neljapäev2. detsember 2021

Romi Hasa ja Brent Pere alustasid Kuku raadio saatejuhtidena

30. august 2021
Raadio Kuku

Raadio Kuku alustas uue sügisprogrammiga, mis toob jaama juurde mitmeid uusi saateid ja tegijaid. Teiste seal liitusid jaamaga Romi Hasa ja Brent Pere.

Iga tööpäeva pärastlõunal kell 15 läheb eetrisse saade „Kuku pärastlõuna“, mida hakkavad juhtima varem erinevates Rahvusringhäälingu kanalites töötanud Romi Hasa ja Brent Pere. Kolmetunnises raadiomagasinis lööb kaasa ka reporter Indrek Ojamets.

„Kiired ja asjalikud intervjuud, kohalolek Eesti kõige olulisematel sündmustel – just sellega hakkab see trio lööma,“ kirjeldas Kuku peatoimetaja Madis Kimmel. Tegevtoimetaja Ainar Ruussaare juhitav uus saade „Sihik“ on eetris esmaspäevast neljapäevani südapäeval. „Koos Timo Tarvega vaatavad nad Eestist välja, kuidas välisteemad meid puudutavad ja millisena meie jällegi mujal maailmas paistame,“ rääkis Madis Kimmel.

Oma saadet hakkab Kukus vedama Mart Raudsaar. „Teated riigist“ vaeb olulisi teemasid sügavuti ja otsib nende juuri teisipäeviti kell 13. Uus on ka programm „Käopesa“, milles Ignar Fjuk käsitleb linnaruumi ja elukeskkonda seonduvat. Saade on eetis pühapäeviti kell 16.

30. august 2021
Raadio Kuku