KAVA


6.00 Järjejutt Jenny Colgan, "Ranna tänava väike pagariäri". Kirjastuselt Varrak. Loeb Kristi Aule. Kuku Raadio järjejutt astub sel nädalal koos Pollyga mööda mereäärse Mount Polbearne'i tänavaid. Oma üllatuseks avastab noor naine vanast pagariärist nii väikese korteri kui ka paraja annuse loovust ja meelekindlust uue elu alustamiseks.
7.00 Nädala Raamat Henrik Normann, "Tee nalja, Normann". Tutvustab Marek Strandberg. Juulikuu alguses tähistas Henrik Normann oma 50. sünnipäeva. Juubeli tähistamiseks andis ta välja muheda elulooraamatu "Tee nalja, Normann", kuhu on kogutud naljakaid lugusid eluteel juhtunud sündmustest. Autori kõrval saavad raamatus sõna Karl Madis, Hannes Villemson, Tiina Park, Jüri Makarov ja paljud teised.
8.00 Meretund Saatejuht on Vallo Kelmsaar.
9.00 Neeme Raud. Siin Esmakordne - olümpia riigis, mille rahva enamus seda ei soovi. Olümpiasportlased kui näitlejad. Miks ikkagi lätlased eestlastele sageli alt üles vaatavad? Neetud pandeemia - kaua viirus võib muteeruda? Prantuse president pani jala maha - vaktsineerimise vastased targutagu kodus või testigu end iga päev. Neeme Raud. Siin. Laupäeval 9-11ni.
11.00 Tarkade Klubi Mängu ja saadet juhib Hannes Rumm.
12.00 Keskpäevatund
13.00 Publikumärk Laupäevane Publikumärk on tervenisti pühendatud suveetendustele. "Üksikud heledad laigud", "Vanaema õunapuu otsas", "Ujuja", "Kadunud kodu" ja "Godot'd uutõn" on publiku ees juuli lõpus ja augusti alguses. Saatejuht on Liis Seljamaa.
14.00 Ilmaparandaja Selle nädala Imaparandaja saates on teemaks keskonna-ja kliimaprobleemide käsitlemine kirjanduses. Kas ja kui palju neid teemasid eesti kirjandusest leida võib. Saates arutlevad kirjandusteadlased Jaak Tomberg ja Joosep Susi, ajakirjanik Lauri Leet. Saatejuht on Ruth Tiidemann.
15.00 Filmikägu Saatejuhid on Lauri Kaare ja Kristjan Gold.
16.00 Restart Saatejuhid on Henrik Roonemaa ja Taavi Kotka.
17.00 Kahe vahel*
18.00 Keskpäevatund*
19.00 Nädala Raamat* Henrik Normann, "Tee nalja, Normann". Tutvustab Marek Strandberg.
20.00 Publikumärk* Liis Seljamaa
21.00 Meretund* Vallo Kelmsaar.
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Filmikägu 0.00 Vutikohus* 01.00 Keskpäevatund* 02.00 Tarkade Klubi* 03.00 Jukuraadio* 04.00 Ilmaparandaja*