Mis on teie arvamus kogu Mailis Repsi ümber puhkenud loost?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

HHO generator annab kütust tasuta      HHO generator annab kütust tasuta   27.11 kell 0:38
Eesti kingib Venemaale tuumarakette ja tuumaallveelaevu igal aastal 10 miljardi euro väärtuses. Sellise summa Eesti kulutab vene bensiini ja diisli ning maagaasi peale. Selle asemel saab kasutada vesiniku mida saab tasuta piiramatus koguses HHO generatori abil mis on müügil internetis paarisaja euro eest.
Vesiniku kasutatakse sisepõlemis mootoreis bensiini ja diisli asemel ning hoonete kütmiseks.
HHO generatorit ehk elektrolüüsi aparaati on lihtne meisterdada.
Meisterdamise juhendid on www.instructables.com

elektritsaabtasuta blogspot com      elektritsaabtasuta blogspot com   27.11 kell 0:33
Reformierakond on kehtetu sellest ajast saati mil neile avaldati umbusaldust ja nad pidid lahkuma valitsusest sest ei suutnud riiki juhtida.
Usalduse kaotanud firma pankrotistub aga erakond elatub maksumaksjate rahast edasi.
Kehtetu Kaja Kallas koos kehtetu Reformierakonnaga on avaldanud umbusaldust koalitsioonis olevaile erakondadele...
Kehtetu President on andnud allkirju seaduse ettepanekutele... Kersti Kaljulaidi poolt allakirjutatud seadused on kehtetud.

     elektritsaabtasuta blogspot com   21.11 kell 0:39
Eesti kinkis Venemaale Tallinna sadama terminali mille omanikuks sai Hodorkovski.
Ministritest mitte keegi tagasi ei astunud.

Reps seadusest kôrgamal     Metsatöll  19.11 kell 19:50
Sm.Repsil nōnda väike palk,et peab ju natuke VARASTAMA.Samal ajal töölesöidu eest 27 a. Narva Politseis töötanud S.Andrejev kisti Viru maakohtusse protsessile korruptsiooni eest.Reps ainul vabandas,politseinik nussiti kohtus läbi ja saatis systeemi nahhui.

     Enn  19.11 kell 16:56
Punapropagandistid said järjekordse kondi, mille närimisega torpedeerida Eesti riiki.Mõttetu on iga sammu seadusega paika panna. Viimaks hakatakse stopperiga aega võtma, mitu minutit riigipalgal olev töötaja WC-s viibis.Või ametiautoga koju sõitev minister korjas tee äärest üles raske terviserikkega inimese ja toimetas ta koju või haiglasse. Punapropagandist paneks selle kohe paika - kogus sellega endale poliitilist kapitali. Praegu on saavutatud seda, et paljud vastutavad töötajad on oma põhiülesannetest kõrvale kistud ja kannatab selle tagajärjel kogu Eesti rahvas. Viga on vast ainult selles, et meie võimuorganid ei ole lednud seni võimalust, kui kõrgel vastutval riigitööl oleval inimesel on lapsed, kuidas talle riigi kulul abi määrata.

Eesti nuumab vaenlasi      Eesti nuumab vaenlasi   19.11 kell 16:55

Riik on varastanud maksumaksjate raha sadu miljardeid eurosid mida on kantinud eraarvetele vastu nõudmata teenust või toodet .
1) Veemajandus ministeeriumi kaudu miljardeid USD.
2) Maanteede ehitamise kaudu miljardeid eurosid. Vaata Delfi videost dok.filmi "KAP-ist välja ehk miks riik ehitab viletsaid maanteid ?".
3) Eesti Energia kaudu miljardeid eurosid. Loe lugu " Varjatud maksud monopolidelt ".
4) Teaduse kaudu
5) Kreeka kaudu kaks miljardit eurot.
6) PPA kaudu miljardeid eurosid. Kui PPA teeks tööd siis kuritegevust ei eksisteeriks.
Jne.

"Ümbrikupalk"     Ettevõtja  19.11 kell 16:55
Kas pole tegu on riikliku ”ümbrikupalgaga”? Erasektoris loetakse ametiauto erakasutust hüvede paketi üheks osaks ehk palgaks ja seepärast ka erisoodustusmaks. Aga ministritele ju palga ülemmäär seadusega paika pandud ja ei tohiks rohkem maksta.
Lisaks veel tasuta "lapsehoidja".

     Lembitu  19.11 kell 16:46
Siin aetakse segi põhjus ja tagajärg. Laste jälitamise kutsus esile proua Reps ise oma väära käitumisega. Ajakirjanduse asi on sellised tegevused paljastada.

     Lihtne küsimus  19.11 kell 16:43
Kas kuus last annavad indulgentsi riigivarguseks? Ja vana miilits uusi trikke ei õpi, selmet uurida riigivargust asus kohe represseerima varguse paljastajat

Omavoli     Peeter  19.11 kell 16:25
Õhtuleht tegeles ebaseadusliku jälitustegevusega ja peab selle eest ka vastutust kandma!

     tallinlane  19.11 kell 16:12
MIS TOIMUB EESTI RIIGIS ??? Valitsus on asunud ringkaitsele.Kas kõrged ametnikud võivad siis rahva raha kasutada oma äranägemise järgi ?See meenutab juba väga nõukogude aega.Tippudele on kõik lubatud.AU JA KIITUS AJAKIRJANIKELE,ET MIDAGIGI PALJASTATAKSE !!!

