Kas nüüd on käes hetk piirata jõulisemalt?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Poliitikud isolatsiooni!     Metsatöll  04.12 kell 20:35
Kōik tööinimesed,lapsed,õpilased ja pensionärid tuleks jätta rahule.Kõik parteilased,kõrgemad poliitikud,nende nõunikud ja -abid tuleks saata 2-nâdalaks karantiini olemasolevatesse vangimajadesse selleks,et nad ei kylvaks hysteeriat.

Tulnukas     Tulnukas  04.12 kell 10:50
Piloodid on meie pideva tähelepanu all. Nad kardavad meist teha juttu sest ei taha narriks jääda.
Teadmata kadunud lennukid koos pilootide ja reisijatega on meie (tulnukate) planeedil. Me teeme nendega inimkatseid nii kuis teiegi proovite tuumapommi plahvatuse mõju inimorganismile.

eestlased     vana Juhan  04.12 kell 8:29
Jah jõulisemalt tuleb
inimeseloomi kinni hoida.!
AGA kui piiriületus käib nii
vabalt ja Piir on lahti ja
meie haiglas ravitakse ka välismaalasi
Ei teie Valitsus ,ega kodanik seda viirust nii ei peata.


     M63  03.12 kell 18:41
KAS ON AEG PIIRATA JÕULISEMALT?
jAH, OLEKS AEG JÕULISEMALT PIIRATA TESTIDE TEGEMIST!
Nagu tehti rahvaalgatus,
https://rahvaalgatus.ee/initiatives/ebf7b792-ae1d-4ab3-9a2c-e5c73633396b?fbclid=IwAR04Z1Z86jHADeaVWORWAVUwoGRn8FRgIVaUPXSBPJ7pL2LesATU6Q8bB1A

nii hakati testide arvu suurendama ja hakati suurendama ka positiivsete testide arvu. Ainult pime ei saa aru, mis tegelikult toimub. Nüüd mõni muidugi mõtleb, et aga haiglates on ju palju haigeid. Talvisel külmetus-viiruste ajal on alati haiglates palju sagimist. 2017/2018 hooajal käis haigla ravilt läbi üksi gripiga 1946 inimest. Nendele lisaks siis veel muud kopsupõletikud ja hingamisteede haigustega haiged. Ja suri tol hooajal ainuüksi gripi tagajärjel 94 inimest. Aga siis saime küll ilma paanikata, ilma testimata ja ilma piiranguteta. Olen siin korduvalt kuulnud raadio ja tv inimeste suust, et peame niikaua kannatama, kui saabub päästja vaktsiin. Ja tihti lisatakse sellele, et siis saab kõik korda ja saame pöörduda jälle endise elu juurde tagasi. Kust võetakse selline arusaam, et see mõne kuuga üle jala kokkuklopsitud DNA-d muutev eksperimentaalne vaktsiin üldse meile kuidagi hästi mõjub? Inimesel on looja poolt väga hästi välja töötatud kaitsemehhanismid (immuunsüsteem ja kaitsvad kasulikud bakterid). Miks arvatakse. et mitte kellelgi need mehhanismid ei tööta (on looja poolne praak) ja kõiki on vaja mingite ärikate poolt välja mõeldud vaktsiinidega turgutada? Kuuleme päevast päeva seda maskide ja 2+2 juttu. Aga kas keegi on kuulnud Terviseameti või Valitsuse poolt õpetussõnu kuidas tugevdada immuunsüsteemi? Mina ei ole kuulnud. Ela kuidas heaks arvad, söö ükskõik millist rämpsu, joo alkot ja suitseta. See kõik on ok. Kõik vaikitakse meelega maha. Nõrgestatud inimene on kuulekas ja hirmudele alluv. Mul hakkas ka kuu aega tagasi köha tekkima. Aga ma tegin kõik selleks, et see köha ei tulnud. Mind huvitaks väga see kuidas meil covid haigeid ravitakse? Neid, kes hingamisaparaadi all, neid on ju vähe. Teised, kes hospitaliseeritakse, mida nendega haiglas tehakse? Nagu pidevalt on üteldud, et õiget ravi polegi. Kas need haiged ei võiks siis hoopis kosus tervist tugevdavaid vitamiine ja mineraalaineid tarbida. Jääb mulje, et inimesed topitakse haiglasse, et paanikat suuremalt afišeerida. On ju meile kõigile juba teada, et selle tõvega on vaja manustada suuremas koguses tsinki, C- vitamiini ja B3 vitamiini. Samas on juba häid tulemusi andnud hüdroksüklorokviin. Aga seda ka jälle meelega vaikitakse maha. Liiga tõhus ja liiga odav.
https://objektiiv.ee/meditsiiniteadlane-hudroksuklorokviin-on-tohus-covid-19-ravim-ja-teisiti-vaita-on-ohtlik/

     N49  03.12 kell 16:52
Ei loomulikult pole aeg piirata. Valitsusel pole seda õigust. Inimesed peavad ise olema mōtlemisvõimelised ja kui pole siis toimubki looduslik valik. Karm aga õiglane.

     ats  03.12 kell 16:47
mängitakse demokraatiat, inimeludega

     Heidi  03.12 kell 15:58
Kui inimesed pole kuulekad,
las toimub looduslik valik!
Milleks peab valitsus olema kuri "lapsehoidja?"


