Linnatund

Kommenteeri saadet Linnatund

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

Lõpetage eetris valetamine     Oviar  22.10 kell 11:32
Tänases Linnatunnis viidati, et jõuluturgu ei tule. Puhas vale! Palun lugege tänast, 22.okt infot selle kohta. Jõulu turg tuleb ja hõlmab seekord tervet vanalinna! Ja Tallinna haigla kohta oli korralik info eile ETV-s. Miks aga Teie koos sotsiga valetate otse eetris?

poliitiline kallutatus     Uskumatu  24.09 kell 11:21
U.Läntsi saatekülaliste valikus olgu siis Linnatund, Nädala tegija või mingi muu. Kindel muster on et 4 külalist 5-st on sotsid ja see üks
on reformikas.

Okupandid riigist välja!      Iko  30.07 kell 11:50
Me peame okupandi rahvusest ja endistelt okupeeriva riigi aladelt sisse rännanud inimesed riigist välja sööma, siis on Eesti rahvusest inimestel rohkem ruumi oma väikesel kodumaal...!

Ühistranspordi plära lära     Iko  30.07 kell 11:46
Kui palju selliseid täiskasvanuid inimesi on, kes kuulavad sellist ühistranspordi plära lära, et vahetage oma liiklus sõiduk ühistranspordi vastu? Sellise jutuga teete endile ainult häbi ühiskonnas! Ükski normaalne inimene ei vaheta oma isiklikku autot ühistranspordi vastu ka, siis mitte kui Eesti oleks ühistransporti täis topitud! Ainult teatud inimgrupid valivad ühistranspordi aga mitte, et seda võetakse kui stiimulit arengus!

asjad trepikodades     naabrivalve  16.07 kell 12:18
Täname Päästeametit selgituste eest! Suurendage oma nõudlikkust ja kontrolle! Trepikodades on kõike: alates lapsekärudest-salvokelkudeni...
Palume Päästeametit tungivalt saata korraldus ja käsklus, et haldusfirmad ja hooldusfirmad käsiksid laiskadel elanikel oma asjad trepikodadest ära viia, n Arkaadia Haldus, Tondi Puhastus jts. Oleme palunud Naabrivalve abi. Abi ei saa kusagilt...

     eh  09.07 kell 11:57
lusitaanlasest rääkija ilmselt reaalselt ei tea, mida räägib! Siilile, kes suudab süüa ka hiiri, oleks limukas vaid korraks hammustada ja ei ole kindlasti liiga suur ja tugeva kestaga, kuid see elukas lihtsalt ei ole siilile isuäratav. Pardid ei suuda sellise hordiga midagi teha, lisaks on partide aktiivne aeg ja lusitaanlase aktiivne aeg erinev. Ei ole partidega/kanadega mitte kuskil maailmas neid suudetud kontrolli alla saada! Väga tõsiselt tuleb suhtuda ka sellesse, et lusitaanlased on potentsiaalsed ohtlike nakkuste levitajad. Soomlased on nende tõrjumisega tõsisemalt tegelemas, värskem artikkel näiteks see: https://yle.fi/uutiset/3-11437207 - meil aga ei ole Tallinnas näiteks Kopli asumis parkide niitmistega alustatudki, muru kasvanud üle kahemeetriseks ja lusitaanlased ainsad, kes seda täiel rinnal naudivad. Väärt lisalugemine: https://animaldiversity.org/accounts/Arion_lusitanicus/ Kontoris on hea teoretiseerida!

Viiruse statistika     Raadiokuulaja Iko  02.04 kell 11:57
Ei käi otseselt antud saate kohta, kuid kui tehakse statistikat viiruse tõttu surnud inimestest, siis võiks olla ka kirjas, et kas inimene oli rahvuselt Eestlane või Venemaa taustaga ja rahvusest inimene.

