanded arstid ja teadlased ühispöördumises väljendavad, et haigestumiste ja surmade statistika ning uuringute põhjal saab valitsuste poolt kasutusele võetud meetmeid ainult ebaproportsionaalseks ja -adekvaataeks pidada, siis miks see info läbi meedia inimesteni ei jõua ning miks jätkatakse hirmupropaganda õhutamis? Need kaks teemat peaks olema pidevalt avalikkuse ees avatud debatiks.

Pesu     Elvis Lumi  12.11 kell 16:47
Keskenduma peaks kätepesule.

     Uku  12.11 kell 16:37
Praegusel keerulisel ja segaduste rohkel ajajärgul peaks keskenduma eelkõige Covid-19 nakatumisohule ja seejärel oma vaimse tervise hoidmisele ja säilitamisele. Teadupärast mõjub igasugune järsk ja ootamatu elu ümberkorraldus meie psüühikale üksjagu laastavalt ja kurnavalt. Seepärast oleks soovitav, võimaluse korral, hoida iga päev oma mõtted, tunded ja emotsioonid range kontrolli all, siis oleme tasakaalukad ja langetame enamjaolt õigeid otsuseid. See tagab meile püsiva vaimse tervise elurõõmu ja hingerahu. Olgem siis valvsad ja tasakaalukad! ELAME VEEL...

     Taavi2  12.11 kell 16:20
Riik peaks keskenduma oma panganduse loomisele. Omaaegsete reformide käigus loovutati finantssektor välismaalastele aga praegu saaksime ka ise hakkama. Seejuures kordades madalamate teenustasude ja hiigelkasumite väljaveota Rootsi.

Ebatervislik keskkond Eestis     Tiit  12.11 kell 16:08
Veidi ebatervest keskkonnast Eestis:
Kas teadsid, et:
- Mobiili toimimiseks vajaminev minimaalne võimsustihedus ehk signaali tugevus on 0,000 000 002 mW/m2 kohta.
- Männiokas vananeb enneaegselt kiirgustuveguse 0,00 027 mW/m2 juures.

- Inimesele soovitatud ohutu kiirgustase on 0,01 mW/m2.

- Eestis lubatud ametlik kiirgustase on kuni 10 000 mW/m2. See on soovitatud ohutust tasemest MILJON korda suurem. ?!!! Kelle huvides?

- Eestis on registreeritud millimeeterteraapia seade EMK diapasoon 40 – 43GHz, (mis on 5G sagedusala) väljatihedusega alla 0,05mikrowati/cm2 kohta millega juba saame muuta enda või lähedaloleva bioobjekti tervise seisundit. Mis töötab NB! Kellapatareiga, siit on lihtne mõista kui väikest väljatihedust ja võimsust on vaja, et tervist mõjutada.

- Lühiajalisel kokkupuutel kiirgustugevusega 0,5 mW/m2 esines lastel vanuses 8-17 peavalu, ärrituvust, keskendusmisraskusi ja käitumisraskusi.

- Juba kiirgustugevus 1 mW/m2 on märgitud ehitusbioloogias äärmiselt murettekitavaks piiriks.
- Sülearvuti WiFi tugevus 10 mW/m2 põhjustab sperma DNA fragmentatsiooni ja sperma elujõulisuse vähenemise. Samal sagedusel ilmnevad järgmised kehalised mõjud: peavalu, pearinglus, ärrituvus, väsimus, nõrkus, unetus, valud rindkeres, hingamisraskused, seedehäired.
- Kiirgustugevuse 40 mW/m2 ilmnevad muutused ajus - hipokampuses

5G tuleb peatada     Kiirgusinfo  12.11 kell 15:59
Eestis on kolmes linnas ametlikult sisse lülitatud 5G, ilma et inimesi oleks teavitatud võimalikest riskidest. Euroopa Parlamendi analüüsis (http://www.europarl.europa.eu/thinktank/en/document.html?reference=IPOL_IDA(2019)631060) tuuakse välja, et keegi ei tea, kuidas 5G tehnoloogia reaalselt toimima hakkab ja milline saab olema kiirgusega kokkupuute tase - võimalik, et see saab olema inimeste jaoks "vastuvõetamatu". See on üks põhjuseid, miks sajad elektromagnetväljade tervisemõju uurivad teadlased on nõudnud, et 5G paigaldamine tuleb peatada, kuni me teame, et see pole ohtlik ei inimestele ega loodusele. Täna me seda ei tea. Väited ohutuse kohta põhinevad täiesti valedel alustel, nt piirnormid, mis reaalselt ei kaitse ei inimest ega loodust. See on teaduslik fakt.

     Rivo  12.11 kell 15:52
Peaks olema raadio mõtlevale inimesele aga ainult debiilikud helistavad

     Ats  12.11 kell 15:51
Ameerikas katkestatakse saade, kuilihtsaltvaletatakse, Kuku?Katkestage ilmselt lollpeade sõnavõtud.Vastik kuulata.

Vaimne tervis     kuulaja  12.11 kell 15:43
Ikka oma hinge harimisele. Kui sinu sees pulbitseb ikka liiga palju viha, kurjust ja sallimatust, siis tuleks psühholoogi või psühhiaatri juurde aeg kinni panna!

