KAVA


6.00 Ärataja Rohke Debelakk ja Siiri Mihkelson.
10.00 Patsiendiminutid
10.30 Nädala Raamat "Kirjad minu nooremale minale" koostanud Veronika Kivisilla. Kirjastuselt Varrak. Tutvustab Timo Tarve. Selles ainulaadses kogumikus vaatavad kirjade vahendusel iseendale otsa Leelo Tungal, David Vseviov, Annika Laats, Hendrik Relve ja mitmed teised tuntud eestlased ning Eestiga seotud inimesed. Nende kirjades on nende kujunemise lugu, elutõed ja iseolemise julgus, mida nad nüüd lugejatega jagavad.
10.45 Järjejutt Michelle Marly "Diiva. Maria Callas – oma aja suurim laulja ja tema armastuse lugu" kirjastuselt Tänapäev. Loeb Kristi Aule. Aplausidele vaatamata tunneb Maria Callas ise, et tema hääl väsib ja tal tuleb aeg maha võtta. Veneetsias kohtub ta Aristoteles Onassisega. Hoolimata kõigist takistustest nad armuvad. Lõpuks saab diiva olla lihtsalt naine. Imeilus romaan Maria Callasest, andekast lauljatarist ja kirglikust naisest selle nädala Kuku raadio järjejutuminutites.
11.00 Muuli ja Aavik Stuudios on Kalle Muuli ja Marti Aavik.
12.00 Raadioekspress Ulla Länts.
13.00 Nädala Tegija Sellest nädalast leevenesid mitmed koroonapiirangud, samas paljud jäid kehtima. Kui põhjendatud on praegused keelud ja milliseid riske peaks võtma, et ühiskond edasi toimiks, sellest räägime Nädala tegijas õiguskantsler Ülle Madisega. Saatejuht on Ulla Länts
14.00 Kahe vahel Küsimustele vastab ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Andres Sutt. Küsivad Timo Tarve ja Ainar Ruussaar.
15.00 Saade Timo Tarve.
16.45 Ruupor Peatoimetaja Ainar Ruussaare päevakommentaar.
17.00 Päevapilk
17.30 Saade Timo Tarve.
18.00 Kuku Muusika
18.30 Nädala Raamat* "Kirjad minu nooremale minale" koostanud Veronika Kivisilla. Kirjastuselt Varrak. Tutvustab Timo Tarve.
18.45 Järjejutt* Michelle Marly "Diiva. Maria Callas – oma aja suurim laulja ja tema armastuse lugu" kirjastuselt Tänapäev. Loeb Kristi Aule. Aplausidele vaatamata tunneb Maria Callas ise, et tema hääl väsib ja tal tuleb aeg maha võtta. Veneetsias kohtub ta Aristoteles Onassisega. Hoolimata kõigist takistustest nad armuvad. Lõpuks saab diiva olla lihtsalt naine. Imeilus romaan Maria Callasest, andekast lauljatarist ja kirglikust naisest selle nädala Kuku raadio järjejutuminutites.
19.00 Rõõsikad Lauri Saatpalu.
20.00 Kukkuv Õun Kas ja kuidas Liivi lahte tuuleparkide rajamine mõjutab kalade elu? Millised tegurid häirivad kalu enim? Kas ainult häirivad? Mis juhtub siis, kui heeringas peeretab? Kas Läänemeri on sobiv koht sumpades kala kasvatamiseks? Millised on kalade haigused ja kas need ka inimesi nakatavad? Näiteks kalade koronaviirused? Kui palju iga-aastaselt leitakse ja kui palju hävib kalaliike? Kes on Eestist leitud uus kalaliik? Saatekülalised: Markus Vetemaa ja Redik Eschbaum Tartu Ülikooli mereinstituudist. Saatejuht: Marek Strandberg.
21.00 Patsiendiminutid* Kadri Tammepuu
21.15 Kukul Külas* Els Roode on kandle advokaat, nii on ta enda kohta öelnud. Ta on Eesti kromaatilise kandle koolkonna rajaja ja professionaalse kandleõpetuse alusepanija. Pühapäeval oli Els Roode Kukul külas, temaga ajab juttu Ruth Tiidemann.
23.00 Öine korduste vöönd Kordussaated ja muusika. 23.00 Saade 2.00 Raadioekspress 3.00 Nädala Tegija 4.00 Etnoscoop 5.00 Metsik Lääs