Poliitikaguru

Kommenteeri saadet Poliitikaguru

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

laristamine     Teadjanaine  16.05 kell 12:58
minu ees seisab Haigekassa ja Tervise Arengu Instituudi poolt saadetud kutse rinnavähi sõeluurimisele. Kutse on trükitud kriitpaberile(kõige kallim) ja värvitrükis üllitis. Kui palju see maksma on läinud? See oleks võinud olla ikka tavalisel kontori paberil

     Teadjanaine  16.05 kell 12:52
Minu tudengist tütar ei saanud aega vaktsineerimiseks. Kas ta peaks nüüd Narva või Tartusse sõitma?
Kui kõikidele ei ole võimalust vaktsineerida ei saa mingist "Passist" juttugi olla

     oioi  09.05 kell 13:01
Millest te räägite??? Alles ühes Eesti Tervisekeskuses jäid VAKTSINEERITUD vanurid (paarkümmend isegi 2 korda) covidisse. Vaktsiin ei hoia ära haigestumist, vaid seda, et nakatanu ei jõua haiglasse vooliku otsa. Tehke endale ükskord asjad selgeks! Ja lõpetage inimeste segadusse ajamine ära.

     Kuulaja  02.05 kell 12:56
Saates esinev naisterahvas ei valda teemat. "Kontserdisaal Estonia taha, perekond Järvide ammune soov, punane kast..." Harkuoru kontserdisaal ja Estonia teatri juurdeehitus on kaks erinevat asja. Kui sedasi ebakompetentselt plähmerdada muutuvad ebausaldusväärseks ka tema teistel teemadel esitatavad väited.

Vasakpopulistlik propaganda     Endine Kuku kuulaja  18.04 kell 18:40
Miks Kuku raadio lubab oma eetris laiutada vasakäärmuslasel seltsimees Maris HellRummil?

liba-meedia     Kaire  18.04 kell 12:25
Vasakpoolne propagandasaade, lõpetan kuulamise.

liba-meedia     Kaire  18.04 kell 12:20
Liberaalne feminist avastas Kremli käe ja paremäärmuslaste salasepitsuse meeleavalduste taga, nagu bolševikud ajasid taga 'rahvavaenlasi' kogu oma terrori ajastu jooksul. Loomulikult ka lamemaalased jne sildistamine tavaliste rahulike inimeste kohta pärineb bolševikelt.

Professor Maimets kirjutas      Professor Maimets kirjutas   28.03 kell 22:16

Õhtulehes professor Toivo Maimets kirjutas :"
See,et koroonavaktsiinid töötati välja rekordkiirusel, oli suur teaduse võit, kuid töö jätkub, et muteeruva viiruse vastu ka vaktsiine pidevalt muuta, ütles "Esimeses stuudios" Tartu Ülikooli rakubioloogia professor Toivo Maimets."

Vaktsiinid ei kaitse viiruste eest.
Kuna viirused mutanteeruvad iga kuu jooksul mitu korda siis vaktsiinid ei toimi.
Viiruste vastu saavutab immuunsuse veega seedeelundite loputamise abil.

Kes räägib ??     Udo Kõiv  21.03 kell 12:31
Mida teab Perling vaktsineerimisest ?? Järjekordne tühi jutuvada, kus vaktsiinipuudusest ja hankimisest keegi midagi ei tea !

PPA tuleb panna vangi     PPA tõi Saaremaale kuritegevuse  15.03 kell 1:28
Igal hetkel 5000 kapo ametnikku oksendavad kommentaariumisse:see on nende ideoloogia töö.
KAPO ametnike ülesandeks on ideoloogia töö.
Kus on nende ideoloogia töö?
5000 kapo ametnikku istuvad iga kell internetis ja teenivad Rothschildi perekonda.
Fakt on see,et 5000 kapo ametnikku istuvad iga kell internetis,peedistavd pööblit,oksendavad kommentaariumisse, teenivad Rothschildi perekonda
ja hävitavad Eesti rahvust....

Vanasti Saaremaal kuritegevust polnud sest miilits tegi tööd.

PPA juhtkond tõi Saaremaale kuritegevuse, likvideeris kriminaal politseinike ( need on erariides Politseinikud kes peavad kurjategijaid leidma ja tooma kohtu ette) ametikohad ja pani nad patrullteenistusse autojuhtidele trahve kirjutama.
Seega Saaremaal enam polegi kedagi kes püüaks pätte.

Kui PPA teeks tööd siis kuritegevust ei eksisteeriks ja narkokaubandust ammugi.

Paraku PPA juhtkonna ametnikud töö tegemise asemel imevad taskuvaraste peeniseid.


Eesti Politsei pole ealeski arreteerinud taskuvargaid .

