Miks on liigne sildistamine kerge tulema?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Eesti nuumab vaenlasi   29.11 kell 15:12
Keda kaitseb Kaitseliit ?
Eesti julgeoleku omanikuks on Peterburi maffia.

Peterburi maffia mõrvarid on Eesti Vabariigi riigivõimu omanikud.......1992 a. sügisel Mart Laar pensionäride raadios lausus järgmised sõnad:"Ma ei hakka välja kuulutama sõjaolukorda ja üldmobilisatsiooni.Nad tahtsid siin soetada kinnisvara ja õigusi venekeelsele elanikkonnale.Neil on firma SRV Group.Neist pättidest saame hiljem jagu.Neid hakkab esindama Keskerakond.Ma keelan meedial sel teemal igasuguse arutelu ja kajastamise."
Rahvas selle kohta teadis rääkida,et vene maffia asetas Mart Laari lauale nimekirja Eesti VIP-de perekondadest ja esitas ultimaatumi(nad pakkusid Eesti riigile katust) ähvardades mõrvata nimekirjas olnud isikud.Selleks ajaks oli juba võim vene maffia käes sest Kaitseliidu laod olid nad juba oma käpa alla saanud s.o. Eestlastel polnud laskemoona...Nad said Eesti siseministeeriumi omanikuks...ja kuna Eesti Riik oli sellega lõpetanud oma eksisteerimise siis majanduse alal targad teadsid rääkida,et hakkab Eestimaa maa maha müümine kuna Eesti riik ei hakka täitma oma rolli s.o. regionaal poliitikat ja tagama turvalisust.
Paikuse Politsei kooli õppejõud teadsid rääkida 1992 aasta sügise sündmuste kohta järgmist.Kuna kuritegevus Eestis oli kasvanud ülepeakaela ja kohalikud politseinikud ei saanud jagu kuritegevuse ohjamisega(pool aastat ei eksisteerinud Eesti Politseid),ning seetõttu kutsuti appi kolleegid Peterburist.Sellest ajast saati sai Eesti julgeoleku omanikuks Peterburi maffia s.o.Eesti siseministeeriumi ja turvafirmade omanikuks sai Peterburi maffia.
Hiljem neid sõnu kinnitas Olev Raju.Ta ütles,et Eesti Siseministeeriumil ja turvafirmadel on ainuisikuline omanik kes on võõrriigi esindaja.
Edgar Savisaar rajas Paikuse Politsei kooli.


Reedel tuli avalikuks, et Ameerika Ühendriikide Föderaalse Juurdlusbüroo (FBI) andmetel on Isamaaliitu kuuluva Mõisa hea sõber Meelis Lao Peterburi organiseeritud kuritegevuse esindaja Eestis.

Jüri Toomepuu: „Nii põhjalikult kui Mart Laar ei ole rahvast petnud ükski järgnev valitsus”
Jüri Toomepuu: „Nii põhjalikult kui Mart Laar ei ole rahvast
petnud ükski järgnev valitsus”

Mart Laari ja Peterburi maffia seostest on juttu:

Endisi “kagebiite” hakati “organisse” tööle värbama Mart Laari isamaaliseks kutsutud valitsuse ajal, mil siseministri koht kuulus ERSP-le (Parek, Arike). Sel ajal tehti endiste KGB-laste töötamisest kaitsepolitseis riiklik saladus, millest üldsus ei tohtinud midagi

Endisi “kagebiite” hakati “organisse” tööle värbama Mart Laari isamaaliseks kutsutud valitsuse ajal

