Kuidas veetsite jõulupühi?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

mnjah     Lauri  29.12 kell 13:42
Saatpalu "õnnitlus" oli ikka head tuju tekitav !
Eriti see osa ..kus kirjeldatakse ühe koalitsiooni erakonna püüdest..kõigile oma liikmetele (nii tänastele kui tulevastele )pakkuda proovimiseks ministri kohta... Ainult Martin (kes ise oli arvutamises nõrk..)ei suuda oma ametikohta korrakski ära anda..kuigi poleks paha ..üldsepoleks paha...

pühalikult     jaan  28.12 kell 17:51
Kuulasin pühade ajal Kuku Raadiot.
Pühademeeleolu häiris Saatpalu rumal "õnnitlus" - piinlik ja primitiivne...

     .  28.12 kell 16:49
Olin tööl . Pean nääre .

Hellalt     mats  28.12 kell 16:48
Sai lund rookida, lapselapsega pögusalt kohtuda, jõululaule kuulata,õhtul imeliselt kaunist loodust,lumega kaetud kuuski ja hekki.

Oh,Eesti kultuur     Leplik  28.12 kell 16:35
Ühel proual ei tulnud nimi meelde, see oli T.Kaljuste, kelle 23. ja 26.12 ülekantud 1 tund ja 15 min kontsert ETV2 oli tõepoolest IMELINE! Võrratu!
Sama kontserdi kandis ETV üle 27.12, superäranuditud kujul, kestvusega 30 minutit. Küll on KURB!! Ei saa aru, kes nii otsustas?

vaesus ,oota 5,jaanuari     kuusk  28.12 kell 16:24
No kuusepuu oli väga kaunis ja Annetasin vähifondi ka teatud raha..
No rahadega on tänase seisuga väga nutune .Oleks see pension kas või
500€ -aga ei jätkuks ka siis,

Ilusad pühad     Keskeestlane   28.12 kell 16:11
Meil kuskil käia toimetada polnud vaja, seega piiranud ei seganud. Jõulud ikka perega, hea söögi ja veiniga ning KUKU raadioga. Teretulnud põnevust lisas ETV, ühe väikse mõrvaga, jõuluharduse vahele, vajalik nagu kiluleib piparkoogi kuhja kõrval.

Head soovid uueks aastaks mõtlevale kuulajale ja eriti terastele vanameestele viinavabriku kõrvale, jätkake samas vaimus!

Tâiega     Metsatöll  28.12 kell 15:30
Tulin linnast,lumesadu,teed ei leidnud kusagilt.Lumesadu-jalad märjad,lâbi-lâbi nâljane.Hommikul kojujōudes ootas kuri eit ka veel...

no tundus ,et oleme Ensv tagasi     jürka  28.12 kell 15:12
PÜHAD olid küll kodus olles igavad. Sõime naisega ostetud verivorsti ja põletasime karbi küünlaid, Meie Küla on inimestest talvekuudel päris tühi...
Lapsed ka ei tulnud ,,sest kardavad vanu inimesi nakatada..Kurb
ei karda     tädi uuno  28.12 kell 15:10
Tegin tööd enda maja peal ja kirusin seda jõuluaega, polnud ühtegi normaalset saadet mida kuulata, ainult orelimuusika ja tüütud jõululaulud.

Traditsiooniline perekond     kuulaja  28.12 kell 15:04
Sõime piduroogasid ja võtsime tervitusnapsu. Kui aurud pähe hakkasid, siis kukkusime vanu arveid klaarima. Valasime oma viha ka laste peale välja. Hiljem lugesime piiblit ja palusime tehtu - olnu andeks.

     Elektrolüüsi aparaat annab kütust tasuta   28.12 kell 14:43
Ilusasti. Leidsin kiriku mis oli avatud. Oreli saatel naisterahvas laulis imeilusasti. Ta laulis etemini kui kes tahes muusika maailma kuulsus. Tal tuli see südamest. Laulis hingega.