Kus ja millal     Kalle  05.12 kell 11:47
Olge head, kui räägite mingitest üritustest, siis korrake tutvustuse lõpus üle kus ja millal, sest enamus kuulab raadiot muu tegevuse taustaks ning kui kuuldu pakub huvi, siis on kahjuks reeglina see info ( st kus ja millal) juba tabamatu.

bussijuhi vanusest     jamnes  31.10 kell 11:16
Ulla ja deniss, palun viige end asjaga kurssi;
§ 104. Erandkorras juhtimisõiguse andmine
(3) Erandkorras võib C-kategooria mootorsõiduki, CE-kategooria autorongi, D1-alamkategooria mootorsõiduki või ühistranspordiseaduse tähenduses kohalikku liinivedu teostava D-kategooria mootorsõiduki juhtimisõiguse alla 50 kilomeetri pikkustel liinidel anda vähemalt 18-aastasele isikule, kellel on vähemalt B-kategooria mootorsõiduki juhtimisõigus ja kes on läbinud autoveoseadusega kehtestatud ametikoolituse 280-tunnise kursuse.

Rehvidest     Iko  24.10 kell 11:39
Goodyearrry saatis just hiljuti SpaceX programmiga seoses kosmosesse testimiseks uue auto rehvi materjali, mis on nii efektiivne, et nakkuvus on nagu kleebised aga hõõrdetegur on olematu jne. ! See võetakse varsti kasutusele üle Maa ja kaovad naelad tavakasutuses ära ! Selle materjaliga seoses autode kütusekulu väheneb oluliselt ja asfalti kulumine kapitaalselt ! See rehvimaterjali segu on juba valmis ja Maa peal testitud ! Nii et peagi on oodata kapitaalselt muutust rehvide osas !

     koplikas  03.10 kell 11:27
kena kiidulaul, kuid - kas poolsaarel üha linnapoole laiutav müüritagune teine riik hakkab vähem reostama ja kaob ka naftatransiit? Ja kas Süsta sadam tagastatakse mereskautidele ning avatakse lõunakallas ka linlastele? Või kingitakse seegi müüritagustele?

veloidioodid ahju      Kõrini veloterrorist   30.05 kell 12:09
Mihkel Kaevats lase palnu ennast maha koos oma veloidiootidest Marxistidega kellega te neid jututubasid peate kedagi teist sinna laskmata, kus siis selgub see teie ülim tõde Mari Jusside ja Tõnis Savi suguste ajuhaigetega kõlakoda tehes. Tahaks ka omada õigust elada peale nende maksudest vabastatud parasiitide, kes oma kommunistide moodi "inimnäolist" ühiskonda siin kujundavad oma null mandaadi ja kompetentsiga.

     Igor  11.04 kell 11:38
Kas kindlustusfirma töötaja on kõige pädevam spetsialist, kellelt küsida jalgratturitest ja jalgrattaliiklusest?


     Mis toimub?  28.03 kell 11:36
Mis Kukul viga on? Kuhu jäi tavapärane pasaloopimine Keskerakonna pihta?

ettepanek     Vonüksküll  08.11 kell 11:18
Miks mitte ühendada vanalinn ja Rotermanni kvartal? Mõlemad suured, olemasolevad ja autovabad. Mere Puiestee autoliiklus tunnelisse ja ongi peatänav olemas. Hea tahtmise korral saaks laiendada kuni sadamani.

