Digitund

Kommenteeri saadet Digitund

Sinu nimi*:  
Sinu e-mail:  
Pealkiri:  
    Sinu kommentaar*:

     Janno  01.03 kell 11:15
Minu arusaamise järgi esimene kantav seade mida saab kasutada mitu inimest korda mööda

     Indrek  16.02 kell 11:45
Tümps eilse saate sissejuhatuse taustaks oli jube häiriv. Ärge rohkem nii tehke palun.

     Lemps  15.02 kell 17:23
Telefoni ilmus ühel päeval Cokun- puhastame rämpsust teie telefoni. Kas Teil on sellega kogemust, oskate soovitada ?
Tänan

     Tarvo  09.02 kell 16:49
Oleks huvitav teada, et mis juhendi järgi täpsemalt Henrik oma tubades temperatuuri logimise Raspberry'l seadistas.

     FiiberLammas  08.02 kell 11:27
fiiber = kiud, seega valguskiud ja kui kiudusid on palju, siis valguskaabel.     Mart  08.02 kell 11:26
Kiire interneti koha pealt sõltub, kellele kingitus, kellele mitte. Kolisin sel aastal Rapla keskele elama ja endalegi üllatuseks avastasin, et majja tuleb ainult Telia vaskkaabel. Nüüd olen sunnitud kasutama juhtmega Telia netti koduseks tarvitamiseks, ning töö jaoks Elisa juhtmeta ühendust, kuna Telia pakutava 40/10 ühendusega ei ole võimalik tööd mingit moodi teha. Mitteametlikult sain Telia võrguosakonnast teada, et kogu see piirkond võeti arendusest maha, kuna millalgi ehk tuleb nö Elektrilevi internet. Mina aga lähematel aastatel istun selle õnnetu ühenduse otsas edasi, kuna valged alad on mujal.

     Liis  01.02 kell 11:22
Saadan lingi, lugege ise, et asi selge oleks:

https://markets.businessinsider.com/news/stocks/gamestop-stock-short-seller-squeeze-losses-reddit-traders-citron-gme-2021-1-1030000080?op=1

GameStop short-sellers lost 1.6 billion in a single day as Reddit traders rebelled against them

GameStop short-sellers have lost 3.3 billion betting against stock in 2021,S3 Partners said.

     Liis  01.02 kell 11:12
Mitte midagi segast ei toimu USA finantsturgudel. Lihtsalt ühel osale väikeinvestoritest sai kõrini olukorrast, kus suured "hedgefunds" kasutavad siseinfot, manipuleerivad turgu, viivad kunstlikult oma kasumi saamise nimel alla või ka üles firmade väärtust, mängivad "shorts"-ide peale - PUHTAL KUJUL SPEKULEERIVAD.
See enam läbi ei lähe!

Üks telekas, kaks heli     Margot  25.01 kell 14:17
Tegelikult (oma vanemate kodu näitel) olen kogemud, et telekal võib olla ka selline võimalus, et heli saab kuulata paralleelselt nii telekas (või sounbarist) ja kõrvaklappidest. Et kui ühel teleka vaatajal on kõva kuulmine, siis tema kuulab kõrvaklappidest nii valjult kui talle vaja ja kõrval teised saavad kuulata hoopis vaiksemalt nii, et teleka valjudus neid hulluks ei aja. Minu meelest väga hea lahendus!

piitsepisiiber     piit siiber  18.01 kell 11:48
Beat Saber, Ievan Polkka - Hatsune Miku (EXPERT)

https://m.youtube.com/watch?v=TflCgjjoVTA&
     kadri  18.01 kell 11:42
wii fit ja wii sports! megapalju mänge ja võimalusi sportida.

Elektrolüüsi aparaat annab kütust tasuta     Elektrolüüsi aparaat annab kütust tasuta   16.01 kell 3:17
IT areng toimub kiiresti ja see teeb head meelt. Kuid info ei liigu ikka piisavalt kiiresti sest miks muidu veel ikka tehakse paljusid töid käsitsi. Kartulaid nopitakse ja pannakse mulda käsitsi. Need raskekaalulised maaharimis masinad tapavad mulla huumuse ja toidu kvaliteedi-inimkonna tervise. Raskekaalulised kartulate kombainid vajuvad mutta kinni ja on kallid.
On vaja kergeid roboteid mis hariks maad ja nopiks kartulaid.
Paljudes maades on igasuguseid maaharimis roboteid juba olemas.
Robotite kasutamise ühistute abil saab osta kalleid roboteid milliseid ainus perekond ei suuda osta.
www.farmbot.io on robotid saadaval 1500 euro eest.