Päkapikud     Riivo  03.12 kell 15:57
Päkapikud hakkasid käima. Seda pole ka uuritud, kas nad kannavad viirust edasi

Lollidemaa      Appi  03.12 kell 15:56
Kuidas teha keskhariduseta riigisja valitsusele selgeks, et viirused mida on nii mikjardi jagu parinevad koik loodusest! Ei ole toolide ja laudade haigus ei saabu lennukiga. Asendustegevustega riigi juhtimine argade ja lollide abil ei saa olla nende miljardite polenguvsaatel kuidagi midagi muud kui riigiriisumine. Keeldudega ja kaskudega uktimaatumite saatel nakku rookides inimestele ei ole iial midagi kuskile mujale kui pohja juhitud.
Kehtestan kell 22.34 piirangu ja hommikul lendan hysteeriaga eetrisse, et midagi pole muutunud!!! Tahendab tuleb karistusi suurendada...

     Romu  03.12 kell 15:49
Valitsus ei saa viiruse ohjamisega hakkama. Vaja on spetsialiste mitte rumalaid poliitikuid!

eestlased     vana Juhan  03.12 kell 15:43
Jah jõulisemalt tuleb
inimeseloomi kinni hoida.!
AGA kui piiriületus käib nii
vabalt ja Piir on lahti ja
meie haiglas ravitakse ka välismaalasi
Ei teie Valitsus ,ega kodanik seda viirust nii ei peata.


     Malle  03.12 kell 15:40
Kindlasti on vaja, aga valitsusel ju esmatähtis see referendum, ka katuserahad oleksid võinud minna õigetesse kohtadesse. Selle koha pealt ju inimestel sõnaõigust pole.

     magnus  03.12 kell 15:37
Kahjuks on piirangud lootusetult hiljaks jäänud.

Ostjate hajutamine poes     kuulaja  03.12 kell 15:16
Ühes Kesk-Eesti Rimi poes teenindab ostjaid kolme kassa asemel alati vaid üks, mis tekitab pidevalt ostjatest pika saba. Leian, et kõik kassad peaksid töötama, mis hajutaks sabad ja teenus oleks kiirem ja koroona tõttu ka ohutum. Miskipärast ei taheta sinna poodi iseteenindavaid kassasid panna, vaatamata et konkurentidel on need juba ammu olemas.

     .  03.12 kell 15:01
Tere.Juba on hiljaks jäädud.Piirid oleks pidanud ammu kinni panema ja kõvemini , kui kevadel . Pole vaja mõnedel hulgustel hulkuda riigist välja . Kersti kah näitab väga halba eeskuju ja kondab koguaeg ringi ilma pidi ja veab viirusi siit maailma laiali . Töölisklassil käsib aga kodus püsida . Hukas on ilm .

Midgi ei juhtu niikui-nii     Hans  03.12 kell 14:53
Vaja on välja kuulutada erakorraline olukord. Seejärel on vaja suunata kõik nakatanud, kes pole haiglas selleks eraldatud suletud reziimiga hotellidesse. Sel juhul katab hotellikulud riik ja aitab ühtlasi majutussektorit ning piirab haiguse levikut. Lõbutusasutustele peaks riik maksma toetust, nii et need ei peaks külastajatega tegelema. Kui Euroliit peab vajalikuks maksta surnud lehma toetust, siis surnud joomakohtade toetust võiks ta samuti maksta. Piirikontroll tuleks sisse viia ja kõik saabujad peaksid eneseisolatsiooni ajal viibima hotellides, kuhu neid toimetaks turvafirma turvatav transport. Piiri ületav kaubatranspordi autojuht peaks olema elektrooniliselt jälgitav ja ta ei tohiks viibida mujal kui erikorraldusega ette nähtud. Rikkumise korral tuleks ta kinni pidada. Riigil peaks olema võimalus osta vajalikke teenuseid turvafirmadelt, kaitseliidult ja abipolitseinikelt ning politseinikelt. Nakkuskolletes tuleks teha laustestimisi. Inimeste liikumist nakkuskolletega linnades tuleks kontrollida ja selleks mobiliseerida kaitseväe reservistid. Laste liikumist nakkuskolletes võiks lubada ainult marsruudil kodu-kool-kodu. Reserviste oleks vaja mobiliseerida vähemalt kümme tuhat meest, see on riigi majanduse päästmiseks hädavajalik. Neid peaks jätkuma iga korrusmaja juurde, mis nakkuskolletes nagu Narva asuvad. Loomulikult võime põdemisse ja suremisse ka ükskõikselt suhtuda ja üldse mitte midagi piirata ning ka haiglaid mitte koormata: nakkushaiged võivad ka kodus lebada. Selline suhtumine oleks majandusele ilmselt hea.