MUPO ummiku tootja nr. 1      Ema Anna Püss   18.10 kell 11:29
Mupo valestiparkimise ajuvõimekuse tase on parimal moel näha Alevi tänaval pea ainus tänav mis ühendab tallinna kahte poolt omava vahel. Ajuinvaliidid asusid ülisuurtel kõnniteedel kus mitte kunagi keegi ei käi autosid trahvima, mis tõsteti autoteele parem pöörde reale. Tegevuse tulemuseks kasvas totaalne gigaummik, mis on tingitud Tondi tänava üherealiseks muutmisest, veel kolm korda ehk kümneid minuteid. Tip top töö wanabe miilitsad, kus on näha Eesti sisejulgeoleku teenistuse täieliku ajuvõimetus ja laus harimatus mille üle kuskil lambist tekkinud juht on veel lausa uhke!! Kas keegi teab kedagi, kes teab kedagi kellele oleks sellest maksuraha parasiitidest kunagi olnud mingit kasu sarnaselt politseile. Sinna kaovad aga sajad miljonid täpselt null teenuse eest! MILLEKS!? MUNPOL on parim tõendus sellest, et PPA kummikuvaras ei ole võimeline riigi suurima asutuse juhtimisega hakkama saada ning sellest kui mõõtmatu on omavalistuste hyper korruptsioon mida mitte keegi ei suuda kontrollida. Samal ajal kui wanabe kauboid nõuavad aga võimu ja relvi, olukorras kus need raskelt võimhaiged inimesed on viimased inimesed kes iial tohiks saada relvalluba sarnaselt kõigile miilitsatele kes reaalselt on ühiskonnale üks suuremaid ohte kahtlusteta sest ühtegi teist tõendit ei ole politsei tahtlike mõrvade üli kiires kasvus inimeste suhtes kes pole kedagi tegelikult ohustanud. Ehk me räägime seadustest välistest mõrvaritest, kes varastavad riiki iga aasta sadade miljonitega.

     Autojuht  04.10 kell 11:55
Talverehvide valikul on minule ja enamusele oluline TURVALISUS. Naastrehvid tagavad turvalise autosõidu nendes tingimustes, kus lamellrehvide kasutamine võib olla ohtlik enda ja teiste elule.
Eelmisel talvel kuulasin jutupaunikuid ning kasutasin lamellrehve ja see oleks peaaegu lõppenud raske avariiga, kui kurvis musta jääga teelõigul teepervel asuvat posti riivates teelt välja sõitsin. Naastrehvidega olen ka musta jää korral ilma probleemideta liigelnud.

spaa-ujula     Marju  31.05 kell 11:30
Tore, et alla järve äärde,aga kuidas lahendate õpilaste ujumistunnid? Kas panete bussid liikvele: koolimaja spaa?

Taastame liikluspolitsei!     valdek  10.05 kell 11:53
Politsei esindaja kommentaar, kus rattur sõitis autole vöötrajal otsa, on äärmiselt kahetsusväärne, kuna ei lähtunud liiklusseadusest. Ja kuna autojuht täielikult jälgis seadust, siis politsei kohus on rõhutada, et jalgratturitel pole ülekäiguradadel mingit eesõigust, mille vast ka noor rattur eksis. Eksis tänu valedele eeskujudele ja ka politseile, kes peab selgitama olukorda vastavalt seadusele, mis ei anna jalgratturile eesõigust ülekäigurajal!

miilits raadioeetris tootmas laipu      Aju Kaja   10.05 kell 11:49
Sm.miilits Hanno Hiibus peaks jõudma nüüd ruttu vangi sest selline ajudeta miilits, kes õhutab inimesi raadios õnnetustele ning jällegi miilitsale kohaselt keeldub poliitagitatsiooni korras liikluseeskirjade jõustamisest ning loodab, et kodus toimub põhjalik instruktaash ei tohiks PPA vargast juhiga sarnaselt mitte iial politseis töötada. Ebakompetentsus ja harimatus on nii kõrvulukustav, et seltsimehe tegevus on ühiskonnale ja liiklejatele üheselt ainult eluohtlik nagu enamasti mentide tegevus seda Eestis alati on. Kuidas on võimalik sellist jama suust välja ajada olemata võimeline isegi keskooli füüsikat ära õppima mendile omaselt. Kuidas saavad ainult sellised ajuvaba ühiskonnale ohtlikud elemendid politseisse tööle? Miks ei tööta PPAs ühtegi ajusid omavat inimest, kes ka seaduseid tunneks ja oleks neid nõus jõustama kõige pikema sirge lõpus vaid kiirusemõõtmise asemel.

1-20 | 21-35