Kuhu veel peaks ulatuma kohtukulli pilk?

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Ats  02.02 kell 16:56
Urmas Arumäe. Loodan, et saab järjekordse karistuse. Ja meedia teema.Erakordne kurikael.

PPA tuleb panna vangi     PPA tuleb panna vangi  02.02 kell 16:28
Raha peale üles ehitatud materialistlik ühiskond on võlts ühiskond.Meie ühiskond jääb ajalukku kui inimese madalaim arengutase.Meil on oskused,teadmised,tehnoloogia ja suutlikkus luua täiesti uus tsivilisatsioon.
Võib-olla me vajame valitsusesse eetilisi inimesi,kes töötaksid kõigi heaolu nimel.Kuid isegi kui meid juhiksid kõige eetilisemad inimesed ja ressursid otsa saaksid,oleks ikkagi valetamist,petmist,varastamist ja korruptsiooni.Me ei vaja eetilisi inimesi aga intelligentset meetodit Maa ressursside majandamiseks kõigi heaolu hüvanguks.
Jacque Fresco kujutleb lahendust mida ta nimetab ressursipõhiseks majanduseks.See on sotsiaal-majanduslik süsteem kus kõik tooted ja teenused on saadavad kõigile ilma rahata,kaubavahetuseta,krediidita,võlgadeta ja ilma igasuguse teenimiseta.See erineb kõigist sotsiaalsetest süsteemidest mis varem on olnud.Fresco jõudis selleni läbi 75 aasta pikkuse uurimise ja eksperimenteerimise.Ressursipõhine majandus toimib saadaval olevate ressurside alusel ning teeb need ressursid kättesaadavaks igale inimesele maailmas tasuta,ilma hinnasildita.Meil on täna enam kui küllalt ressursse,et ehitada palju arenenum ühiskond.Ma ei räägi piiratud jagamisest,nii,et inimesed vaevu ära elavad.Ma räägin väga arenenud tsivilisatsioonist.Meil on olemas ressursid,meil on olemas tehnoloogia,on vaja need vaid rakendada.
Üks Veenus Projekti peamisi aspekte on üle saada nappusest siit tulebki mängu tehnoloogia sest kui me seame üles ressursipõhise majanduse ja mõningaid asju pole piisavalt siis see ei toimi.Kui üles seada ressursipõhine majandus ühiskonnas kus pole ressursse siis see ei toimi.Tänase tehnoloogiaga saame asjad teha kättesaadavaks,saame kõrvaldada puuduse,saame luua külluse.Kuni me suudame luua selle külluse,kõrvaldab see ahnuse,isekuse ning suure osa kuritegudest ja väärastunud käitumisest.Ühiskonna korralduse saab kujundada nii,et kõik saavad elada täisväärtuslikult ja loovalt kui suunata teaduse ja tehnoloogia jõud inimeste ja keskkonna probleemide lahendamisele,et ületada kunstlik nappus mida tekitab meie võlapõhine majandussüsteem.

Zeitgeist liikumise film"Paradiis või unustus"
http://youtu.be/KphWsnhZ4Ag

On lihtne üle minna ressursipõhisele majandusele.Raha põhisel majandusel on baashinnad ja nendeks on kütuse ja elektri hinnad.Nendele hindadele baseeruvad kõik muud hinnad.Tasuta elekter hukutab monetaristliku ühiskonna.Kui iga eestlane tagab endale energiasõltumatuse s.o. tagab endale elektri jms. kodukulud tasuta siis variseb kokku monetaristlik ühiskonna kord:
Iga üksikisik energiasõltumatuks!

Rahapesu kohtuasi     Silja  02.02 kell 16:25
Kas rahapesu kohtuasi on lõpetatud? Huvitav, et sellest ei taha RE rääkida! Kas tôesti on see lugu ka juba minevikku lükatud? Mis siis ikkagi toimus ja kelle teadmisel?