Taskuvargused on Eesti Riik sedasi organiseerinud,et esmalt nad muutsid seadusi selliseks,et poleks võimalik taskuvarast kinni püüda.Nõuka ajal oli taskuvarga püüdmiseks vaja ühte tunnistajat s.o. sel hetkel kui varga käsi läheb kannatanu taskusse peab politseinik selle käe haarama ja tunnistaja peab seda nägema,ning kohtus tunnistama.Nõuka ajal tunnistajaks võis olla miilitsa töötaja aga Eesti Vabariigis peab olema eraisik...
see on võimatu sest ükski eraisik ei märka ealeski seda momenti mil taskuvarga käsi käib kannatanu taskus sest jätise käsi on seal vaid üks sekund...Eesti Politsei organisatsioon tegeleb näitlikusega vene k. pokazuhaga ja korraldab "taskuvaraste reide".Nad rivistavad sõidukid ja siis panevad signaalid huilgama ja lähevad "püüdma" taskuvargaid...Siis Viru tänavale iga nurga peale asetavad konstaablid ja need peavad kinni võtma eluheidikuid keda siis näidatakse telekast ja nimetatakse taskuvarasteks...
Kõik Tallinna Politseinikud ja turvamehed teavad Viru tänava taskuvargaid nägude pidi ja neid taskuvargaid ealeski ei arreteerita...Kui Pealtnägija saate tegijad võtsid üles minu kirjutatud taskuvaraste loo ja külastasid Viru tänava taskuvargaid siis Eesti Riik näitlikkuse tarbeks andis kohtu alla mõningad taskuvargad ja sama targalt anti neile tingimisi...
Aastaid tagasi üks politseinik tööst vabal ajal märkas,et taskuvaras läheb trammi peale ja see varas nägi toda politseinikku,ning muidugi nad teadsid kes on kes.Taskuvaras juba järgmisel momendil lükkas käe ohvri taskusse ja politseinik püüdis selle kinni ja õnneks trammis olijad olid nõus seda tunnistama.Kohtus too politseinik pidi üle elama rida alandusi,kohtunik ja prokurör naersid politseiniku üle...Nõukogude ajal taskuvargale oleks automaatselt antud 6-7 aastat reaalset vabaduse kaotust...aga see irvitav Eesti Vabariigi prokurör nõudis vaid poolteist aastat tingimisi...Kohus määras aasta tingimisi...Taskuvargale tingimisi,see tähendab politseinike totaalset mõnitamist ja alandamist.

Sellest kuidas Eesti Riigikogu võtab vastu seadusi mis soosivad kuritegevust s.o. kuidas Eesti Riigikogu organiseerib kuritegevust räägib ilmekalt lugu:

President Ilves riigikogule: et siin enam ühtki korruptiivset seadust vastu ei võetaks!
Ma tahaksin samuti, et edaspidi ei võetaks siin saalis vastu enam ühtki seadust, mille põhieesmärk on mõne konkreetse äri edendamine. Sellisel asjal on lihtne nimi — korruptsioon.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/arvamus/president-ilves-riigikogule-et-siin-enam-uhtki-korruptiivset-seadust-vastu-ei-voetaks.d?id=57623508

Sõõrumaa: rahastame erakondi läbi ettevõtte

PPA tõi Saaremaale kuritegevuse

Eesti riik ise iga päev varastab kaks kuni kolm sõidukit ja siis müüb poole hinnaga tagasi omanikule.Varga numbri annab teile politseinik.
Seadus ka kohendati selle tarbeks ja nimetati sõidukite Ärandamiseks.Selle abil on Eesti Riigil lihtsam varastada sõidukeid.Selle paragrahvi abil käib sõidukite varastamine sedasi.Esmalt taskuvaras varastab sõiduki võtmed,sõidetakse varastatud sõidukiga minema ja kui juhtub sedasi,et tee peal keegi aus politseinik peatab sõiduki ja avastab,et tegemist on vargusega siis kohtus on varastel jutt valmis.Nad peavad ütlema vaid,et sõiduki juht oli purjus ja võtmed olid sõiduki ees,seda tunnistab kaks tunnistajat,ning neil oli hädasti vaja kasutada sõidukit,ning nad ealeski ei kavatsenud sõidukit varastada ja tahtsid kiiremas korras sõiduki tagastada.Kohus määrab rahatrahvi ja selle maksab kinni maksumaksja aga mitte riigi maffia esindaja kes on sõidukite varas.
90-ndate alguses Eesti Riik need sõidukid mis ta varastas viis Rummu vanglasse ja seal vahetas sõidukite numbrid või värvis üle,ning järgmisel päeval ARK hoovi peal võis näha neid sõidukeid uute omanike valduses.
Eesti Riik 90-ndate alguses vallandas terve grupi ausaid politseinikke kes käisid Venemaal arreteerimas sõidukite vargaid ja tõid tagasi koos varastatud sõidukitega.Sellest ajast saati pole Venemaalt tagasi toodud ühtegi sõidukit,rääkimata varaste arreteerimisest.Pole tarvidust olnudki sest kaup müüakse maha kohapeal s.o. ARK-s.