Viljandi     2palgeline  11.01 kell 11:58
4 kuud märatsesid liberaalide toetatud Antifa ja BLM USA tänavatel, siis polnud mingit probleemi. Nüüd peale väikset rüselust Kapitooliumis on liberaalid 'äeganud' ja taunivad vägivalda! DDD

liba-meedia     Piret  11.01 kell 11:48
See kõik on niiii naljakas, kui kehtestatakse liberaal-fašistlik diktatuur. Eesti rahvas on seda juba näinud Nõukogude okupatsiooni ajal....ja saatejuhid ei suuda naerupurskeid ohjeldada.....

liba-meedia     Piret  11.01 kell 11:44
Õige, seltsimehed Roonemaa ja neiu ... 'vihakõne' tuleb maailmast välja juurida ja Trump on õige sihtmärk. Loomulikult ei bänni me islami ajatollade surmaähvardusi ja Hiina Kommunistliku partei mahedaid sõnavõtte, sest need on liberaalide liitlased.

     Kristjan  11.01 kell 11:13
päris valus rahakotile, kui iga sügis hakkab uus mudel tulema apple autost

Kümnend     K  04.01 kell 11:15
Kuidas see kümnend siis ikkagi 2021 saabumisega lõpeb? Mõelge korraks inimelu peale... kui inimlaps saab 10-aastaseks on ta elanud maailmas 10 aastat - seega kümnendi. See ei täitu siis, kui ta saab 11 - siis on ju elatud 11 aastat juba. Seega hetkel juba käimas kolmas kümnend sellest sajandist ;)

Bitcoin     Andres  30.12 kell 17:45
Kuulasin just hilinemisega ära Teie jõulueelse saate, kus arutlesite pikalt Bitcoini üle. Kahjuks tundsin ennast sealjuures nagu paganast pärimaalane, kes peab pealt kuulama misjonäride omavahelist arutelu selle üle, kas risti peaks ette lööma kahe või kolme sõrmega. Kusjuures pärismaalane ei tea veel eriti midagi ei ristiusust ega isegi sellest mitte, mismoodi rist välja näeb. Teie ilmselgelt usute, et krüptovaluuta on igati hea ja kasulik asi ja seda peaks propageerima ning võimalikult laialt kasutusele võtma. Paraku 99%'le inimestest on see endiselt üsna tume maa ja ainuüksi Teie usust ei piisa, tahaks ka ise asjast aru saada. Saan aru, et spekuleerida võib põhimõtteliselt ükskõik millega. Võib kihla vedada (või peenemalt väljendudes optsiooni välja anda) kasvõi selle peale, kas aastavahetusel on lumi maas või mitte - kui keegi on nõus selle peale raha (s.t. lõppkokkuvõttes reaalset käegakatsutavat resurssi) mängu panema, siis andku aga minna. Jne. Jne. Aga krüptoraha ei saa süüa ega auto paaki valada. Sada aastat tagasi oli igal rahapaberil kiri, kui paju kulda selle eest riigi käest saab ja kulla eest sai praktiliselt garanteeritult kõike muud. Ka praegu on riigi poolt väljastatav raha mingil kombel tagatud riigi ressurside ja tuludega. Aga mis tagatis on Bitcoinil? Mille poolest on krüptoraha kasutamine põhimõtteliselt erinev (parem) ametliku rahaga tehtavatest digiülekannetest, e-maksetest vms. tehingutest. Millist kasu võiksid igapäevases elus krüptorahast saada tavalised inimesed (tarbijad) või käegakatsutavaid tooteid ja teenuseid pakkuvad ettevõtted? Ja miks on see hea makromajanduslikult ühiskonna tasemel? Ma usun, et Teil tasuks teha üks saade, kus räägite lahti ka sellised baastõed.

Liugle, liugle libesuusk!     Karla  30.12 kell 17:08
Ma siiski ütlen sellele "Hoia ja keela" äpile ei, ma ei osale.

liiga energiamahukas     Marko  28.12 kell 11:17
Kahjuks on HOIA äpp liiga energiamahukas, et teda pidevalt töös hoida. Telefoni aku läheb kiiresti tühjaks...

1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-128