Riik varastab maksumaksjate raha      Riik varastab maksumaksjate raha   02.02 kell 16:24
Riik varastab maksumaksjate raha miljardeid eurosid.
Riik kannab maksumaksjate raha eraarvetele vastu nõudmata teenust või toodet.

Esimesi maksumaksjate raha varastamise objekte oli Veemajandus ministeerium mille kaudu varastati miljardeid eurosid.

Delfi videos dok.filmist "KAP-ist välja ehk miks meie maanteed ehitatakse spetsiaalselt viletsa kvaliteediga?" selgub,et riik varastab maksumaksjate raha miljardeid eurosid spetsiaalselt viletsa kvaliteediga maanteede ehitamise kaudu.

Pealkirjast     jüri  02.02 kell 16:06
Misasi on kohtukull? Miks me ei küsi kuhu peaks veel ulatuma prokuratuuri pilk? Ega siis kohus või kohtunik ei algata kriminaaluurimist? Tõsiasi, et otsuse teeb kohus põrast kohtulikku uurimist ei taga mingi kuriteo jõudmist kohtusse. Kui eeluurimine pole tasemel ei saa kohus kurjategijat süüdi mõista, sest eelkõige on vaja tõendeid kuriteo toimumise kohta ja nende kogumisega tegeleb prokuratuur ja politsei. On jutumeid, kus tõendeid kogub advokaat, kuid et kohtunikul oleks aega teha prokuröri tööd, seda hästi ei usu.

     Arvi  02.02 kell 15:57
Peep Pahv- Delfi ajakirjanik rahva hulgas populaarne lõhede tekitaja ja rahvusliku vaenu õhutaja.

PPA tuleb panna vangi     PPA tuleb panna vangi  02.02 kell 15:44
Kui PPA teeks tööd siis kuritegevust ei eksisteeriks.

Paraku PPA juhtkonna ametnikud töö tegemise asemel imevad taskuvaraste peeniseid.

Eesti Politsei pole ealeski arreteerinud taskuvargaid.

     Heidi  02.02 kell 15:43
Kohus teostab kohtuvõimu ja lahendab vaidlusi.
"Kohtukull" peab tegema objektiivseid otsuseid, mitte vaatama. Navalnõi on edev marionett, mitte vabadusvõitleja!

PPA tuleb panna vangi     PPA tuleb panna vangi  02.02 kell 15:39
Eestlased tõid maale Statoili,nägid palju vaeva,tegid ära kõik organiseerimis töö ja muu,ning siis vene kantpead panid nad kasti ja võtsid firma üle,lehes ilmus väike teade:"Toimus omanike vahetus"...
kriminaalasja ei algatatud...


vabandan     teiste kommentaatorite poolt Kuku ees  02.02 kell 15:38
Et, keegi on jälle siinset kommentaarikülge spammimas. Sul võib olla väga õilsad sihid, kuid palun ära riku ühist internetifoorumit oma pideva spammimisega. Lõpeta.

AGA KUHU      OI,,OI OI  02.02 kell 15:34
JÄTATE RAHU PÄEVA KÜSIMUSE ?
TÄNA ON TARTU RAHULEPINGU PÄEV

Kohtukull     kuulaja  02.02 kell 15:22
Ikka sinna, kus makstakse ümbrikupalka.

riigi petjad ja teiste arvel elajad     Ralf  02.02 kell 15:18
Maksudest kõrvalehoidjad ( nt üürileandjad,kes tulu ei deklareerint FIE-d, kes tulu ei näita, aga elavad nagu kuninga kassid;nt nn osaliselt töövõimetud, kes tegelikult teevad tööd, mis kuidagi nende töövõimetusega kokku ei sobi jne. jne) Tegelikult elavad nad ausalt makse maksvate inimeste õlgadel

Kapo tuleb panna vangi      Kapo tuleb panna vangi   02.02 kell 15:17
Kapo ametnikud on reeturid.
Neid tuleb karistada reeturluse kuriteo alusel.