........Peterburi maffia mõrvarid on Eesti Vabariigi riigivõimu omanikud ja see tähendab seda,et kui järjekordselt keegi mõrvatakse siis politsei komissar ütleb,et kas uurida seda mõrva ja leida üles kuriteo sooritanud isikud või mitte.Kui mõrva on sooritanud riigi omanikud siis muidugi ei algatata isegi kriminaal asja.Mõningaid näiteid selle kohta.
Kusagil 1992-1994 aastal Märjamaa kandis toimus saksa sõjaväe mundreis paraad.Rahvas lihtsalt oma lõbu pärast organiseeris sellise etenduse.Mõne aja pärast paraadi organisaatori uksele koputati ja ta löödi haamriga surnuks.Kriminaal asja ei algatatud...Märjamaal elas tubli inimene,enam nime ei mäleta aga ta sõitis juba 1991 aastal dziibiga,jalas kauboi saapad,nina all tugevad ja paksud vuntsid,suurt kasvu mees.Ta mingi kavaluse läbi sai pensioni kahe inimese arvelt.Muidu oli ta igati hea mees,korraldas spordivõistlusi ja muid pidusid Märjamaal,oli igati aktiivne mees.Korraldas saksa ohvitseride mundris sõjaväe paraadi Märjamaa alevis.Rahvas seisis tänavail ja aplodeeris, visati lilli ja igati mõnus etendus olevat olnud,pidu auulis. Sellele tublile mehele tuldi koju,koputati uksele,ta avas ukse ja siis virutati haamriga pähe.Kriminaalasja ei algatatud.Arvatavasti tiblad tapsid maha selle paraadi pärast.Olen seda lugu kuulnud mitmetelt erinevatelt inimestelt.

Eestlased tõid maale Statoili,nägid palju vaeva,tegid ära kõik organiseerimis töö ja muu,ning siis vene kantpead panid nad kasti ja võtsid firma üle,lehes ilmus väike teade:"Toimus omanike vahetus"...
kriminaalasja ei algatatud...

Tiit Veeber küttis Tartu linna kohaliku turbaga mis on üheksa korda odavam vene gaasist.Selle eest KAPO arreteeris ta ja andis kohtu alla.Tiit Veeber pöördus rahvusvahelise kohtu poole ja võitis,ta käis kaks korda Eesti riigi vastu kohut pidamas ja võitis!


Timur Bajev,mõrvati AK-74 automaatvalangust Peterburi maanteel 1992 aasta sügisel.Tema kõrval autos istus firma Americar teine müügiagent kelledega nood sõitsid venemaa suunas sõidukit müütama.Mõlemid mõrvati,autos olnud raha ei puudutatud,mingi 10 tonni taala olevat olnud.Timurist Õhtulehes surmakuulutus.

Maffia tappis Terminaatori kitarristi...

     elektritsaabtasuta blogspot com   25.11 kell 20:12
Sildistamine ei ole kerge tulema.
Maffia teenistuses olevad ajakirjanikud sildistavad sest sedasi nad tapavad isiku au. Kui au on tapetud siis inimene on nullis.

Kui maja on läinud on suur häda,
kui naine on läinud on pool häda,
kui au on läinud siis kõik on läinud.

Eesti kultuuri ja majanduse paneb kosuma Eesti elukeskkonna looduse keskele viimisega.
Elukeskkonna viib tagasi maale looduse keskele tasuta elekter ja kütus,robotid ja ühistuline liikumine.


See uus sõna " ilmavõrk" on küll imeilus. Mul selle sõna peale ilmestub silme ees musta värvi suurte silmadega naiste sukad :))
Ilmavõrk võrgutab :)

Värdsõna "kordades "
Vene keelest on eesti keelde sisse lipsanud värd " kordades".
Eesti keeles on mitmeid kordi,kümneid kordi,sadu kordi aga mitte kordades. See kordades on vene keelsest sõnast " gorazdo"Meie matsi konkurss     Sander  25.11 kell 17:26
Olen VOKS POPULI pidev kuulaja, mitte, et seal ajuhiiglaste polgult midagi tarka kuulda oleks, vaid kuulan seda saadet kui huumori programmi.Täna võitis meie matsi auhinna tegelane, kes arvas, et koolikiusamine tuleks seadusega ära keelata,TEN POINTS! Huvitav, kas siiani on see lubatud???

...     ...  25.11 kell 16:57
Ajakirjanikud! Te ju võimendate nende arvamusi kellele ei meeldi liberaalsus, samasooliste pooldajad...Ei maksa näidata end vaid vahendajatena.

mind     vatikann  25.11 kell 16:56
Tere! mind Kuku raadio tunneb põhiliselt hea materjalina, sest keegi peab ju saama võimaluse. Kes siin keda sildistap?