Korruptsioon ja selle õigustamine      Raadiokuulaja Iko  19.11 kell 16:08
Kui autot võib ametlikult kasutada öövälisel ajal, on iseasi. Ma võin istuda näiteks kooli kõrval pargipingil kasvõi 10 päeva järjest ja jälgida mis lapsed teevad ja ka vajadusel fotografeerida kui vaja, sest näiteks meeldibki jälgida sportivaid või mängivaid lapsi ja ma olen fotograaf. Kui on tegu kahtlusega, et rahva esindaja tegeleb korruptsiooniga või näiteks on kahtlus, et korrakaitse organid on samuti korrumpeerunud, siis tuleb see mitteametlik uurimine kuidagi korraldada ja kuna autojuht on lihtsalt käsutäitja, kes pandi lapsi sõidutama ilma vanematta,, siis tuli jälgida kust lapsed peale ja maha lähevad autost, jne.! Ma tahaks selliseid inimesi oma silmaga näha, kes õigustavad korrumptsiooni ja eriti sellisel tasemel! Peaks need tegelased kokku korjama ja äärmusslikult korrumpeerunud Congo vabariiki sundpuhkusele saatma langevarjudega!

Soss!     mittevalija  19.11 kell 16:06
Asi pole mitte ainult ministris, vaid eelkóige peaministris ja veelgi enam valijates ning kodanikes. Kui ikka ilmselge korruptsioonijuhtumi puhul peaminister korruptatnti óigustab ja avalikkus tirib asja óigustamiseks platsi süütud lapsed, kellega siis ministrit kaitstakse, siis pole usaldusväärsed ei valitsus (mis pole olnud usaldusväärne juba selle tekkimisest alates) ega sellist olukorda óigustavad kodanikud. Kui keegi peaks tagasi astuma, siis on selleks valitsus, sest tema osa pole antud asjas väiksem kui Mailis Repsi osa.

Miks skandaal jälitavad skandaali ?     äkki on suuremaid küsimusi  19.11 kell 16:01
vaja varjata!
Sellel nädalal on teisel lugemisel 2021. aasta riigieelarve.Aivar Sõerdi sõnul on . Kulude pool muudetud läbipaistmatuks…
1) Käib sõda koalitsiooni sees…
2) Menetlema peaks tähtsaimat Seaduse dokumenti 2021a...riigi eelarvet !

Ärilehest: kaks aastat tagasi riigieelarve oli koostatud ülejäägiga ,nüüd loeme aruandest, ülejäägist sai üle 2% suurune puudujääk SKPsuhtes. Lisades 2019a.majanduskasvu 4,3% SKPst,( eelarvesse planeeritu 2% kasvu + laekumise ületuse > 10% -ga kui 2018 aasta võrdluses.
Ometi mindi juba tookord seda teed, et jooksvate kulude katteks tuli hakata laenu võtma. Aruandest selgub ,et valitsussektori võlakoormus kasvas 186 miljoni euro võrra. Samast aruandest selgub: valitsussektori investeeringud vähenesid, mitte ei suurenenud.
Sellel nädalal on teisel lugemisel 2021. aasta riigieelarve.Aivar Sõerdi sõnul on . Kulude pool muudetud läbipaistmatuks…


     MARGUS PRESS  19.11 kell 16:01
Firmajuhina tean, et erisoodustusmaksu maksab maksuametile autot omav firma. Kulu läheb firma kasumist ja omaniku (ke) taskust. Kas Repsmaksis selle isiklikust taskust?

reps     markko  19.11 kell 15:59
suur ebapädevus riigijuhtimises...veel kuus kantslerit tööle võtta...mähkmed vajavad vahetamist, lutipudelid pesemist...mitu uut aotot koos kuhtidega ka vaja juurde...et üks bijaarminister saaks tööl käia...absurd!?

     Tiit  19.11 kell 15:56
Avalikus linnaruumis filmi mida tahad!

Valitsuse ringkaitse     Tarmo  19.11 kell 15:55
Samad sonad, valitsus asus ringkaitsesse, kutsuti appi lastekaitsjad ja kogu tahelepanu poorati lastele mitte probleemile, et minister kaitus valesti! kusimusele millise bussiga valismaal kaidi valetati ja siis vastati ma pidin jarele vaatama millega kaisin. See tahendab, et on kadunud vahe riigi ja enda omaduse vahel, kui juba autoga nii tehakse, siis kuidas veel muude asjadega ringi kaiakse?
Tarmo Iirimaalt

     Torm  19.11 kell 15:54
Veider on kuulata raiumist, et erisoodustusmaks on makstud, sest kui riik tõstab raha ühest taskust teise, tuleb see lõpuks ikka maksumaksja taskust.

     .  19.11 kell 15:52
Nagu eilne rahvaküsitlus näitas Kanal 2s , siis 74 protsenti rahvast toetab Mailise tegemisi .

1-20 | 21-37