PPA tõi Saaremaale kuritegevuse


Eesti Politsei pole ealeski arreteerinud taskuvargaid .

     Tšombe  14.03 kell 12:19
Väljend "...väike haige paariariik..." on T.Pruuli enda hinnang oma kodumaale.
Priit Hõbemäe andmetel ei ole võimalik
tuvastada tsiteeritavat allikat ehk Pruuli ise ongi see algallikas keda ta justkui tsiteerib

tasakaalust väljas     Riina  07.03 kell 18:42
Veel eelmise valitsuse ajal korrati nagu mantrat, et ajakirjanike ülesanne on poliitikutelt aru nõuda. Miks siis nüüd püütakse riigi katastroofini viinud valitsust õugustada. Moora sugulussuhe Ligiga ei saa olla vabandus.

Piiranguid ei täideta,karmistame piirang     N  07.03 kell 12:38
Miks piirangute täitmise kontrolli ei tõhustata?

     Tiiu uuesti  28.02 kell 12:57
Tavainimesena oli minu esimene tõrge prügi pesemine. Me ühte maailma suurimat defitsiiti, vett, raiskame arutult. Samas ei saa mind sundida pesema ja panema oma pestud taarat segasesse konteinerisse, mis on täidetud kiirtoidu pesemata karpide hulka. Minu korterelamu juures on papi-paberikonteiner, mille avaks on jäetud 300x50 mm. Kes arvab, et ma suudan suure pakendipapi lõigata kildudeks ja toppida siis ehk tunnike sealt avast sisse. Konteiner jääbki pooltühjaks, sest pisiavast täidetuna ei olegi võimalik teda täita.

Ärge mulisege     Ärge mulisege  28.02 kell 12:45
Jummal, õppige oma mõtteid väljendama lühidalt ja selgelt. Saatejuht oskab rääkida, aga kaks külalist ainult mulisevad. Jutu mõte on kadunud suures mulisemises.

     Saatejuhtidele teadmiseks  28.02 kell 12:40
Isegi USA keelas kasutada AsytraZeneca vaktsiini selle ohtlikuse tõttu inimeste tervisele.

     Tiiu  28.02 kell 12:21
Olge head ja laske mõnelgi seletada miks on neile piirangud arusaamatud. Mida teha ei osata või mida peetakse ülemääraseks. Minul kodusistujana on piirangud enamasti arusaadavad kui kuulen, et üle kolmandiku ei teadvat, kus nakatusid ja kui kuulen, et need, kes on oodanud arstiabi kuid, ei saa seda jälle. Kõik jutusaated aga väidavad, et neile jäävad piirangud arusaamatuks. Tänase saate valguses jäi kõrva, et moekunstnik ei pidanud aastapäeva ürituste riietusi moeks, aga otsustas, et viroloogide ja valitsuse otsused on arusaamatud.

jube seltsimehelikus...     markko  28.02 kell 12:14
pange oma jutukuur kinni...seltsimees kaljulaidi silmapööritus show oli masendav....mine tööle....lund korista

ei ole hea kuulata..     Udo Kõiv  21.02 kell 12:47
kui korruptsioonist ja riigi tagant vargusest räägib Perling, kes ise mõjuvõimuga kaubeldes istus korruptiivsel töökohal eripensioni omandamiseni !? Sellest loomulikult ükski peavool ei räägi.

     Tiiu  21.02 kell 12:33
Tegelikult on palju viltu läinud. Miks me arvame, et iga inimene peab telefonivestlusel aru saama sellest, mida teised on õppinud aastakümneid. Väga õige, et registreerimine saab olla vaid lühike kõne pakkumise ja vastuvõtmise vahel. See aga tähendab, et kõik, kes ei taha või kes kahtlevad, jäävad maha ilma eriliste emotsioonideta ja peavad siis, kui nad ometi kord tahavad, ise sellest teada andma ja ootama kui selleks tuleb võimalus. See tähendab ka seda, et kõva häälega tuleb teada anda, et neil, kes ei vaktsineeri, tuleb kanda teatud kohustusi: kanda edaspidigi maske, mitte reisida, mitte saada haiguspäevade hüvitisi haigestumise korral jne jne. Perearstide töö kergendamiseks tuleb selgelt välja öelda, et nemad ei pea ei veenma ega jutustama elust vaid registreerima inimesi, kes vaktsiini tahavad.

1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 | 201-220 | 221-232