Kapo ametnikud arreteerisid
Tiit Veeberi mil ta tahtis Tartu linna kütta kohaliku turbaga mis on odavam vene gaasist üheksa korda.

Kapo tuleb panna vangi      Kapo tuleb panna vangi   02.02 kell 15:13
Kaks Kapo ametnikku varastasid kaks tooli. Selle eest oleks pidanud neid karistama.
Prokuratuur selle asemel karistas toolide omanikku saja tuhande krooniga-sellise summa pidi toolide omanik kulutama kohtukuludeks.

Kapo ametnikud ei saanud karistada.

PPA tuleb panna vangi     PPA tuleb panna vangi  02.02 kell 15:09

Vanasti Saaremaal kuritegevust polnud sest miilits tegi tööd.

PPA juhtkond tõi Saaremaale kuritegevuse, likvideeris kriminaal politseinike ( need on erariides Politseinikud kes peavad kurjategijaid leidma ja tooma kohtu ette) ametikohad ja pani nad patrullteenistusse autojuhtidele trahve kirjutama.
Seega Saaremaal enam polegi kedagi kes püüaks pätte.

Kui PPA teeks tööd siis kuritegevust ei eksisteeriks ja narkokaubandust ammugi.

Paraku PPA juhtkonna ametnikud töö tegemise asemel imevad taskuvaraste peeniseid.
Eesti Politsei pole ealeski arreteerinud taskuvargaid .

Riigikogu tuleb panna vangi      Riigikogu tuleb panna vangi   02.02 kell 15:05
Taskuvargused on Eesti Riik sedasi organiseerinud,et esmalt nad muutsid seadusi selliseks,et poleks võimalik taskuvarast kinni püüda.Nõuka ajal oli taskuvarga püüdmiseks vaja ühte tunnistajat s.o. sel hetkel kui varga käsi läheb kannatanu taskusse peab politseinik selle käe haarama ja tunnistaja peab seda nägema,ning kohtus tunnistama.Nõuka ajal tunnistajaks võis olla miilitsa töötaja aga Eesti Vabariigis peab olema eraisik...
see on võimatu sest ükski eraisik ei märka ealeski seda momenti mil taskuvarga käsi käib kannatanu taskus sest jätise käsi on seal vaid üks sekund...Eesti Politsei organisatsioon tegeleb näitlikusega vene k. pokazuhaga ja korraldab "taskuvaraste reide".Nad rivistavad sõidukid ja siis panevad signaalid huilgama ja lähevad "püüdma" taskuvargaid...Siis Viru tänavale iga nurga peale asetavad konstaablid ja need peavad kinni võtma eluheidikuid keda siis näidatakse telekast ja nimetatakse taskuvarasteks...
Kõik Tallinna Politseinikud ja turvamehed teavad Viru tänava taskuvargaid nägude pidi ja neid taskuvargaid ealeski ei arreteerita...Kui Pealtnägija saate tegijad võtsid üles minu kirjutatud taskuvaraste loo ja külastasid Viru tänava taskuvargaid siis Eesti Riik näitlikkuse tarbeks andis kohtu alla mõningad taskuvargad ja sama targalt anti neile tingimisi...
Aastaid tagasi üks politseinik tööst vabal ajal märkas,et taskuvaras läheb trammi peale ja see varas nägi toda politseinikku,ning muidugi nad teadsid kes on kes.Taskuvaras juba järgmisel momendil lükkas käe ohvri taskusse ja politseinik püüdis selle kinni ja õnneks trammis olijad olid nõus seda tunnistama.Kohtus too politseinik pidi üle elama rida alandusi,kohtunik ja prokurör naersid politseiniku üle...Nõukogude ajal taskuvargale oleks automaatselt antud 6-7 aastat reaalset vabaduse kaotust...aga see irvitav Eesti Vabariigi prokurör nõudis vaid poolteist aastat tingimisi...Kohus määras aasta tingimisi...Taskuvargale tingimisi,see tähendab politseinike totaalset mõnitamist ja alandamist.

