Kuidas säilitada raskel ajal tervet mõistust?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Eesti nuumab Venemaad      Eesti nuumab vaenlasi   24.11 kell 16:57
Delfi jälle sonib.
Repsi kulud transpordile olid pisikesed aga
Eesti kingib Venemaale 10 miljardit eurot igal aastal tanklate ja gaasitorude kaudu -seda vaimuhaige Delfi eirab.

     Tiiu  24.11 kell 16:55
Aitame noori, sest see loeb. Meie noored on nii tundlikud seetõttu, et neil on elus raskusi vähe olnud. Aitame siis neid, et nemad masendusse ei laskuks.

Hästi!     Lembit  24.11 kell 16:24
Mina olen pensionär ja saan alla keskmise suurusega pensioni, naine saab veel vähem. Meil on raske aru saada, miks praegust aega raskeks peaks nimetama. Käisime täna poodides ja hea oli näha maskides inimesi ja seda, et polnud kuskil mingit tunglemist. Sellel aastal on olnud kevadest alates ilusad ilmad ja kui vaatad televiisorist inimeste kannatusi erinevates maailma piirkondades saab ainult rõõmu tunda meie leebe ilmastiku üle. Rõõmu leiame lindude laulust, kaunist metsast, sisukast raamatust, klassikaraadio kontserdisaalist ja jõukohasest tööst. Rõõmu leiab ja kui veab siis ei pruugi mõistus kaduda, kuigi see on võimalik nii raskel kui kergel ajal.

pole normaalne     kusti  24.11 kell 16:02
POLE ilus lasta 5,minutit
närvilist ja kisendavat muusikat, See küll tuju paremaks ei tee... Wc minna saab ka uudiste lugemise ajal !

     mnjah  24.11 kell 15:58
Ma asun nüüd saatejuhi kaitsele. On suur vahe, kuidas mingit teemat meedias käsitletakse ja Timo Tarve on sellega suurepäraselt hakkama saanud. Müts maha tema ees, alati neutraale ja oskab teist inimest ärakuulata ja jääb alati viisakaks ja tasakaalukaks.

see ka pole normaalne     kusti  24.11 kell 15:57
Jälle saatejuht lõpetas
kõnede vastu võtmise 5,minutit
varem

Täpsustada     kuulaja  24.11 kell 15:53
Mis puudutav Mailis Repsi, siis võiksite sellelt autojuhilt üle küsida, kas alati ema helistas ja palus lapsi sõidutada. Äkki kasutasid tema suuremad lapsed seda autojuhti ära, helistades talle suvalisel ajal ja soovides sõitu? Nii nagu mõnes filmis, kus laste upsakus saab võitu ja autojuht olgu nende lapsehoidja.

     .  24.11 kell 15:41
Praegu on väga kerge aeg võrreldes 17 aastat hirmuvalitsuse hirmu all elamisega.

Mõistus     kuulaja  24.11 kell 15:37
Teatud seltskonnal (ülikonservatiivsed) on siinses maailmas raske elada, sest inimestel ei saa ju lasta elada nii nagu nad ise tahavad!

     Tom  24.11 kell 15:30
Püsime oma kultuuri ja kommete juures. Põhjamaine rahulikkus on vaja säilitada. Süüdistamine,sildistamine ja räuskamine pole meie moodi!

pole midagi     eestlane  24.11 kell 15:16
Elasime sõja ja Siberi üle,,
Elame mõne aja ka teist elu..ja soovin et koos saame viirustest ka lahti. Arstidele Palju tervist ja jääge terveks

     Uku  24.11 kell 15:11
Rasketel aegadel terve mõistuse säilitamise märksõnadeks võiksid olla, näiteks: stabiilsus ja tasakaalukus. Nimetatud eluhoiakud aitavad vältida vaimset tervist kahjustavaid tundepuhanguid. Rasketel hetkedel võiks ennast lohutada teadmisega, et siinilmas on kõik ajutine, k.a. käesolev ajahetk. Ajutine on nii sünd, kui surm ja kõik see, mis sinna kahe vahele jääb. Kasulik oleks teada, et kõik meie negatiivsed mõtted, tunded ja emotsioonid avaldavad varem või hiljem meie füüsisele äärmiselt laastavat mõju. Seepärast oleks kasulik nimetatud meeleseisundeid võimaluse korral kontrolli all hoida, sellega väldime nii vaimse kui füüsilise tervise kahjustumist. Aeg-ajalt on kasulik heita pilk sissepoole ja korrastada oma mõttemaailma, ning mõelda igavikulistele asjadele. Olgem siis vaprad ja elagem olude kiuste väärikalt ja kaua, ükskord lõpeb kõik niikuinii...

?     anu  24.11 kell 14:47
Sõbrad, hea toit, sport, filmid ja maailma ning Eesti asjadega kursis olemine

     Hea elu  24.11 kell 14:21
Kus on see raske aeg praegu? Kuidas siis näiteks aega 40 ndalil aastail oleks tulnud nimetada..?

     Aiku  24.11 kell 14:11
Mis raske aeg , kus kohas ? Elu on ilus ja ärge virisege nii palju .