Kelle sõna te kuulate?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     elektritsaabtasuta blogspot com   03.12 kell 9:53
Samuti tuleb katkestada ja likvideerida maksude maksmine .
Nõuka ajal polnud kodutuid ja maksuametit,polnud riigimakse.

Lisaks avalikele maksudele Eestit kurnatakse varjatud maksudega.
Inflatsioon on varjatud maksustamine.

Andro Roos :” Mõtteid parteidele maksukoorumuse radikaalse vähendamise elluviimiseks (aga ärge lootkegi, parteidel ei jätku mõistust ja mune):

Alates aastast 973 toimus Inglismaal raha ümbermüntimine iga kuue aasta tagant. See toimus järgnevalt: kuninglik rahapada muutis iga kuue aasta järel olemasolevad vaegväärtuslikud mündid maksevahendina kehtetuks, kogus need kokku ja müntis uue välimusega müntideks. Seda aga nii, et iga nelja vana mündi vastu andis välja ainult kolm uut münti ehk 25% vähem. Iga kuue aasta tagant korrigeeris kuninglik rahapada ka ringlusse lastavate müntide koguarvu, lähtudes otsuse tegemisel järgmise kuus-aastaku planeeritavast riigi üldisest rahavajadusest reaalmajanduse käitamisel. Sellel ümbermüntimisel oli kaks peamist mõtet. Esiteks toimis ümbermüntimine riigi alamatele ühe ja ainsa maksuna. Maksumääraks oli seega 25% kogurahamassist 6 aasta peale ehk 4,17% aastas ehk 0,35% kuus. Teiseks positiivseks nähtuseks ümbermüntimise juures oli see, et kuni münte ümber vermiti, ei kaotanud valuuta ise väärtust, st puudus inflatsioon ja see toetas majanduse jätkuvat kasvu. Selline ümbermüntimisel põhinev süsteem kattis õige pea lisaks Inglismaale terve Lääne-Euroopa."

Kas leidsite Andro Roosi tekstist selle lause ?:

puudus inflatsioon ja see toetas majanduse jätkuvat kasvu.
Posted by elektritsaabtasuta.blogspot.com at 5:29 AM
3 comments:
elektritsaabtasuta.blogspot.com said...
Andro Roos : " Niikaua kuni eksisteerib riigiväline intressiga keskpank ja tema raha, seni ei saa olla ka vaba turumajandust ega tõhusust."


Lollidemaa lõputu harimatuse terror      Enam-Ei Jagsa   02.12 kell 16:53
Kuna juhtub see lugug, et korraldusi jagavad kahemehed saavad keskhariduse osaliseks ning see läbi ka teada, et kõik viirused pärinevad loodusest, mitte laudadelt, toolidelt ja lennukitest eelkõige. Maailmas on nii jäemdalt 5kg viirused iga elaniku kohta ehk miljard. Teadus tunneb neist natukene 10 000. Et siin oleks nagu paanika ja märatsemise materjali kõvasti null haridusega inimestelt kes jõustavad järgmise seaduse täna õhtul ja homme hommikul on eetris kõigis propa kanalites näost punastena röökides inimestele näkku ja kõrva, et mitttte midagi pole muutunud ja kõik on halvasti keelame kõik asjad ära mis on juba ära keelatud NL 1000x oma keeldudega ületanud politseiriigis.

infoselgeust palun      Pupu ja Juku   02.12 kell 16:49
keegu suudab selgitada mis asi on vanenõuteooria? Kas see on see asi mida AK räägib ning inim ja põhõiguste vargad eitavad ning mis pärast osutub selleks milleks seda väideti olevat? Teeks selle asja selgeks.

     Füüsik  02.12 kell 16:40
Teatan kõigile skeptikutele, et koroonaviirus on täiesti olemas. Kui bakterid, nagu näiteks tuberkuloosi ja süüfilise tekitajad on vaadeldavad tavalises, optilises mikroskoobis. Siis koroonaviirust on võimalik vaadata ja pildistada elektronmikroskoobis. Ja viiruse kohta, keda on võimalik vaadelda ja pildistada, ei saa kuidagi öelda, et teda ei ole olemas.

     Tiiu  02.12 kell 16:30
Hetkel muidugi kuulan teadlasi, sest teised ei tee ju midagi. Valitsus on lõplikult töö lõpetanud ja sealt ei kuule midagi peale totra referendumi. See, kuidas ühiskond haigusega toime tuleb, ei lähe neile hetkel korda. Hoopiski ei paista neid huvitavat majanduse seis ja ettevõtjate hapud seisud. Kui inimlikult on Repsist kahju, siis tema käitumisest paistab, et KE-l on niivõrd kätteõpitud korruptsiooninõksud, et nad isegi ei taju neid sellena. Isegi meie riiki eriliseks tegeva e-riigi elu ei huvita ministrit va valimised, kus suuri hädasid ei ole kunagi olnud.
Kuna selle valitsuse juhtimisel ei toimu midagi, siis saavad penskarid keskenduda ainult iseenda hoidmisele viiruse eest.

     elektritsaabtasuta blogspot com   02.12 kell 16:18
See küsimus vihjab jumalale.
Jumala leiutasid inimesed.
Piibli kirjutasid juudid.
Koraani kirjutas keegi araablane.

Juudid on sotsialismi ja natsionaal sotsialismi,kapitalismi ,ning panganduse diktatuuri loojad.

Juudid alati teavad kuidas meie peame elama.
Nad loovad uut maailmakorda.
Juudid kodustasid inimkonna.

     Vallo  02.12 kell 15:49
Sõnakuulelik ma ei ole. Aga sõna infona tuleb otsida, selleks tuleb ka vaeva näha. Peavoolumeedia kes räägib, et Osvaldil kargas mõte pähe ja laskiski Kennedy maha. Mingi habemik koopast korraldas 9.11. Estonia läks põhja, kuna nina kukkus ära. USAs olid ausad valimised ja hääli loeti ka ausalt. On mingi pandeemia, aga surnuid on sama palju kui ilma pandeemiata. Ainult sileajuline saab seda jama uskuda. Kuulata tasub David Ice, ta aitab õige suuna peale, siis hakkad aru saama mis toimub.

     ats  02.12 kell 15:02
igatahes lollpeast kultuuriministri sõna küll mitte,ei saa nüüd paar kriitlist nädalat kultuurita olla

vaesed mehed     kusti Tartust  02.12 kell 14:52
Kuulan IGA päev ,,oma Laste-ema
NAISTEL on palju uusi kodutöid ja tööpakkumisi,just oma kodus ,
No peab naise sõna Kuulama ,nüüd ei saa kroonaga kodust põgeneda!
Naise käsk ,,peab kohe peale jääma ,nüüd oleme ammu ka võrdsed

     Kurt  02.12 kell 14:42
Ei kuula juba ammu...

Ühtehoidvus     kuulaja  02.12 kell 14:34
Kui inimesel on eneseväärikus, ausus, empaatiavõime, heatahtlikkus ja kaaskodanikega arvestav omadus, siis ei peagi rääkima sellest, kelle sõna te peate kuulama.

Maskid ees ja taga     harry  02.12 kell 14:32
Ma ei tea, mis või kes ta on, miski, tänu millele tulevad pähe mõtted, mis näivad huvitavad ja mis mind ei jäta. Need ütlemata sõnad, mille päritolu tundub olevat kuskilt mujalt ongi sõnad, mille retoorilist väljendust olen otsinud. Paljud kirja pandud mõtted ja ka mõned öeldud sõnad on kallid. Kas ma kuulan võimude korraldusi? Ikka kuulan. Olen sõnakuulelik.