Kust võiks kostuda sõnumites rohkem selgust?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   23.11 kell 17:14
Inimestelt vabaduse võtmine ilma kohtu otsuseta on seaduse vastane.
Krooniviiruse kampaaniaga on võetud inimkonna vabadus. Inimestele aetakse puru silma ja ruineeritakse elutegevus.
Krooniviiruse "sümptomid " ei erine mistahes muude haiguste omadest.

Homoseksualism on nakkushaigus      Homoseksualism on nakkushaigus   18.11 kell 21:56
Miks ei eksisteeri geeni mis muudab indiviidi homoks ?

Miks homode huuled on lillat värvi ?

Miks homode lihaste toonus on madal ?

Miks homod ei tohi anda verd ?

Miks homode käepigistus on vedel ,vastik,tülgastav, masendav ?

Miks homodel puuduvad homogenitaalid ?

Homopandeemia on ravitav ravimtaimede abil millised parandavad immuunsust.elektritsaabtasuta blogspot com      elektritsaabtasuta blogspot com   18.11 kell 16:06
Paraku Veganid on ajupestud ja toituvad ebatervislikult.
Kes soovib teadmisi tervislikust taimetoitlusest see kontakteerugu taimetarkade Mercedes Merimaa ja Irje Karjusega.

välja öeldes...     Otsekoheselt  18.11 kell 11:43
Meie ajakirjandus : EPL ja Õhtuleht sihilikult ründavad igapäevaselt valitsuse liikmeid ja valimatult püüavad maha teha EKRE-t ja Keskerakonda ! Ei telli enam perioodikat, kuigi veel Õhtuleht käib ! Kerigu potile !

elektritsaabtasuta blogspot com      elektritsaabtasuta blogspot com   18.11 kell 10:39
Sisepõlemis mootoreis saab kasutada vesiniku. Selle tarbeks tuleb mootorile paigaldada elektrolüüsi aparaat mis lahutab veest vesiniku. Elektrolüüsi aparaat ehk HHO generator on müügil internetis paarisaja euro eest.

elektritsaabtasuta blogspot com      elektritsaabtasuta blogspot com   18.11 kell 7:57
Keda kaitseb Kaitseliit ?

1) Eesti kingib Venemaale tuumarakette ja tuumaallveelaevu igal aastal 10 miljardi euro väärtuses. Sellise summa Eesti kulutab vene bensiini ja diisli ning maagaasi peale. Selle asemel saab kasutada vesiniku mida saab tasuta piiramatus koguses HHO generatori abil mis on müügil internetis paarisaja euro eest.
2) Eesti kinkis Venemaale Tallinna sadama terminali mille omanikuks sai Hodorkovski. Seega, Venemaa okupeeris jupikese Eestist.
3)Samamoodi Tallinna vanalinnas Venemaa okupeeris kinnisvara.
4 )Venemaa okupeeris Petserimaa ja Jaanilinna alad .
5) Eesti julgeoleku omanikuks on Peterburi maffia. Peterburi maffia on PPA ja turvafirmade omanik.
6) Eestil puudub Venemaaga riigipiir sest Eesti on vene maffia alluvuses.
7) Sellest kuidas vene maffia organiseeris kuritegevuse Eestis on kirjas Politsei Menetluskoodeksis. Politsei bürokraatia raamatu Politsei Menetluskoodeksiga ja Karistusseadistikuga on reguleeritud kuritegevus.
8) Kui PPA teeks tööd siis kuritegevust ei eksisteeriks.

9) Kapo On Venemaa Teenistuses.
Kapo ametnikud arreteerisid Tiit Veeberi mil ta tahtis Tartu linna kütta kohaliku turbaga mis on odavam vene gaasist 9 korda.

10)Millal vabastatakse Petserimaa ja Jaanilinna alad ?

Alates Tartu rahulepingust need territooriumid kuuluvad Eestile.
Kuna Putin kutsus vene elanikkonda tagasi Venemaale ja Eestile on tarvis Petserimaad ja Jaanilinna alasid siis oleks tore pakkuda Eestimaa vene elanikkonnale Petserimaale ja Jaanilinna alasid ümberasustamiseks.