TERVISEAMETILE      eestlane  12.11 kell 15:39
Valitsus peab Otsustama ,mis
saab oma haigest Rahvast ?
Ega seegi päev enam kaugel pole --kui MEIE kodanikud surevad ära .
Vot siin on esimene
keskendumise koht ,et haigus
meid kõiki maha ei murra.

elektritsaabtasuta blogspot com      elektritsaabtasuta blogspot com   12.11 kell 14:53
1) Eesti kingib Venemaale 10 miljardit eurot igal aastal tanklate ja gaasitorude kaudu. Sellise summa Eesti kulutab vene bensiini ja diisli ning maagaasi peale. Selle asemel saab kasutada vesiniku mida saab tasuta piiramatus koguses HHO generatori abil mis on müügil internetis paarisaja euro eest.
2) Eesti kinkis Venemaale Tallinna sadama terminali mille omanikuks sai Hodorkovski. Seega Venemaa okupeeris jupikese Eestist.

     Tiiu  12.11 kell 14:49
Päris kindlasti peaks hetkel keskenduma selle viiruse eest inimeste kaitsmisele (kui on neid, kes ei suuda maski osta, tuleb see välja selgitada ja neid aidata) ja teine on meie majanduslangusest (ka eelarve tuleks pilkadeks võtta) ja tööhõive vähenemisest võimalikult väikeste kahjudega väljatulemine.
See, millest praegu põhiliselt jahutakse, referendum ja presidendi valimine, on aga hetkel täiesti tähtsusetud. Kui referendumi vajalikkusest eestkõnelejatel on tõepoolest minevikust või olevikust ahistamismeenutusi, siis tuleb need lahendada. Minevikus toimunut võiks igaüks meist mälus aina kaugemale nihutada enda vaimse tervise kaitseks. Vaevalt leidub meil vanemat naist, keda ei oleks elus patsutatud või matsutatud ilma nende nõusolekuta ajal, kui enamik heteroseksuaalseid mehi pidasidki seda oma elu normkäitumiseks. Praegu on aga ju väga kerge suhelda sotsiaalmeedias või isegi kohtusse kaevata. Referendum paberil tuntud e-riigis oleks aga järjekordne püüe meie riigi maine kahjustamisest. Milleks selliseid kahjustamisi perekond Helmel on nagu varukast võtta, jääb ikka väga arusaamatuks. Kuulutada aga oma presidendikandidaadiks praegust Riigikogu esimeest, kes on korduvalt rünnanud vähemust ja mitte kordagi pidurdanud Martin Helme solvanguid Riigikogu suunas, tekitab kõhedust. Kui riigi President hakkab vaenama kõiki, kes tema meelest on allpool temast, siis on meie demokraatlikul riigil lõpp.
Järsku püüaks praegune valitsus tõesti tegeleda sellega, mis meie riiki toetaks.

     .  12.11 kell 14:47
Tere.Enim võiks keskenduda näiteks e-valimispettusele ja valimispettusele üle ookeani,mis just tehti.Topeltstandardid on kõvad.Mõne riigi puhul on valimiste võltsimine paha,teiste riikide valimispettuste korral kiidab meie propagandamasin selle heaks.

Midagi     luule  12.11 kell 14:44
Kõige nõmedam on arvata, nagu peaks isiku mõtlemist ja tegutsemist määrama meedia ja muu poliitpropaganda. Isiku keskendumine oleneb sellest, millega isik parajasti tegeleb: kui ta juhib autot, siis ta keskendub auto juhtimisele, kui ta teeb tööd mingi seadmega, siis peaks keskenduma sellele, et mitte ennast ega teisi vigastada. Inimesel peaks olema suveräänne õigus saada objektiivset infot, kuid kuna see ei pruugi võimalik olla, siis ei peaks ta tegema moonutatud info põhjal otsuseid. Meie sajandil on olulisi globaalseid probleeme, millele poliitikud paraku lahendust ei leia ja seetõttu piirdutakse vaikimise või meedia hämaga. Need pole probleemid, mis eksisteerivad täna ja kaovad homme. Tõiesti mõttetu on soovitada inimestele maskide kandmist ja distansi hoidmist, kui enamik inimesi seda ei tee. Poliitilisele jagelemisele keskendumiseks peaks ikka täiesti poolearuline olema.

     kirjanik  12.11 kell 14:37
Muidugi on see rahvahääletus täielik pseudoteema, eriti praegu, aga ka üleüldiselt. Küll aga annab see tööd kümnetele (sadadele?) mingite salapäraste Jah- ja Ei-kampaania tegijatele. Ei viitsi nendega ennast isegi kurssi viia, nii naeruväärne. Kui see mõttetu hääletus tuleb, tean niigi, kuidas vastan.
Praegu kaotavad paljud töö, eks see siis nagu sotsiaalne töökoht ole. Nagu trammisaatja Savisaare ajal. Aga ilmselt paremini makstud, kui isegi Praxise juht sinna suundub?
Kõik see lärm ja vaht nii USA presidendi, Helmete, rahvahääletuse jne. asjus täiesti mõttetu! Milleks? Ehk on see kasulik, et juhtida tähelepanu tõeliste teemade, nagu Estonia hukk ja ka koroonaolukord, majanduse abistamine jne., pealt eemale. Estoniast ei räägita enam sõnagi, on ju?

1-20 | 21-22