     Tiiu  25.11 kell 16:37
Eks meie ühiskond taastoodab neid, kes teistele ebaväärikaid silte kleebivad. Sellest ülesaamiseks kulub ilmselt sajandeid. Silditage inimest, kes aru ei saa oma väärikuseks sildistades teisi, ja saate lausa nutujoru kuulda. Sellise ebaväärika käitumise põhjused peituvad nii puudulikus harituses kui koduses kasvatuses. Paraku on sellist siltidega mõnitamist ergutavad ka osades online portaalides leiduvad pealkirjad.
miku arvab, et kõige rohkem solvangutega üle külvatud meie President on selle ära teeninud. Ta ise peab ennast üldsuseks (väga paljud, eriti KUKU kuulajad, tundsid ju Kersti Kaljulaidi ammu) ja isegi valimistel süüdlaseks parteisid, aga sõimamisväärseks hoopis kedagi teist. Ehk on see lihtsalt sellest, et inimesel puudub loogiline mõtlemine või peab ta Presidendi valijate sõimamist liiga ohtlikuks endale?

     pensionär  25.11 kell 16:31
Ütlus eestlase lemmikroa kohta on pärit eluaegselt eesti rahva ja Eesti riigi vihkajalt, paadunud stalinistilt Gustav Naanilt. Selle ütluse kordaja on leebelt öeldes samasugune kaabakas.

     elektritsaabtasuta blogspot com   25.11 kell 16:10
Miks avaldate Uku taoliste vaimuhaigete arvamusi eetris ?

Eesti kultuuri ja majanduse paneb kosuma Eesti elukeskkonna looduse keskele viimisega.
Elukeskkonna viib tagasi maale looduse keskele tasuta elekter ja kütus,robotid ja ühistuline liikumine.

     miku  25.11 kell 16:06
...sildistamine ei tule niisama, see on lakooniline iseloomustus. Kui presidendiks saab parteide lehmakauplemise tulemusena üldsusele tundmatu isik, siis on see täiesti normaalne.

     elektritsaabtasuta blogspot com   25.11 kell 16:03
Sildistamine ei ole kerge tulema.
Maffia teenistuses olevad ajakirjanikud sildistavad sest sedasi nad tapavad isiku au. Kui au on tapetud siis inimene on nullis.

Kui maja on läinud on suur häda,
kui naine on läinud on pool häda,
kui au on läinud siis kõik on läinud.

Ajakirjanikele     Lauri  25.11 kell 15:59
Tütarlaps ütles õigesti"ära väsitab". Meie meedia käitub täpselt samamoodi väsitavalt, sildistades isamaaliselt mõtlevaid inimesi sh poliitilisi jõudusid mis ei mõtle nii nagu "euroopalikud ja soroslikud väärtused" seda ette näevad".

Sildistamine - vegan     käägu  25.11 kell 15:54
Anname sõnadele sisu:

Taimetoitlane -- inimene kes sööb taimi tervislikel eesmärkidel.

Vegan -- inimene kes sööb ainult taimi RELIGIOSSETEL eesmärkidel.

sest     Aksel  25.11 kell 15:48
Vähe on armastusväärsust ja empaatiat. Teisi maha tallates ja surudes soovitakse ennast kõrgemale tõsta. Ja kui muu ei aita, siis sõimame, halvustame, räuskame ja valetame.Mida rohkem "kõvatame", seda kõvemad oleme.Tegelik tulemus on vastupidine. Sellised inimesed kaotavad austuse ja lugupidamise.

ärge ajage jura     arvaja  25.11 kell 15:10
oleme eestlased ja jääme eestlasteks--- head ilusat Kadripäeva..

     Uku  25.11 kell 14:35
Liigne sildistamine on eestlaste seas kerge tulema seetõttu, et meie ajaloolised orjalikud sündroomid istuvad meie geenides ja teevad seal oma laastamistööd. Me kõik teame vägagi hästi eestlaste magustoidu eelistust. Pole siis mingi ime, et lähitulevikus jääb Eestist ja eestlastest, kui kunagisest iidsest muinasrahvast kurb ja nukker mälestus. Päästa ei anna enam midagi, kuna kõik rongid on juba läinud ja meil ei jää muud üle, kui nutuse häälega hüüda: "Jumalaga, Eesti rahvusriik!"