     Tiiu  17.11 kell 16:09
Selgemad sõnumid peaks tulema muidugi valitsuselt kui asjatundjatel ei ole voli teateid anda. See Ratase mantra, et me töötame selle ja teise kallal, on ära tüüdanud. Hõikame välja, et paneme maskid ette mitte seda, et maskid on soovituslikud. Hõikame välja, et te peate laskma ennast testida kui teil on haigusnähud. Hõikame ka välja, et kui kurnatud Terviseamet ei suuda kõikidele küsimustele vastuseid anda, siis saadame riigi neid aitama - telefonide ümbersuunamine ei ole terviseameti teema ja seal saavad aidata valitsuse poolt sinna suunatud spetsialistid; kui Terviseametiga kontakti ei saa, siis oma koha pärast muretsevad koolidirektorid peaks suutma oma peaga ka otsuseid teha, sest eksimine reeglite karmistamisel ei ole sellised, mida ei saa tagasi pöörata. Mina ei taipa, kuidas ei ole suudetud hoolimata suhteliselt muretule suvele siiani selgelt nõuda kõikidelt maskide müüjatelt, et maski kaitsevõime peab olema paki peal suures kirjas ja neil, kes kipuvad kaltse müüma, ei ole õigust neid maskideks nimetada.
Ma ei suuda mõista EKRE käitumist, sest muuga valitsus tegeleda ei suuda kui selle erakonna probleemide lahendamisega ja see on selge sõnum, et riik ei lähe valitsusele korda. Loomulikult on süvariigi likvideerimise eredaim näide mitte teha ametikohtadele konkursse ja nimetada sinna lihtsalt oma joped.

     Talv  17.11 kell 15:56
Reklaamid võiksid selgemad olla: ikka on aeg-ajalt neis midagi rääkimata jäetud ning ostetud toode ei ole kulutatud raha väärt.

Ja üks juba mitu aastat vaevav mure: ilmataat võiks saata selgemaid sõnumeid! Kas tõeline, lumine talv tuleb või ei tule.

Võiduvaletamise EU meister      Dead End   17.11 kell 15:54
Jüri Ratase lõputust mulast ja kogu Eesti ametnikemaffia mulast pole võialik mitttte midagi aru saada ei inimlikul tasandil ega juriidiliselt.

Tädi Buratiinast aga on alati väga hästi aru saada see vastu kelle huve ja milliseid eemsärke teenitakse nagu sm. Ülle Madise puhul, kes alati oskab õigel ajal tasa olla näiteks kui inim ja põhiõigused kodanikelt salaja varastatakse.

Eesti retoorika, te olete kõigest valesti aru saanud võiks aga saada riigi hümmniks.

Kuule Oi seda jama     kuulaja  17.11 kell 15:53
Ekre ja õigusriik, lubage naerda! Sellist venitamistaktikat on kasutanud varem kõik erakonnad ja isegi ekre!!!

Totalitaarse riigi rajamine      Stop   17.11 kell 15:51
Statisikaameti jauramine ja info süsteemne ja tahtlik varjamine peaks saama nende meeletute miljonite eest märkimisväärselt selgema sõnumi.

Sh. Statisikaameti ja Maksuameti serverid Rahandusministeeriumis tuleks viia lahku tagasi mitte neid pikemat aega juba ühitada jälitamise põhise politseiriigi üha kiirema kasvatamise nimel.

     Ats  17.11 kell 15:45
Kas meil on narkovalitsus?

     tallinlane  17.11 kell 15:41
Peaministri sõnavõtud ja intervjuud peaks olema kindlasti selgemad .Praegu pole seda absoluutselt.

Kuule sina kuulaja     Oi seda jama  17.11 kell 15:10
Keegi EI taha elada ENSV-s.
AGA Ekre võitleb Õiguseriigi
eest --iga päev ja iga tund.
Ei käitu riigikogus --nagu sinu
valitud sotsid,,kes pidurdavad
õiguseriigi tööd

Riik vaid väljavalitute jaoks     kuulaja  17.11 kell 14:41
Millist riiki praegune valitsus siis soovib täna ja tulevikus? Kas tõesti peame nüüd elama ainult ekre soovide järgi? Seda ei juhtu! Kahju, et endine idablokiriik (ENSV & NSVL) liigub oma juurte juurde tagasi, sest vaba maailma väärtused ja inimõigused on neile vastuvõetamatud!

Ebaratsionaalselt     jaana  17.11 kell 14:35
Selge ja võlts sõnum on parem kui sõnum, kus tunnistatakse, et asi ongi segane? Mis asi sel tõejärgsel ajastul üldse selge on, kas see, mida proua president väidab?

     Taiso  17.11 kell 14:13
Siin mitmed on kahtlustanud,et rahandusminter oliEtv saates narkojoobes tahaks rohkem selgust,kes ütleb?