Riigikogu on kehtetu      Riigikogu on kehtetu   02.02 kell 15:01
Sellest kuidas Eesti Riigikogu võtab vastu seadusi mis soosivad kuritegevust s.o. kuidas Eesti Riigikogu organiseerib kuritegevust räägib ilmekalt lugu:

President Ilves riigikogule: et siin enam ühtki korruptiivset seadust vastu ei võetaks!
Ma tahaksin samuti, et edaspidi ei võetaks siin saalis vastu enam ühtki seadust, mille põhieesmärk on mõne konkreetse äri edendamine. Sellisel asjal on lihtne nimi — korruptsioon.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/president-ilves-riigikogule-et-siin-enam-uhtki-korruptiivset-seadust-vastu-ei-voetaks.d?id=57623508

Sõõrumaa: rahastame erakondi läbi ettevõtte

http://www.ap3.ee/?PublicationId=d1472d5b-ced5-4cf7-935a-2dfbbaa2ed14

Saates:
Äripäev Eetris 2011-02-01
Täna räägime Egiptuses puhkenud rahutuste mõjust eestlaste rahakotile. Oliver Kruuda suuromanduses oleva Luterma probleemidest, lähiaastatel riiki kummitavast pensioniraha puudusest ning Eesti Energia ja Veolia vahelisest vägikaikaveost prügiturul.

(Aivar Hundimägi)
räägitakse,et Urmas Sõõrumaa andis riigikogule kümnist.See tähendab juriidilises keeles,et Urmas Sõõrumaa andis pistist või altkäemaksu.Kuna riigikogulased võtsid altkäemaksu siis nad sooritasid kuriteo.KAPO ja Eesti Politsei pole riigikogulasi vastutusele võtnud siis nende tegematajätmine tähendab kuritegu.Kuriteo sooritanud riigiametnikud on õigustühised ehk kehtetud.


AIVAR HUNDIMÄGI: Garanteeritud rahajõgi
http://uudised.err.ee/index.php?06210722
(Äripäev)
27.07.2010 16:25
Aivar Hundimägi, ÄP uuriva toimetuse juht

Need poliitikud, kes hääletasid 2007. aasta 14. veebruaris Urmas Sõõrumaaga seotud Väo soojuselektrijaama poolt seadusesse esitatud dotatsioonide suuruse poolt, toetasid eeskätt Sõõrumaad ja tema ärihuvisid, aga mitte rohelist maailmavaadet. Kehv mälu või jutt rohelise energia toetamise soovist on praegu kaitsekilbiks, millega poliitikud üritavad oma müüdavust varjata.

Sõõrumaa tööriistakasti kuulusid veebruaris 2007 toonased Res Publica liikmed Mihhail Lotman, Avo Üprus, Tiit Niilo, Urmas Reinsalu, Ants Pauls, Sven Sester, Elle Kull, Andres Jalak, Aivar Õun, Indrek Raudne, Reet Roos, Olav Aarna, Ene Ergma, Siiri Sisask, Urmo Kööbi. Isamaaliidu liikmed Andres Herkel, Tõnis Lukas, Peeter Tulviste, Mart Laar.Sotsiaaldemokraadid Eiki Nestor, Ivari Padar, Kadi Pärnits, Mart Meri. Toonased Rahvaliidu liikmed Mart Opmann, Jüri Saar, Tiit Tammsaar, Margus Leivo. Ja Keskerakonna liikmed Evelyn Sepp, Helle Kalda, Jüri Šehovtsov, Küllo Arjakas, Eldar Efendijev, Tiit Kuusmik, Arnold Kimber, Kaarel Pürg, Nelli Privalova, Vladimir Velman. Lisaks Jaanus Marrandi ja Liina Tõnisson.

sõõrumaa kinkis parteidele 5,5 milj. krooni ning sai parteidelt nii sootsad taastuvenergia tariifid, et teenis ise 500 milj. eurot.
zx
14.01.2012 07:31
Kõige tuntum korruptsioon oli, kui sõõrumaa kinkis parteidele 5,5 milj. krooni ning sai parteidelt nii sootsad taastuvenergia tariifid, et teenis ise 500 milj. eurot. Sellist asja ei peetagi Eestis korruptsiooniks. Need ülisoodsad taastuvenergia hinnad kehtivad edasi, kedaGI SEE EI HÄIRI. kUI kESKERAKOND SAI 500 EOROT TOETUST, OTSITI LÄBI KÕIK ERAKONNA ARVUTID. 5.5 MILJONI JUURES EI TUNNE ASJA VASTU KEEGI HUVI.
Ja kui keegi julged seda Eesti ettevõtluse saavutust meenutada, õeldakse. Mis sa virised, ehita ka tuuleveski, sind võetakse ka sind riigivaraste kampa. Nii et- varastame Eesti paljaks Asipi juhtimisel.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/katrin-buchanan-eesti-riik-kuulub-pattidele-ja-varastele.d?id=63772952&com=1


PPA tuleb panna vangi     PPA tuleb panna vangi  02.02 kell 14:57
Eesti riik ise iga päev varastab kaks kuni kolm sõidukit ja siis müüb poole hinnaga tagasi omanikule.Varga numbri annab teile politseinik.
Seadus ka kohendati selle tarbeks ja nimetati sõidukite Ärandamiseks.Selle abil on Eesti Riigil lihtsam varastada sõidukeid.Selle paragrahvi abil käib sõidukite varastamine sedasi.Esmalt taskuvaras varastab sõiduki võtmed,sõidetakse varastatud sõidukiga minema ja kui juhtub sedasi,et tee peal keegi aus politseinik peatab sõiduki ja avastab,et tegemist on vargusega siis kohtus on varastel jutt valmis.Nad peavad ütlema vaid,et sõiduki juht oli purjus ja võtmed olid sõiduki ees,seda tunnistab kaks tunnistajat,ning neil oli hädasti vaja kasutada sõidukit,ning nad ealeski ei kavatsenud sõidukit varastada ja tahtsid kiiremas korras sõiduki tagastada.Kohus määrab rahatrahvi ja selle maksab kinni maksumaksja aga mitte riigi maffia esindaja kes on sõidukite varas.
90-ndate alguses Eesti Riik need sõidukid mis ta varastas viis Rummu vanglasse ja seal vahetas sõidukite numbrid või värvis üle,ning järgmisel päeval ARK hoovi peal võis näha neid sõidukeid uute omanike valduses.
Eesti Riik 90-ndate alguses vallandas terve grupi ausaid politseinikke kes käisid Venemaal arreteerimas sõidukite vargaid ja tõid tagasi koos varastatud sõidukitega.Sellest ajast saati pole Venemaalt tagasi toodud ühtegi sõidukit,rääkimata varaste arreteerimisest.Pole tarvidust olnudki sest kaup müüakse maha kohapeal s.o. ARK-s.Tuulikud annavad elektrit tasuta      Tuulikud annavad elektrit tasuta   02.02 kell 14:49

Kui politsei paneks vangi
inflatsiooni tekitavad isikud siis kuritegevust ei eksisteeriks.
Inflatsiooni kuritegu on karistatav Karistusseadistiku Kelmuse kuriteo alusel.
Lisaks raha trükkimisele inflatsiooni tekitatakse sisendhindade tõstmise abil. Sisendhindadeks on elektri,kütuse,toorainete hinnad.
Nii kuis tõstetakse elektrivoolu hinda siis automaatselt kerkivad hinnad teenustele ja toodetele aga palgad ei kerki.

Vangi tuleb panna need riigiasutuse esindajad kes kasseerivad raha kodanikelt elektriarvete eest,reeturluse ja kelmuse paragrahvi alusel.
Eesti Energia ja Elering on riigiasutused.

Esmalt tuleb vangi panna Elmar Vaher ja Raivo Aeg, ning kapo juhtkond.


1-20 | 21-23